امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نیکی به مورچه

يکي از دوستان(حاج اقا مجتهدي)براي (حاج اقا محمد صافي)و ايشان هم براي من تعريف کرد؛حاج اقا مجتهدي يک اربعين درکوه خضر رياضت کشيدند.

کوه خضر بالاي مسجد مقدس جمکران است که بيشتر اولياء خدا در اين کوه رياضت مي کشند ،آقاي مجتهدي هم چند تا از رياضت هايشان را در آنجا کشيدند و يک مدتي در قم بودند. ايشان وقتي اربعينش تمام شد بنا شد به منزل ما بيايند .

وقتي ايشان به منزل ما رسيدند جوراب هايشان را در آوردند و وضو گرفتند و بعد از وضو دستمالشان را از جيب در آوردند که دست و صورت شان را خشک کنند ،يک وقت متوجه يک مورچه شدند که توي دستمالشان بود.

ايشان وقتي اين مورچه را ديد فرمودند:
اين حيوان را من از آنجا آورده ام الان هم بايد پياده اين حيوان را ببرم تا تنبيه شوم که ديگر حواسم را جمع کنم و ديگران را از زندگي اشان نيندازم .

و پياده تا کوه خضر رفتند و در برگشت هم سوار وسيله نشدند و فرمودند:
بايد تنبيه شوم تا حواسم را جمع کنم و حيواني را سرگردان نکنم.

خوب اين اوليا اين گونه ديگران را مراعات مي کنند که خداوند گوش و چشم باطن آنها را باز مي کند که همه چيز را مي بينند و گوششان همه چيز را مي شنود.

حضرت علي عليه السلام ميفرمايد:کسي که به زير دست خود احسان کند،خداوند رحمت خود را شامل حال او مي سازد

no war no israel
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیکی به مورچه 1
پاسخ
 سپاس شده توسط (nasim) ، Magical Girl ، خانوم گل ، سلطان دریا ، Armina ، 1939 ، محمد200 ، mr.destiny
آگهی
میاید یه نظری هم بدید
no war no israel
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیکی به مورچه 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Armina
واقعا جالب بود.
دریا؛تنها وقتی طوفانیست ؛راست می گوید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Armina
واقعا جالب بود. Big GrinTongue
نیکی به مورچه 1
پاسخ
این اقا عجب ادم بزرگی بوده
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

نیکی به مورچه 1
عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
همه میگن خوب یاجالب بود.
ولی بهتر است ما به جای اون بودیم.نه؟؟؟؟؟ExclamationHuhHuh
تنهای تنهایم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان