امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشکل در گذاشتن عکس برموضوع!!!

Exclamation 
سلام بر دوستان عزیز فلش خور...لطفا راهنماییم کنید در مورد این مسله که امروز میخواستم در یکی از موضوع ها چندتا عکس و مطالب بذارم..ولی فقط مطالب گذاشته میشوند عکس ها را نشون نمیده!!!!!!HuhConfused
 سپاس شده توسط مارال 2 ، seleana gomz ، shawkila ، رها0 ، BlAcK dAy ، sepehr 82 ، Bautaful flower ، پرنسس ارزوها ، nooshika ، rahil12 ، دریای بی موج ، Saman S ، جلسا ، م‍حمّد ، هدیه 20
آگهی
دقیقا منم 4عکس گذاشتم میگه عکی مورد نطر بافت نشد چرا؟؟؟؟؟
از افتابگردان پرسیدند:چرا شبها سرت به زیر است گفت: ستاره چشمک میزند نمیخواهم به خورشید خیانت کنم
Heart
Heart
 سپاس شده توسط techshow461 ، Saman S
خوب عکس نزاشتی!Dodgy
بابا من عکس میزارم این طوری مینویسه fwwjfhfgasfn';ofkb[ojbf از همین حرفامیخوام این جوری نباشه لطفا
(21-08-2013، 13:50)avatar22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا من عکس میزارم این طوری مینویسه fwwjfhfgasfn';ofkb[ojbf از همین حرفامیخوام این جوری نباشه لطفا
مشکل در گذاشتن عکس برموضوع!!! 1

(21-08-2013، 13:51)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2013، 13:50)avatar22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکل در گذاشتن عکس برموضوع!!! 1
می بینید که به راحتی عکس رو می اره
و اون حروف هم ادرس عکس است روش کلیک کنید می اره
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، techshow461 ، "K!nd~G!Яl" ، مارال 2 ، Saman S
لینک رو درست بذارید.(لینک مستقیم یا نمایش کامل یا لینک برای انجمن ها)
توجه هم داشته باشید که شماری از اپلودسنتر ها همر فورمتی رو اپلود نمی کنن ها! اپلود سنتر های گوناگونی هست کافیه توی گوگل جستجو کنید.
من موندم تاپیک سوالات متداول  پس برای چی هست؟!(برای قشنگی این تاپیک سوالات متداول رو گذاشتیم؟!)
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط techshow461 ، مارال 2 ، رها0 ، Saman S
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان