امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جالب ترین اتفاقی که برایتان افتاد چه بود ؟؟

خالیبندیارو25r3025r3025r3025r30
یه بار می خواستم برم مدرسه دیرم شده بود جورابام خیس بود جورابامو گذاشتم تو ماکروویوBig Grinبعدش بوی بد بد اومد ولی اتیش نگرفت چون سریع اوردمش بیرون
یه بارم با اتوی مو پیشونیم سوخت
پاسخ
 سپاس شده توسط ROOZBEH ، _VaMPiRe_
آگهی
اتفاق مهم زندگيم اين بود كه با دوستام تو مدرسه با چند نفر دعوا كرديم اينم چه دعوايي همشون زخمي بودن وقتي ناظمم اومد سر كلاس تا كسايي كه دعوا كردن اخراج كنه من و دوستم پيش معلم پرورشي بوديم و فقط ما دو تا بين كسايي كه دعوا كردن اخراج نشديمBig Grin
براي عاشق شدن هيچ هنري لازم نيست
اما براي عشق ورزيدن هيچ هنري كافي نيستHeart
جالب ترین اتفاقی که برایتان افتاد چه بود ؟؟ 4
پاسخ
یه بار سال دوم راهنمایی دبیر زبان انگلیسیمون پاش لیز خورد وافتاد و ما هم بهش کلی خندیدیم واین خیلی با حال بود
پاسخ
 سپاس شده توسط ROOZBEH ، eli-77 ، _VaMPiRe_ ، *larmes de Feu*
پارسال تو مدرسه من و چند تا از بچه ها رفتیم کنار پنجره . بعد قوطی اب یکی از بچه ها رو ورداشتم منتظر بودیم تا ناظممون بیاد. یدفعه اومد. اونوقت من و دوستام این قوطی ابه رو تا اخرش ریختیم سر ناظم و الفرار. زودی جیم شدیم. ناظمه اومد بالا تو کلاس. ماهم که زودی رفته بودیم بیرون. خلاصه این ناظمو اگه میدیدی! انگار رفته بود زیر دو.ش. خیلی خوب بودBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinوای یادش به خیر
Heartقدش به "عشق"نمیرسید. "غرور"را زیر پا گذاشت تا برسد!.Heart
پاسخ
قرار بود خاطره باشه نه خالي بندي!
منحرف كنندگان موضوع......
فشردن دکمه سپاس نشانه شخصیت شماست!
پاسخ
 سپاس شده توسط _VaMPiRe_
من بچه ک بودم کارای خطرناک زیاد کردم اما همیشه برادرم منو از مرگ نجات داده
هر چه بزرگتر باشی تنهاتر هستی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جالب ترین اتفاقی که برایتان افتاد چه بود ؟؟ 4
پاسخ
 سپاس شده توسط _VaMPiRe_ ، ROOZBEH
آگهی
یکی از تجربه هام این بوده که یک روز داشتیم با مدیره پرورشیمون سرود کار میکردیم منم خوب داشتم شیطونی میکردم ماله پارساله میکردم من از کمر افتادم رویه این لبه هایه دیوار وای خدا شانس اورردم طوری افتادم که کمرم سابیده داشت میشد منه بد بخت حالته مثله از حال رفتن داشتم با کلی بد بختی رفتم خونه وبعد رفتم دکتر خدا رو شکر کمرم اسیبه جدی ندیده بود من کلا اگه بخوام از اتفاقام بگم کلی میشه شاید با حاش بتونم کتاب بزنم

(13-04-2012، 12:34)wushu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این بود که دیشب داشتم بازی ترسناک میکردم همون بازی house 2 تو تاریکی صداشم تا ته زیاد سرمو یه لحضه چرخوندم یکی رو دیدم راه میره تو اتاقم خداشاهده دیدم خدا وکیلی نمیدونم کی بود فک کنم جن اینا بود باور کنین راست میگم Undecided

وای نگو تو اتاق تنهام خدا بحت رحم کنه من که از حال رفتم قلبم داره مثله بم میزنه وای بسم الله

(10-05-2012، 14:58)A * L * O * N * E b * o * y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی روز رفته بودم شهر بازی کشتی صبا سوار شدم و کنارم ی دختره نشست و وقتی کشتی میرفت بالا و پایین دختره نتونس خودشو نگه داره اومد تو بغلم و ازون موقع باهم دوستیم ولی الان باهم بهم زدیم

بابا خالی بندیتون با حاله

اوا دیگه خال نبنددین

خدایا فکرکنم راست میگم یه چیزه سفید دیدم
دنیا زیباست وتا وقتی هستی لذت ببر قدر این زیبای را بدونHeartSmile
پاسخ
 سپاس شده توسط ROOZBEH
همه چیز زندگی من جالبه
پاسخ
 سپاس شده توسط ROOZBEH
فکر کنید حالم چجوری بود
دنیا زیباست وتا وقتی هستی لذت ببر قدر این زیبای را بدونHeartSmile
پاسخ
 سپاس شده توسط ROOZBEH
جالب ترین اتفاق همین امروز بود که نزدیک بود بسوزم تو حموم بودم که یهوی حواسم نبود ابه سرد واز نیست رفتم زیره دوش ابه جوش ریخت رم الان بدنم یکم درد داره
در زندگی گام هایه بلندی بردار ولی فقط مراقبه خشتکه شلوارت باشTongue
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اگه نفر قبلیت شنا بلد نبود افتاد تو اب ....
Heart این اتفاقی که برای من افتاد سعی کنید برای شما نیافته{این داستان واقعیه و دردناک}
  ترسناک ترین اتفاقی که براتون تو خونه یا هر جای دیگه ای افتاد چی بود؟
Photo عجیب ترین و ترسناک ترین ادم های روی زمین (لطفا افراد زیر18سال وارد نشوند)
Exclamation بدترین اتفاقی که براتون افتاده چی بوده ؟
Big Grin اوممممم دهنم آب افتاد. چرا منو نگاه میکنی بیا تو دیگه.
  کوتاه ترین داستان ترسناک دنیا تنها در 12 کلمه(جالب)
Star جالب و خواندنی ترین باور های عامیانه ی مردم
  میای تو و جواب میدی افتاد؟
Wink داستان واقعی که برام اتفاق افتاد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان