امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جک.لطیفه.پ.ن.پ حسابی بخندین .سپاس.نشه فراموش

[rtl]نمونه :[/rtl]

[rtl]رفتیم بلیت کانادا بگیریمزنه میگه سیاحتیه؟[/rtl]

[rtl]میگم پـَـَـ نــهپـَـَــــ زیارتیه میخوام برم امامزاده سید ریچارد.[/rtl]

[rtl] [/rtl]
[rtl]رفتم مرکز اهدای خوندختره بهم میگه اومدین خون بدین؟ گفتم پـــَ نه پــــَ خوناشامم اومدم یه 4لیتری خون بگیرم شب دور هم با بچه ها شب نشینی داریم[/rtl]

[rtl] [/rtl]

[rtl]به دوستم میگم شنیدیاصغر قاتل رو بردن زندان؟ میگه واسه قتل هایی که کرده بود؟؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ از طرفه کمپین حقوق بشر بردنش بازدید تا یه وقت حقوق زندانیا پایمال نشه![/rtl]

[rtl]به دوستم ميگم بريمتو مهموني بتركونيما.عقل کل ميگه يعني برقصيم؟[/rtl]

[rtl]!!! په نه پس[/rtl]

[rtl]عمليات انتحاريهقراره منفجر بشيم[/rtl]

[rtl]سر جلسه امتحان بهجلوییم می گم برسونیا ... می گه چی؟ تقلّب؟؟؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ تنفس ِ دهان به دهان[/rtl]

[rtl]رفتم گل فروشی،میگمببخشید کاکتوس هم دارید، میگه واسه دکور میخواین؟ پ نه پ تو خونمون شتر پرورش میدیم، میخوام یه وقت احساس غربت نکنن حس کنن خونه خودشونه![/rtl]

[rtl] [/rtl]

[rtl] [/rtl]

[rtl]رفتیم سر خاک یکی ازفامیلامون ساکت نشستیم پسر خاله ام میگه ساکتی!!! پــــ نه پـــــــ بلند شم برات سیا نرمه نرمه رو بخونم[/rtl]

[rtl] [/rtl]

[rtl] [/rtl]

[rtl]يارو عکسمو ديدهميگه:اااا دماغ خودته اين؟[/rtl]

[rtl]پـَـَــــ نــهپـَـَــــ دماغ اجدادمه که بيني به بيني، نسل به نسل منتقل شده الان رسيده به من!!!![/rtl]

[rtl] [/rtl]

[rtl] [/rtl]

[rtl]با دوستم رفتيم تو يهمغازه ي شلوغ که عسل طبيعي ميفروشه؛ نوبت ما که ميشه طرف ميگه:شمام عسل ميخواين!؟ ، پـَـَـــ نــه پـَـَـــ دوتا زنبوريم اومديم استخدام شيم[/rtl]

[rtl] [/rtl]

[rtl]تو بهشت زهرا دنبالقبر یکی می گشتیم. یه ادم خوشحال اومده داره با ما رو سنگ قبرا رو می خونه. بعد میگه دنبال قبر کسی می گردین؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ دستیار عزرائیلم اومدم ببینم کسی زود تر از موقع نمرده باشه[/rtl]

[rtl]اگهنظر دادید بازم براتون میذارم!!:[/rtl]
[rtl]حاضر جوابی[/rtl]

[rtl]می گویند:  "مریلین مونرو " یک وقتی نامه ای به " البرت اینشتین " نوشت که فکرش را بکن که اگر من و تو ازدواج کنیم  بچه هایمان به زیبایی من و هوش و نبوغ  تو...  چه محشری می شوند! آقای "اینشتین"در جواب نوشت:ممنون از این همه لطف و دست و دلبازی خانوم. واقعا هم که چه غوغایی می شود!  ولی این یک روی سکه است، فکرش را بکنید که اگر قضیه بر عکس شود چه رسوایی بزرگی بر پا می شود ![/rtl]
[rtl]جک.لطیفه.پ.ن.پ   حسابی بخندین .سپاس.نشه فراموش 1[/rtl]
[rtl]روزی در یک میهمانی مرد خیلی چاقی سراغ برنارد شاو که بسیار لاغر بود رفت وگفت:آقای شاو ! وقتی من شما را می بینم فکر می کنم در اروپا قحطی افتاده است برنارد شاو هم سریع جواب میدهد : بله ! من هم هر وقت شما را می بینم فکر می کنم عامل این قحطی شما هستید![/rtl]
[rtl]روزی نویسنده جوانی از جرج برنارد شاو پرسید:«شما برای چی می نویسید استاد؟» برنارد شاو جواب داد:«برای یک لقمه نان»نویسنده جوان برآشفت که:«متاسفم!برخلاف شما من برای فرهنگ مینویسم!»وبرنارد شاو گفت:«عیبی نداره پسرم هر کدام از ما برای چیزی مینویسیم که نداریم!»[/rtl]
[rtl]جک.لطیفه.پ.ن.پ   حسابی بخندین .سپاس.نشه فراموش 1[/rtl]
[rtl]یه روز چرچیل در مجلس عوام سخنرانی داشت.یه تاکسی می گیره،وقتی به محل می رسن،به راننده میگه اینجا منتظر باش تا من برگردم.راننده میگه نمیشه ،چون میخوام برم خونه و سخنرانی چرچیل را گوش کنم.چرچیل از این حرف خوشش میاد وبه راننده ۱۰ دلارمیده .راننده میگه: گور بابای چرچیل ،هر وقت خواستی برگرد![/rtl]
[rtl] [/rtl]
[rtl]نانسی آستور- (اولین زنی که در تاریخ انگلستان به مجلس عوام بریتانیای کبیر راه یافته و این موفقیت را در پی پاسخگویی و جسارتهایش بدست آورده بود) - روزی از فرط عصبانیت به وینستون چرچیل (نخست وزیر پرآوازه وقت انگلستان) رو کرد و گفت :من اگر همسر شما بودم توی قهوتان زهر می کردم .[/rtl]
[rtl]چرچیل ( با خونسردی تمام ونگاهی تحقیرآمیز) : من هم اگر شوهر شما بودم می خوردمش.[/rtl]
[rtl] [/rtl]
 Heart

میگن یه روز چرچیل داشته از یه کوچه باریکی که فقط امکان عبور یه نفر رو داشته… رد می شده… که از روبرو یکی از رقبای سیاسی زخم خورده اش می رسه… بعد از اینکه کمی تو چشم هم نگاه می کنن… رقیبه می گه من هیچوقت خودم رو کج نمی کنم تا یه آدم احمق از کنار من عبور کنه… چرچیل در حالیکه خودش رو کج می کرده… می گه ولی من این کار رو می کنم

Heartاول سپاس بدینHeart

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جک.لطیفه.پ.ن.پ   حسابی بخندین .سپاس.نشه فراموش 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
خوب حالا سپاس بدین

لبخند Big Grinدوای هر درد
پاسخ
 سپاس شده توسط deadpool.ps ، ark ، blame worthy ، تیناجونی ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، رونیکاا ، ''HeisEnbErg'' ، shahi 80 ، behnaz.k1310 ، ッツ محمـב هـاבے ツッ
آگهی
اون ترولا خيلي باحال بودنBig Grin
man 10 haghighat ro darmored shoma midonam
1-dari fek mikoni chera man daram finglish minevisam
2-alan dari bikar tooy flashkhor migardi
3-baray inke vaghteto begzarooni dari alaki emza manoo mikhooni
4-az inka anjoman bi hes va hal shode bizari
5-donbal doost migardi
6-alan nafahmidi ke man ye kalame ro ashtebah neveshtam
7-alan dari chek mikoni ke koodoom ro eshtebah neveshtam
8-vali nafahmidi man ye kalame dige ham eshtebah nevashtam
9-nafahmidi ke man kalame check ro eshtebah neveshtam
10-alan dari be man fohsh midi
پاسخ
ایول داری هزار بار سپاس داری صد هزار بار
آیا به اندازه ای که انتظار داری همسر آینده ات چشم و دل پاک باشد، خودت هستی؟
پاسخ
خیلی خنده داربودن
مرسی داداش فرازه گلللللللللللللBig GrinBig Grin
Big Grin
پاسخ
همچین بگی نگی بدم نبود
+سپاس
actually wtf!?
پاسخ
ممنونم.................خیلی جالب بودن....HeartHeartHeart
*^   ^*
   ----    جهانم بی تو آ ندارد...

پاسخ
آگهی
هیس!!! دختران اینقد ور نمیزنن TongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue
[rtl]روي قبرم مينويسم ساکت،اينجا يکي خوابِ که دلش نميخواد پاشه[/rtl]
[rtl]روي قبرم مينويسم تابوت من يه کشتيِ يه نفره بودش که خارج کرد منو از دنياي راکد[/rtl]
[rtl]روي قبرم مينويسم کسي طلب آمرزش نکنه[/rtl]
[rtl]من اهل التماس کردن نبودم و نيستم[/rtl]
[rtl]کار بدم بيخ ريش خودمه[/rtl]
[rtl]اهل اينکه کسي ريشمو نبينه نيستم...[/rtl]

پاسخ
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHuhSmileTonguecryingSadBig GrinUndecided
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Eye-blink تکنولوژی باستانی ! (انرژی فراموش شده )
  سخت ترین سوال دنیا اگه کسی بتونه جواب بده سپاس میشه
  قانون هایی که نیوتن فراموش کرد آن ها را ثبت کند
  بیا تو بخند سپاس بده بعد برو3
  بیا ب این سوال جواب بده سپاس بگیر برو
  اسطوره ی فراموش نشدنی شما کیه ؟!!
  جواب+سپاس
  بیاین اگه خوشتون اومد سپاس بدین
  6 نکته حساس که در طراحی سایت ممکن است فراموش شود
  چجوری بازدید،نظرات و سپاس های یک موضوع رو بالا ببریم؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان