امتیاز موضوع:
  • 84 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوالی داری بپرس (صندلی داغ) با حضور shadi shekari

1- ا لان چه بازی هایی رو داری بازی می کنی؟

2- می خوای در اینده چه رشته دانشگاهی رو بخونی؟

3- X360 بهتره یا کامپیوتر به نظرت و چرا؟

4- چرا اینقدر نام کاربریت سخته و چرا اینو انتخاب کردی؟

5- تو چه انجمن های دیگه ای فعالیت داری و نام کاربریت توشون چیه؟

6- از چه بازی فلش خور بیش تر خوشت می اد؟

7- pes می زنی یا fifa ؟

ادامه دارد.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
 سپاس شده توسط qwertyui ، JAX 666 ، امیر ، amir joon ، Ehsan_shz ، sarnia ، ☺شهرزاد☺ ، Wєιяɗ ، Medusa
آگهی
1- ا لان چه بازی هایی رو داری بازی می کنی؟ dead to rights retribution-fifa 11-

2- می خوای در اینده چه رشته دانشگاهی رو بخونی؟ کامپیوتر

3- X360 بهتره یا کامپیوتر به نظرت و چرا؟xbox 360 چون من فقط بازی میکنم

4- چرا اینقدر نام کاربریت سخته و چرا اینو انتخاب کردی؟ اگه توجه کرده باشین نام کاربری من 8 کلمه بالای کیبورد است

5- تو چه انجمن های دیگه ای فعالیت داری و نام کاربریت توشون چیه؟خیر

6- از چه بازی فلش خور بیش تر خوشت می اد؟death Penalty zombie فوتبال پنالتی مرگبار

7- pes می زنی یا fifa ؟هر دو

ادامه دارد. ok
come back Angry
 سپاس شده توسط JAX 666 ، SABER ، امیر ، amir joon ، Ehsan_shz ، sarnia ، ☺شهرزاد☺ ، bi kas ، Wєιяɗ
سوالی نیست؟
come back Angry
 سپاس شده توسط امیر ، amir joon ، Ehsan_shz ، sarnia ، ☺شهرزاد☺
سلام ببخشید من نبودم و اینکه میخواستم بپرسم در مورد Hک هکر... اینا چیزی میفهمی؟ اگه میفهمی میشه به من بگی و اگر نمیدونی میتونی یه سایت در مورد Hک کردن سایت ها به من اطلاع بدی

ــــــــــــــــــــــــــــ
این سوال اصلی من هست
 سپاس شده توسط qwertyui ، امیر ، amir joon ، Ehsan_shz ، sarnia ، ☺شهرزاد☺
من بلد نیستم اما اگر شما بلد هستید آموزش زیر به درد شما میخورد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هک
come back Angry
 سپاس شده توسط mehrani ، امیر ، bardia001 ، amir joon ، Ehsan_shz ، sarnia ، ☺شهرزاد☺
ممنون
 سپاس شده توسط qwertyui ، امیر ، bardia001 ، amir joon ، Ehsan_shz ، sarnia ، ☺شهرزاد☺
آگهی
یه خبر آمریکا یک ویروس به ایران منتقل کرد که برنامه های هسته ای و ... رو حذف کنند و دانشمندان ایران اون رو خنثی کرد جریانش رو خب نمیدونم ولی باز هم ایــــــــــــــران ایول...
 سپاس شده توسط qwertyui ، امیر ، bardia001 ، amir joon ، Ehsan_shz ، sarnia ، ☺شهرزاد☺

پاسخ هکران ایرانی به تهدیدات عربستان

به گزارش تابناک در پیامی که هکرهایی که خود گروه «کلاه سیاه ها» معرفی کرده اند، در این سایت ها قرار داده اند، پیام هایی همچون مرگ بر اسراییل، مرگ بر امریکا و مرگ بر عربستان قرار گرفته است و در این پیام ها عربستان دست نشانده امریکا و اسراییل عنوان شده است.

از سوی دیگر این هکرها در پیام هایی که در سایر سایت ها منتشر کرده اند، به عربستان سعودی و حامیان آن در مورد حمله به ایران هشدا و اخطار داده و اعلام کرده اندکه اگر این تهدید های جمهوری اسلامی ایران ادامه پیدا کند سایت های بیشتری مورد حمله این گروه هکری قرار خواهد گرفت .

بیش از ۲۰۰۰ هکر، از جمله چندین متخصص امنیتی پیشین، در پایان هفته جاری در لاس وگاس آمریکا در قالب کنفرانس هکرهای کلاه سیاه، گرد هم می آیند.

کنفرانس DefCon که هر ساله برگزار می شود محلی برای تبادل نظر هکرها در مورد آخرین روش های هک، جدیدترین ابزارها، آسیب پذیری ها و غیره است.

برگزارکنندگان و حامیان این کنفرانس، این گردهمایی را به عنوان یک کنفرانس بسیار سطح بالا و فنی در زمینه امنیت فناوری اطلاعات توصیف می کنند که رهبران فکری در زمینه های متفاوت امنیت سایبر را از بخش دولتی و خصوصی گرفته تا محققان آکادمیک و حتی زیر زمینی دور هم جمع می کند.

جنجالی ترین عناوینی که تا کنون برای ارائه در این کنفرانس مطرح شده اند عبارتند از : “چگونه میلیون ها روتر را Hک کنیم؟” که ارائه دهنده آن قول داده است ابزاری را معرفی کند که به صورت تمام اتوماتیک، حمله به روترهای بی سیم را به انجام برساند و عنوان “شما به خاطر این تماس یک صورتحساب ۹۰ هزار دلاری دریافت خواهید کرد! ” که در مورد تروجانی بر روی تلفن های همراه صحبت خواهد کرد که به برقراری ارتباط و ارسال پیامک های پرهزینه می پردازد.

البته این کنفرانس تنها در مورد بخش های تیره امنیت اطلاعات مانند Hک و حملات اینترنتی بحث نخواهد کرد، بلکه تعدادی از حرفه ای ترین متخصصان امنیتی در مورد مشکلات موجود در زمینه امنیت اطلاعات به سخنرانی و تبادل نظر خواهند پرداخت و همچنین جوایزی نفیس نیز به افرادی که تشخیص های بسیار خوب و یا ایده های نوین در زمینه امنیت اطلاعات را ارائه کنند، اهدا خواهد شد.

و این هم ادرس سایت برید اگه نظری دارید و میخوایید جایزه نفیسی بگیریدTongue برین ثبت نام کنید:Big Grin
http://www.linkedin.com/groups?home=&gid=37658

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
Ideaفکر کنم این هم الکیه سایتش میدونند گروه کلاه سیاه میاد ثبت نام کنه و از طریق ای دی اون رو مورد ویروس Hک و ... قرار بدهExclamation
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
 سپاس شده توسط qwertyui ، امیر ، bardia001 ، amir joon ، Magical Girl ، Ehsan_shz ، sarnia
خبر باحالی بود
 سپاس شده توسط mehrani ، qwertyui ، امیر ، bardia001 ، amir joon ، Ehsan_shz ، sarnia ، ☺شهرزاد☺
دوستان مهلت تا فرداست اگر کسی خودش را داوطلب نکند من یک نفر را انتخاب میکنم

سوالی نیست؟
come back Angry
 سپاس شده توسط امیر ، bardia001 ، amir joon ، Ehsan_shz ، ☺شهرزاد☺

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانيد
  اگه همین الان گوشیت زنگ بزنه دوست داری کی باشه
  غذایی که نفر قبلی میگه دوست داری یا نه???
  دوس داری نفرقبلیت رو چی صدا کنی؟
  دوست داری با چی بیوفتی به جون نفر قبلیت ؟! سوال تصویری
Tongue دوست داری به سمت نفر قبلی چی پرت کنی؟
  اگه نفر قبلی یه وسیله تو کمدت باشه دوست داری کدوم یکی از این وسیله ها باشه ؟؟
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  بـآ نفـر قبلیـت چـه خـآطـره ای داری ؟؟ ^ـــ^
  دوس داری با نفر قبلی سوار چی بشی؟؟؟؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان