امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خودرویی که بوگاتی ویرون را پشت سر گذاشت

خودرویی که بوگاتی ویرون را پشت سر گذاشت 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودروساز شلبی که زمانی دارنده عنوان سریع‌ترین خودروهای جهان بوده، به زودی تواتارا SSC را روانه بازار خواهد کرد. سرعت نهایی این خودرو که تنها 12 دستگاه از آن تولید خواهد شد، 450 کیلومتربرساعت خواهد بود.
 با ظهور SSC Tuatara ابرخودروی تازه شلبی که چند سالی است دارد روی آن کار می‌شود، شاهد رقابت سخت‌تری میان ابرخودروهای جهان خواهیم بود. شلبی که زمانی سریع‌ترین خودروی دنیا را ارائه کرده، دارد با تولید تواتارا SSC این عنوان را دوباره کسب می‌کند و رقبای قدرتمندی مانند بوگاتی ویرون با سرعت 431 کیلومتربرساعت را کنار خواهد زد.
اگر نگاهی به سریع‌ترین خودروهای جهان در سال‌های گذشته بیندازیم، می‌بینیم مک‌لارن F1 با سرعت 386.4 کیلومتربرساعت برای بیش از 7 سال دارنده عنوان سریع‌ترین خودروی جهان بود و سپس آنرا به کوئینزیگ CCR با سرعت 387.87 کیلومتربرساعت واگذار کرد. پس از آن بوگاتی با سرعت نهایی 408 کیلومتربرساعت برنده این رقابت شد که در طول زمان آنرا به شلبی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ultimate Aero TT واگذار کرد و در نهایت با تولید بوگاتی ویرون سوپراسپرت که سریع‌ترین اتومبیل تولیدشده در جهان است، این عنوان را مجددا به دست آورد.
به گزارش گیزمگ، تواتارا SSC سبک و از جنس آلومینیوم و فیبرکربن است که توسط جیسون کاستریوتا، طراح به‌نام آمریکایی طراحی شده و توسط یک موتور وسط دوتوربویی V8با ظرفیت هفت لیتر و توان خروجی 1350 اسب‌بخار شتاب خواهد گرفت. برای این خودرو جعبه‌دنده هفت‌سرعته پیش‌بینی شده است.
تیم تولیدکننده این خودرو امیدوار است بتواند حداکثر سرعت تواتارا را تا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
450 کیلومتربرساعت افزایش دهد. این در حالی است که به گفته کارشناسان بوگاتی در حال حاضر امکان بهبود سرعت خودروهایش را نخواهد داشت، البته سرعت فعلی خودروهای ساخت این شرکت هم برای جاده‌ها خیره‌کننده است و بوگاتی ویرون سوپراسپرت به راحتی می‌تواند تمامی خودروهای فرمول 1 جهان را پشت سر بگذارد.
در رقیب تازه بوگاتی، تقریبا تمامی قسمت‌ها از اتاق خودرو و شاسی آن گرفته تا چرخها از جنس فیبرکربن هستند و در کنار آن از آلومینیوم با قابلیت جذب انرژی تصادم استفاده شده است.
جالب‌توجه‌ترین ویژگی تواتارا به طراحی منحصربه‌فرد این خودرو برمی‌گردد. کاستریوتا که طراح بسیاری از نمونه‌های استثنایی است که می‌شناسیم، مؤلفه‌های طراحی تازه‌ای را به کار گرفته و خودرویی خلق‌کرده که شبیه به هیچ کدام از رقبای فعلی‌اش نیست و از فاصله دور هم قابل شناسایی است. این شیوه طراحی منحصربه‌فرد شاید بتواند در جذب 12 نفری که تنها دارندگان این ابرخودرو در جهان خواهند بود، مؤثر باشد.
  Heart B0z0rG Heart

سپاس شده توسط mk off ، pegah 13 ، soroosh92 ، ramin joojoo ، ZUSE ، BIG-DARK
آگهی
بهش بگين بياد با  پرايد ايان رقابت كنه اونا چي توليد ميكنن ما چي توليد ميكنيم ادم خجالت ميكشه انصافا
:p318:بي بهانه در خاطرم هستي................ شايد دوست داشتن همين باشد
 سپاس شده توسط ZUSE
جالب بود ولی به جهنم Dodgyقبلا شنیده بودم یه ماشینی داره میاد که توی یک و نیم ثانیه 100 تا رو پر میکنه اما چه به درد من میخوره ؟Dodgyفقط باید بشینم و حسرتشو بخورم ....به درک همون بهتر که نخورمSleepySleepySleepy
نفهمید  بلند خندیدم  تا صدای شکستن قلبم را نشنود ......
7تا اسپم پاک شد
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
 سپاس شده توسط mobina1375
تِکراری . ×

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=28307

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  محمد رضا گلزار سوار بر بوگاتی
  بو گاتی ویرون
  تاریخچه ی بوگاتی
Information بوگاتی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان