امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ناقص کردن بدن در یک مراسم سنتی! +تصویر

هر کشور یا شهری برای خودش مراسماتی را دارد که غالبا هر ساله مردم آن را انجام می دهند. افراد بسیاری در این مراسمات شرکت کرده و از آن لذت می برند اما گاهی اوقات این مراسم ها بسیار عجیب هستند به طوری که اثرات مختلفی روی انسان ها می گذارند.

فستیوال "نیلوفرها" هر ساله در شهر "نولا"ی ایتالیا برگزار می شود و به یک نوع مراسم مذهبی برای مردم این شهر تبدیل شده است. این مراسم سال هاست که بی وقف در جریان است و در آن باید کاری خاص انجام دهند. این کار خاص به گونه ای است که باعث بروز اختلال خاصی در انسان می شود.
ناقص کردن بدن در یک مراسم سنتی! +تصویر 1

در این مراسم مردان روستا باید یک مجسمه سنگین وزن چوبی را روی دوش خود گذاشته و در خیابان ها به مدت 24 ساعت بگردند. این مراسم باعث میشود تا گوشت های اضافی در پشت گردن افراد حمل کننده به وجود آید و باعث بهم خوردن حالت بدنشان شود.
این مجسمه نزدیک به 25 متر طول دارد و وزن آن به 2500 کیلوگرم می رسد. حمل کننده ها باید این مجسمه را از تمامی خیابان های باریک و تنگ عبور دهند از این رو فشار زیادی را تحمل می کنند و همین باعث به وجود آمدن گوشت اضافه و غده هایی در پشت گردنشان می شود.

نکته جالب در مورد این فرم بد بدن این است که هر کسی که آن را دارد پنهانش نمی کند زیرا این گوشت یا غده اضافی برای آن ها مقدس بوده و نشانه ای از مذهبی بودن است. هر ساله 125 نفر باید این مجسمه را تکان دهند که معمولا از تعداد خاصی افراد تشکیل شده اند.

پاسخ
 سپاس شده توسط M.barselona ، L²evi ، MJN:) ، FASMZ ، PISHY ، capitandani ، MS.angel ، Son of anarchy ، مانیان ، girl of chaos ، mr.destiny ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
آگهی
هیچکی نمیتونه یه برج 25 متری و وزن دو و نیم تن رو بلند کنه چه برس به این که 24 ساعت دور شهر بچرخوندش
I am on the highway to hell
جدیدا قوه ی تخیلم از بین رفته
هدفم رو گم کردم
دوست دارم به دیگران کمک کنم
دوست دارم کشاورز بشم
نمیدونم چم شده دعا کنید
پاسخ
(09-07-2016، 11:40)لرد سفید نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکی نمیتونه یه برج 25 متری و وزن دو و نیم تن رو بلند کنه چه برس به این که 24 ساعت دور شهر بچرخوندش

یک نفر نه 
فکر کنم منظورش اینه که 125 نفر با هم بلندش میکنن
پاسخ
قمه زنی که بدتره ، سر بچه ی بی گناه رو با قمه میشکافن. اینا دیگه کاری به بچه ها ندارن.
Shy
پاسخ
دقیق نفهمیدم ماجرا چیه 
اما اگه مجسمه همگن باشه
2500 رو تقسیم بر 125 بکنیم 
یعنی برای بلند کردنش هر ففرد فقط نیروی لازم برای 20 کیلو رو فراهم میکنه
یعنی هر فرد فقط 200 نیوتون نیرو وارد میکنه 
ولی خب 24 ساعت خیلی زیاده و آسیب زننده می شه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آداب و رسوم بختیاری ها همراه با تصویر
  رسم کتک زدن عروس در مراسم عروسی!
  سلام کردن فراماسون ها
  آشنایی با مراسم محلی عروس بران!
  مراسم زدنِ شیطان با شلغم! +عکس
  مراسم واقعا عجیب تابوت مرگ برای زنده‌ها در تایلند!! (+عکس)
Rainbow مراسم حنا بندان ترکی
  مراسم ازدواج در میان قوم بلوچ: عروسی بلوچی
  *هَفــــت سیــن* +تصویر
  اقدام مشکوک دانشگاه مازندران در به رسمیت شناختن فرقه ضاله بهائیت + تصویر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان