امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

معرفی کتاب های تاریخ

این نادرسته نویسنده در بین متن کتاب منابع رو گفته وکاملا بی طرف این کتاب رونوشته واز اون از کتاب تاریخ روسیه تروتسکی ومدارک واسناد واقعی بهره برده واز نامه های مستند تزار هم استفاده کرده .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

معرفی کتاب های تاریخ 2
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar
آگهی
(01-03-2012، 11:54)nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این نادرسته نویسنده در بین متن کتاب منابع رو گفته وکاملا بی طرف این کتاب رونوشته واز اون از کتاب تاریخ روسیه تروتسکی ومدارک واسناد واقعی بهره برده واز نامه های مستند تزار هم استفاده کرده .

عزيزم ديگه در اين مورد هيچ چيز قبول ندارم
من شخصا هر دو جلد كتاب رو خوندم و ديدم كه هيچ منبعي درش نيست!!!!

شما اگر يك كتاب معتبر بخوني متوجه ميشي كه كتاب معتبر به چي ميگن و ذكر منبع يعني چي

فرضا كتاب:انقلاب چين تقريبا در هر صفحه اش پاورقي دارد و از چند منبع ياد شده و در آخر كتاب چندين و چند صفحه فقط به ذكر منابع و ماخذ اختصاص داده شده است
ولي اين كتاب كه دو جلد است و هر جلد اش حدود 500 صفحه حتي نيم صفحه ذكر منبع ندارد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939 ، reza789
شما شدی جناب اورمان که منبع منبع می کردن.این کتابو هزاران نفر از مورخان تایید کردن وکتاب شناخته شده وسر شناسی است واینکه شما فقط اینو می گید این دلیل نیست وخیلی از کتاب ها همین کتابو منبع خودشون قرار دادن و نوشته های آن را ستودند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

معرفی کتاب های تاریخ 2
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
(01-03-2012، 12:08)nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما شدی جناب اورمان که منبع منبع می کردن.این کتابو هزاران نفر از مورخان تایید کردن وکتاب شناخته شده وسر شناسی است واینکه شما فقط اینو می گید این دلیل نیست وخیلی از کتاب ها همین کتابو منبع خودشون قرار دادن و نوشته های آن را ستودند

آقا كم آوردي تهمت نزن
این فقط مشکل شما نیست و این حرف فقط حرف من نیست
لینک ویکی پدیا میدم برو بخون:
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE%DB%8C
این لینک هم گفته منو تایید می کنه
چون شما تا حالا کتاب معتبر نخوندی نمی دونی که کتاب معتبر و با منبع به چی میگن
آقا من نه شما کتابی که 1000 صفحه مطلب به این اهمیت دارد نیم صفحه ذکر منبع ندارد؟؟؟

کدام شخص این کتاب را تایید کرده؟نامش را ذکر کنید
کدام کتاب این کتاب را به عنوان منبع استفاده کرده؟
شما می خواهید به من پس از سالها این را یاد بدهید که فرق رمان تاریخی و تاریخ در چیست؟؟؟DodgyDodgyDodgy
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
شما یک تعریف برای من اوردی واونو داری به همه چی ربط می دی کجای دنیا گفته این کتاب نامعتبره این حرف شما وزائد تخیل شماست.درضمن من فرق رمان وتاریخ رو می دونم واینکه شما دشمنی شخصی با نویسنده کتاب مترجم یا نیکلای دوم داری به من مربوط نیست وبه کسی هم ربط ندارد.کاملا معلومه که شما کینه خاصی نسبت به این کتاب داری حتما نون شمارو آجر کرده.
"دختر و افسر مرزی"

معرفی کتاب های تاریخ 2
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
(01-03-2012، 15:54)nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما یک تعریف برای من اوردی واونو داری به همه چی ربط می دی کجای دنیا گفته این کتاب نامعتبره این حرف شما وزائد تخیل شماست.درضمن من فرق رمان وتاریخ رو می دونم واینکه شما دشمنی شخصی با نویسنده کتاب مترجم یا نیکلای دوم داری به من مربوط نیست وبه کسی هم ربط ندارد.کاملا معلومه که شما کینه خاصی نسبت به این کتاب داری حتما نون شمارو آجر کرده.

شما خودت رسما داري سفسطه مي كني
آقا حرف را عوض نكن
آخر هر كتاب معتبر بايد منابع و مآخذ آن ذكر شود
آيا يك كتاب 1000 صفحه اي نبايد منبع داشته باشد؟
اگر منبع دارد از آن صفحه عكس گرفته و در همينجا قرار دهيد
گفتي هزاران نفر تاييد اش كردند من هم ميگم از اين هزاران نفر شما ده نفرش رو نام ببر
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
آگهی
این کتاب در واقع خودش منبع است. وگفته های حقیقی کسانی مثل چرچیل و لنین و ویلهلم دوم وافراد زیادی را آورده وآنها را می توان منابعش

گفت.یا نامه ها ونوشته های مستند که در متن کتاب آورده شده وبهتره شخص خودش کامل کتابو بخونه تا متوجه بشه شما کامل کتابو نخوندی

وبیست صفحه خوندی وانداختی اونور پیشنهاد می کنم کتاب رو کامل بخونید وبعد قضاوت کنید.خیلی از کتاب ها هم این کتاب رو منبع خودشون معرفی کردن.
"دختر و افسر مرزی"

معرفی کتاب های تاریخ 2
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
(01-03-2012، 16:09)nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این کتاب در واقع خودش منبع است. وگفته های حقیقی کسانی مثل چرچیل و لنین و ویلهلم دوم وافراد زیادی را آورده وآنها را می توان منابعش

گفت.یا نامه ها ونوشته های مستند که در متن کتاب آورده شده وبهتره شخص خودش کامل کتابو بخونه تا متوجه بشه شما کامل کتابو نخوندی

وبیست صفحه خوندی وانداختی اونور پیشنهاد می کنم کتاب رو کامل بخونید وبعد قضاوت کنید.خیلی از کتاب ها هم این کتاب رو منبع خودشون معرفی کردن.

اين گفته شما به من توهين محسوب ميشه
من كه يك ماه عمرم رو گذاشتم روي اين كتاب

شما فرق كتاب تاريخ معتبر و رمان تاريخي رو نميدوني مشكل من هست؟

واقعا خنده دار است كه يك نفر به كتاب رمان تاريخي بگويد منبع!
كتابي منبع محسوب مي شود كه خود بر اساس منابعي ديگر نوشته شود و آن هم بر اساس منابعي ديگر تا اين كه برسد به اسناد و رسيدن به اسناد هم اينطور است كه مي روند در اداره مربوطه اون سند و شماره سند رو مطابقت ميدن اگر درست بود پس نوشته درست است اگر نه هم كه نه

شما تو عمرت شرط مي بندم كتاب تاريخي معتبر نخوندي
كتابهايي كه معمولا با جلد اعلا در همه جا منتشر مي شوند و اغلب رويشان اسم يك شخصيت معروف نوشته مي شود رمان تاريخي اند

در يك كتاب معتبر بايد ذكر منبع شود بدين صورت كه:اسم كتاب،نام نويسنده،نوبت چاپ،محل چاپ،تاريخ چاپ و در كتابهاي جديد نام انتشارات

براي اطلاعات بيشتر دو عكس از دو كتاب مختلف كه يكي بر اساس كتابهاي به زبانهاي خارجي نوشته شده و ديگري از كتابهاي زبان خارجه و همچنين زبان فارسي استفاده كرده قرار مي دهم تا متوجه بشويد كه ذكر منبع چيست:
معرفی کتاب های تاریخ 2
معرفی کتاب های تاریخ 2

شما هم حرف الكي نزن كتابهايي كه اين كتاب رو منبع خودشون ذكر كردند رو نام ببريد و تكرار مي كنم از اون هزاران نفر كه به اين كتاب استناد كرده اند ده نفرشان را نام ببريد
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
مگه همه منابع باید این شکلی باشند منابع بعضی کتاب ها در آن نهفته است وشخص باید کتاب را بخواند تا منابع را دریابد شما حتما منابع رو

ندیدید یا نخوندید وگرنه منابعی دارد منتهی نه به شکل متداول ومعمول زیرا کتاب قدیمی است واگر دقت کنید کتاب های قدیمی غالبا به این

شکل نیستند.کتاب آخرین تزار روس مال سال ها قبل نابودی شوروی است .وبه قبل از دهه1960میلادی می رسد.شما می توانید خودتان برا

شناختن اون افراد کتاب های مربوط به نیکلای دوم جدید رایا بعد اون کتاب رو بخونید ومی بینید که همگی یکی ز منابعشان این کتاب است.

به این تیپ کتاب ها می گویند منبع اصلی که بر اثر اسناد ومدارک نوشته شده و منبع کتاب های آینده است

"دختر و افسر مرزی"

معرفی کتاب های تاریخ 2
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
(01-03-2012، 16:35)nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه همه منابع باید این شکلی باشند منابع بعضی کتاب ها در آن نهفته است وشخص باید کتاب را بخواند تا منابع را دریابد شما حتما منابع رو

ندیدید یا نخوندید وگرنه منابعی دارد منتهی نه به شکل متداول ومعمول زیرا کتاب قدیمی است واگر دقت کنید کتاب های قدیمی غالبا به این

شکل نیستند.کتاب آخرین تزار روس مال سال ها قبل نابودی شوروی است .وبه قبل از دهه1960میلادی می رسد.شما می توانید خودتان برا

شناختن اون افراد کتاب های مربوط به نیکلای دوم جدید رایا بعد اون کتاب رو بخونید ومی بینید که همگی یکی ز منابعشان این کتاب است.

به این تیپ کتاب ها می گویند منبع اصلی که بر اثر اسناد ومدارک نوشته شده و منبع کتاب های آینده است
كتاب خوندن به من ياد نده!
حرفهات خيلي خيلي خيييييييييييييييييييييييلي خنده داره!
كتاب آخرين تزار روس يك رمان تاريخي محض بوده و هيچ ارزش تاريخي ندارد!
كتاب را من خوانده ام و درش از هيچ منبعي ياد نشده و صرفا زاده خيالات نويسنده است
خصوصا كتابهايي كه ذبيح الله منصوري ترجمه كرده و به سليقه خودش در آن دستي مي برد!Sleepy
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Science بزرگترین معما‌های تاریخ که هیچ گاه حل نخواهند شد.
  برگی از تاریخ فلشخور
  دوست داشتی در تاریخ چه اتفاقی هرگز روی نمی داد ؟؟؟؟؟؟؟؟
  " تاریخ چیست "
  معرفی فریاپت شاهنشاه اشکانی
Book ☽تاثیرگذار های تاریخ☾اسحاق نیوتون Isaac Newton
Book ✍تاریخ‌نگاران✍ ابن رسته
Book ✍تاریخ‌نگاران✍ابن حوقل
Book ✍تاریخ‌نگاران✍ استرابون
Book تاریخ دموکراسی در ایران باستان✔

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان