امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

❤❤نوزاد رها شده در جعبه کفش، ستاره پارالمپیک شد❤❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
❤❤نوزاد رها شده در جعبه کفش، ستاره پارالمپیک شد❤❤ 1

به گزارش ایسنا و به نقل از یورو اسپرت، ورزشکاران پارالمپیکی بسیاری با گذشته شگفت انگیز و عجیب در بازی های پارالمپیک امسال حضور داشتند. یکی از ورزشکاران پارالمپیکی ریو که بدون شک داستان زندگی‌اش می تواند برای دیگران الهام بخش باشد، شناگری استرالیایی است.

احمد کلی ٢٤ ساله با نقص عضو در بغداد عراق به دنیا آمده است اما او در حال حاضر در شنای ٥٠ متر کرال سینه برای استرالیا مسابقه می دهد. او پیش از این با کمک پروتز در تیم فوتبال معلولان استرالیا بازی می کرد.

افراد خاصی در زندگی احمد نقش اساسی داشتند. برادرش امانوئل که در برنامه استعدادیابی ایکس فاکتور شرکت کرد و یا خواهرهای ناتنی‌اش که در ابتدا به هم چسبیده بودند اما به هنگام تولد از هم جدا شدند. شاید هم مادرش، مویرا کلی که او و برادرش را از یک یتیم خانه در کشور جنگ زده نجات داد.

احمد و برادرش بعد از تولد در جعبه کفش در خیابان رها و توسط مردم به یک یتیم خانه سپرده شدند. او تا هفت ساگی در این یتیم خانه زندگی کرد. سپس مویرا آنها را به فرزندی قبول کرد و به شهر ویکتوریای استرالیا برد. آنها تحت درمان قرار گرفتند و قسمت های بد شکل پایین پای احمد از بدنش جدا شد. او از ناحیه دست نیز دچار معلولیت است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
❤❤نوزاد رها شده در جعبه کفش، ستاره پارالمپیک شد❤❤ 1
احمد یاد گرفت که با پروتز پا حرکت کند و سپس به فوتبال رو آورد و در تیم معلولان استرالیا بازی کرد. او از پارالمپیک ٢٠١٢ وارد رشته شنا شد.

احمد از مادرش به عنوان قهرمان زندگی‌اش یاد می کند. او در باره مادرش به BBC گفت: مادرم کار خارق العاده‌ای برای من و برادرم انجام داد. او هزینه عمل جراحی ما را پرداخت کرد. خواهر و برادر های به خصوصی دارم. آنها هر کدام در چالش های زندگی‌شان پیروز شدند و من به همه آنها افتخار می کنم. مادرم همیشه سعی کرده است عدالت را رعایت کند و بر احترام گذاشتن به یکدیگر و رفتار درست، تاکید دارد. این ها ارزش های اصلی در زندگی هستند. همواره تلاش کردم تا آنها را حفظ کنم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  درمان یک نوزاد شش روزه با پیوند سلول‌های بنیادی
  ماجرای گاوی که ستاره فضای مجازی کرواسی شد!
  تا ۱۲ سال دیگر اولین نوزاد در فضا به دنیا می‌آید!
  نوزاد پسری که پس از یک ماه دختر شد
  زندانی که امکانات آن در حد هتل 5 ستاره است!
  پرت کردن نوزاد معلول تازه متولد شده توسط مادر !
Shocked پزشکی که هنگام زایمانش نوزاد زن دیگری را به دنیا آورد ! +تصاویر
  تصویری از گردنبند همسر محمدرضا پهلوی بر گردن ستاره هالیوود!
Information ستاره پرسپولیس تهدید به جدایی کرد !
Smile حرف زدن نوزاد 7 هفته ای با مادرش ! + تصاویر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان