امتیاز موضوع:
  • 81 رأی - میانگین امتیازات: 4.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوالات متداول انجمن

(23-01-2021، 14:50)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 13:05)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شرایط کاربر حرفه ای شدن چیه؟.-.!

کسانی که کاربر حرفه ای شدن قبلا فعالیت کردن و مدیرانی بودن که بازنشسته شدن!
با تشکر

این هست ولی شرایط اصلیش
ایناست:
حدود 1 سال توی انجمن عضو باشی
ارسالات بالای 500
موضوعات بالای 200
سپاس هال بالای 500
شرایط اصلیش اینه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالات متداول انجمن 344
پاسخ
 سپاس شده توسط βάરãɲ
آگهی
چطوری میشه گیف برای اواتار گذاشت؟
ناشناس بگو (;

سوالات متداول انجمن 344
پاسخ
(27-01-2021، 12:20)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس گیف رو بزارید خود به خود قرار میگیره!
پاسخ
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Prometheus
سلام!

تو گ.ا وقتی میره صفحه بعدی...برامن باز نمیشه..حتما باید پیام بدم تا باز بشه
@"صباnafas" هم این مشکلو داره
پاسخ
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_ ، م‍حمّد
(29-01-2021، 17:34)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام!

من هم این مشکلو دارم

(27-01-2021، 12:47)ctrl+w نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-01-2021، 12:20)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الآن این اواتاری که گذاشتم گیفه ولی هیچ حرکتی نداره
ناشناس بگو (;

سوالات متداول انجمن 344
پاسخ
@"ctrl+w"
عذر میخوام،اگر لینک آیدی اینستاگرام برای فالو گرفتن در موضوع های یک کاربر قرار بگیره مشکلی داره؟
Everything is Temporary(:
پاسخ
آگهی
(30-01-2021، 10:03)|-ANDROID-| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ctrl+w"
عذر میخوام،اگر لینک آیدی اینستاگرام  برای فالو گرفتن در موضوع های یک کاربر قرار بگیره مشکلی داره؟
ببخشید فوضولی میکنم اما در قوانین و سوالات متد اول خوندم
اگر به طور تبلیغ و تبلیغات باشه اره مشکلی هست که باید به طور دائم یا مدت دار محروم بشه
ولی وقتی به طور معرفی کردن باشه نه مشکلی نیست(:
ناشناس بگو (;

سوالات متداول انجمن 344
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
(23-01-2016، 18:48)Δ.н.ο.υ.я.Δ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2016، 18:40)〇ᗰᓮᗪ ᙅᖇ7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود

من یک مدت کوتاه تبلیغ کانال تلگرام خودم رو گذاشتم در امضا خودم و از اهورا(مدیرثابت) پرسیدم گفت مشکلی نداره و خودش برام اومدم لینک رو درست گذاشت امضام

اینجا منظور چه جور تبلیغیه؟

تبلیغ یه انجمن دیگه یا ی سایت خاص برخلاف قوانینه
تلگرام و انواع شبکه های اجتماعی یه مسئله عامه ..
موردی نداره به هر حال ..

در مورد سوالتون
ناشناس بگو (;

سوالات متداول انجمن 344
پاسخ
(30-01-2021، 9:26)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-01-2021، 17:34)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام!

من هم این مشکلو دارم

(27-01-2021، 12:47)ctrl+w نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از سایت online-convert استفاده کن برای تبدیل به گیف !

(30-01-2021، 10:03)|-ANDROID-| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ctrl+w"
عذر میخوام،اگر لینک آیدی اینستاگرام  برای فالو گرفتن در موضوع های یک کاربر قرار بگیره مشکلی داره؟

بستگی داره ، اگه سو استفاده فرم نباشه مشکلی نداره !
قرار‌نیست تو هر پست ای دی اینستا شما باشه
پاسخ
(30-01-2021، 12:23)ctrl+w نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2021، 9:26)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هم این مشکلو دارم

از سایت online-convert استفاده کن برای تبدیل به گیف !
ببینید کلا این فایل من گیف هست نیازی نیست به گیف تبدیل کنم
ناشناس بگو (;

سوالات متداول انجمن 344
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوالات در مورد اخطار ها !
  آموزش رفع مشکل ساعت انجمن
  آشنایی با تیم مدیریت انجمن
  سوالات درباره ی وبلاگ سازی !
  روشی برای افزایش سرعت انجمن - صفحه‌ی هدایت کننده
  آموزش نویسندگی در انجمن
  ارتقا انجمن به نسخه جدید 1.8
  آموزش قرار دادن کلیپ های سایت آپارات در انجمن !
  گفتگو پیرامون دشواری های انجمن و بخش ها
Star آموزش آپلود کردن عکس و قرار دادن در انجمن !!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان