امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جک-+18----- -18 جک پسرونه دخترونه همچی داریم اینجا از دستت میره نیای

بابام تازه اسمس زدن یاد گرفته، خیلی لفظ قلم اسمس می نویسه. مثلن اسمس میده:«آیا هواپیمایت فرود آمد؟» من جواب میدم: «آری، هم اکنون بر زمین نشستیم»

دوستم میگفت :
تو انتشارات دانشگاه یه دختره در فلشش رو گم کرده بود بعد آروم از
من پرسید : ببخشید اگه فلش سر نداشته باشه ویروسی می شه؟؟

چقدر چاق شدی چیست؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

جمله ای که میتونه درجا جنس مونث رو از پا در بیاره :|
و در طولانی مدت باعث افسردگی اون شخص بشه

استاد خیابانی:
یه سانـــتر بی هدف.... و گـــــل Smile)

ﺳﻮﺍﻝ ﺭﻭﺍﻧﺸﻨﺎﺳﯽ : ﺑﺎﺟﻮﺍﺏ ﺩﺍﺩﻥ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺳﻮﺍﻝ
ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪﺑﻔﻬﻤﯿﺪﺍﻓﺴﺮﺩﻩ ﻫﺴﺘﯿﺪ ﯾﺎﻧﻪ؟ !
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ﺳﻮﺍﻝ : ﺍﻓﺴﺮﺩﻩ ﻫﺴﺘﯿﺪﯾﺎﻧﻪ؟؟

ﻃﺮﻑ ﺩﺧﺪﺭ ﻫﻤﺴﺎﯾﻤﻮﻥ ﺑﻮﺩ،ﺧﯿﻠﯽ ﮐﻢ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﻣﯿﻮﻣﺪ ﻭﺍﺳﻪ
ﻫﻤﯿﻦ ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﯾﻪ ﺩﻭ ﺳﻪ ﺑﺎﺭ ﻭﻗﺘﯽ ﺗﻮ ﺑﺎﻟﮑﻦ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﻮ ﺣﯿﺎﻁ
ﺧﻮﻧﺸﻮﻥ ﺩﯾﺪﻣﺶ،ﺧﯿﻠﯽ ﺳﺮ ﺑﻪ ﺯﯾﺮ ﻭ ﺑﺎ ﺣﯿﺎ ﺑﻮﺩ
ﻭﻗﺘﯽ ﻣﯿﻮﻣﺪ ﺗﻮ ﺑﺎﻟﮑﻨﺸﻮﻥ ﺩﺭﺱ ﺑﺨﻮﻧﻪ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺗﯽ ﮐﻪ ﻣﻨﻮ ﻧﺒﯿﻨﻪ
ﻭﺍﺳﺶ ﮔﻞ ﻣﯿﻨﺪﺍﺧﺘﻢ
ﺩﯾﮕﻪ ﭘﺎﮎ ﻋﺎﺷﻘﺶ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩﻡ،ﻋﺎﺷﻖ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺣﺘﯽ ﺩﺭﺳﺖ
ﭼﻬﺮﺷﻮ ﻧﺪﯾﺪﻩ ﺑﻮﺩﻡ !
ﺁﺧﻪ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﺑﻠﻨﺪﯼ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺻﻮﺭﺗﺸﻮ ﭘﻮﺷﻮﻧﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﻣﻮﻫﺎﺵ : ...
ﻓﮑﺮ ﻭ ﺫﮐﺮﻡ،ﺩﺭﺱ ﻭ ﻣﺸﻘﻢ،ﮐﺎﺭ ﻭ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﺍﻭﻥ ...
ﺗﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﯾﻪ ﺭﻭﺯ ﮐﻪ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺑﺎﻟﮑﻦ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ ﺳﺮﺷﻮ ﺁﻭﺭﺩ
ﺑﺎﻻ ﻭ ﺑﺎ ﺻﺪﺍﯼ ﮐﻠﻔﺘﯽ ﮔﻔﺖ :
اسکلﻣﻦ ﭘﺴﺮﻡ،ﺍﻧﻘﺪ ﮔﻞ ﻧﻨﺪﺍﺯ ﺗﻮ ﺧﻮﻧﻪ ﯼ ﻣﺎ ... |:

یه روز گاو پاش میشکنه دیگه نمی تونه بلند شه

کشاورز دامپزشک میاره .

دامپزشک میگه:

" اگه تا 3 روز گاو نتونه رو پاش وایسته گاو رو بکشید "

گوسفند اینو میشنوه و میره پیش گاو میگه:

"بلند شو بلند شو"

گاو هیچ حرکتی نمیکنه...

روز دوم باز دوباره گوسفند بدو بدو میره پیش گاو میگه:

" بلند شو بلند شو رو پات بایست"

بازگاو هر کاری میکنه نمیتونه وایسته رو پاش

روز سوم دوباره گوسفند میره میگه:

"سعی کن پاشی وگرنه امروز تموم بشه و نتونی رو پات وایسی دامپزشک گفته باید کشته شی

گاو با هزار زور پا میشه..

صبح روزبعد کشاورز میره در طویله و میبینه گاو رو پاش وایساده از خوشحالی بر میگرده میگه:

" گاو رو پاش وایساده ! جشن میگیریم ...گوسفند رو قربوني كنيد... "

.
.

نتیجه اخلاقی:

خودتونو نخود هر آشی نکنید !

ده ندارد.
.
.
می دونید بزرگترین حالگیری تو امتحانا چی بود؟؟؟
این بود که بعد از یه سوالی که جوابش یک یا دو کلم
می دونی کدوم لب بهتره؟
لب دریا..
شیطون فکر کردی ما از اوناییم؟
.
.
سوال دخترا:حالا چی بپوشم؟
سوال پسرا:حالا چی بخورم؟
.
.
شرک تونست با یک الاغ مخ یه دخترو بزنه.
ولی پسرهای امروزی نمی تونن با سوناتا مخ دخترها رو بزننSmile)))))
.
.
غضنفر تو جزیره آدم خوارا گیر می افته..
بعد با خودش میگه:حالا من چجوری ثابت کنم که آدم نیستم؟؟!!
.
.
دقت کردین بعد از خوردن ماست آب اصلا نمی چسبه؟
.
.
میله بارفیکس چیست؟ 
میله ای است که به بهانه ی بارفیکس رفتن خریداری می شود ولی کاربردی جز آویختن جوراب و حوله شسته ش
ه بود،چرا( یا توضیح دهید)اضافه شده بود.

--------------------------

یک تهرانی، یه اصفهانی، یه شیرازی و یک آبادانی توی کافی شاپ با هم صحبت میکردند :
تهرانی: من یک موقعیت عالی دارم، می خوام بانک ملی رو بخرم !جک-+18-----   -18  جک  پسرونه  دخترونه همچی داریم اینجا از دستت میره نیای 1
اصفهانی: من خیلی ثروتمندم و می خوام شرکت بنز رو بخرم !جک-+18-----   -18  جک  پسرونه  دخترونه همچی داریم اینجا از دستت میره نیای 1
شیرازی: من یه شاهزاده ثروتمندم و می خوام شرکت مایکروسافت و اپل رو بخرم !جک-+18-----   -18  جک  پسرونه  دخترونه همچی داریم اینجا از دستت میره نیای 1
سپس منتظر شدند تا آبادانی صحبت کند 
.
.
.
.
.
.
آبادانی قهوه خود رو هم زد. خیلی با حوصله قاشق رو روی میز گذاشت،
یه کم قهوه خورد، یه نگاهی به اونها انداخت و با آرامی گفت:
نمیفروشم
جک-+18-----   -18  جک  پسرونه  دخترونه همچی داریم اینجا از دستت میره نیای 1

--------------------------------

.الان [b]توی[/b] اینترنتی

2.الان توی سایت فلش خور هستی

3. یک انسان هستی

4.الان داری پست منو میخونی

5.تو نمیتونی با زبون بیرون بگی ژ

7.الان داری امتحان میکنی

8.الان خنده ات گرفت

9.اصلا ندیدی که عدد 6 رو جا انداخته ام

10.الان چک کردی ببینی واقعا جاانداختم عدد 6رو یا نه

11. الان باز خندیدی

12. نمیدونی که من یه عدد رو هم چند بار نوشتم

13الان چک کردی ببینی کدومه

14پیداش نکردی و داری بهم فحش میدی

15ولی نمیدونی که منم دارم به تو میخندم چون منظورم

[rtl]عدد 1 بود که 8 بار تا الان نوشتم .[/rtl]

[rtl] [/rtl]

[rtl]هر چی هم میگی خودتی...جک-+18-----   -18  جک  پسرونه  دخترونه همچی داریم اینجا از دستت میره نیای 1[/rtl]

سریال مادرانه ادمو یاد یه چی می ندازه. اونم حسرت داشتن یه دوست خوبه مثل ممد جواد

.

تنها دلیلی که واسه رئیس جمهوری “ممنون‌ حسین” در پاکستان میبینم چشم هم چشمی 
مردم این کشور به سوژه “روحانی مچکریم” ما بود!

اگه یه وقتایى مغلطه كردم، قمپزدركردم، قپى اومدم، بدجورتو آمپاس شدیدم ومحتاج دعا…پس حلالم كنیدوبرام دعاكنیدكه به ضرص
قاطع میگم هرچه بوده بى شائبه بوده.

بگوخب…

.

[rtl]هیــشکی ام نــیس بــهــمون بــگه :
تــو دلـــم ول ولــه س واســـه خواستـنت… ! :|

.

خورشید یه جورى مى تابه ؛ انگار بهش فحش دادیم لامصب!

[/rtl]

من: جک-+18-----   -18  جک  پسرونه  دخترونه همچی داریم اینجا از دستت میره نیای 1

آقای حسینی: جک-+18-----   -18  جک  پسرونه  دخترونه همچی داریم اینجا از دستت میره نیای 1

سیخه: جک-+18-----   -18  جک  پسرونه  دخترونه همچی داریم اینجا از دستت میره نیای 1

شوهر خانومه: جک-+18-----   -18  جک  پسرونه  دخترونه همچی داریم اینجا از دستت میره نیای 1

.

.

.

.

.

دختــره تو فیسبوک استاتوس زده بود که ..
کلی پســر با تــک تـــک نفس های من مـردن ..
کامنــت دادم, خـب یه خمیـــر دندون بخــــر !!
بلاکــم کـرد بیشعـور !

فعلا اینا باشه تا بقیش
پاسخ
 سپاس شده توسط sajjademadi ، ʂհმოἶო ، آشنای ناشناس ، ياس12 ، BAHEREH!!`´ ، m.abdollahi ، gisoo.6 ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، !!sheatoonak!! ، محمدرضا.ر ، کلوپاترا ، سارینا جون ، کیمیانا ، ★MoRpHeUsS★ ، بنز باز خسته ، Volkan ، pegah 13 ، samira malik ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، goldengirl ، REZA.N.A ، شیدا18 ، new girl ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، المیرا باحاله ، روبیکا ، marjan74 ، fatima1378 ، Mᴏsᴇs ، hosein(●̮̮̃•̃) ، هاکان ، bela vampire ، دختر اتش ، shawkila ، زهرا ابی ، defender ، l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ ، ark ، *Armila* ، ! 卐 ♔ ๖ۜMehrad ✘卐 ! ، .آمیتیدا. ، natalia ، azary ، MANDI 1 ، roksana JOJO ، RєƖαx gнσѕт ، kiana.a ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، BlAcK dAy ، S*A*H*A*R ، ըoφsիīkα ، NASIM.BH ، sara1112 ، AmItiSe ، elnaz-s ، Parmida 18 ، jingo@s2 ، orkideh ، キム尺刀ム乙 ، ahmad22 ، Eli17 ، -Edgar ، عشق کشتی کج ، آرامش ، simin jon ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، . . . P oo R ! A . . . ، محمد55555 ، Sieiry ، فرشته جهنمي ، mls ، رومینا اتیش پاره ، Zakie76 ، عارفه ، maheajon ، Ashkan Eblis ، Behzad sh ، | NEON DEMON | ، Archangelg!le ، mahbobe2 ، محمد حسین 1378 ، moeinof ، mohsen65 ، رونیکاا ، amir.beigi ، محیاجان ، ♥♥ONLY-DADDy♥♥ ، karona ، m016 ، دخمل با حال انجمن ، Ƒαкє ѕмιƖє ، nosha ، rohamdan ، ♂ǺŘŤĬŊ♂ ، .نازنین لیلا ، سایه2 ، آسانا ، ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦ ، Ã V Ä Ť Å Ŗ ، $hanane$ ، ملینا جون ، تیناجونی ، دختر شاعر ، andrew. . ، mahdi.ir ، Shervin_ST ، ساچلين ، elisa.d ، omidyosefiha ، mohammadhm ، яᎧмιиα ، mity pity ، ƒяσzєη ℓσνє ، armin van buuren ، maria-masiha ، arsham kabiri ، تنهای تنها ... ، Navisa. ، سوپرمغز ، perdigon ، سیما سارا ، 1pesare ، جوجو15 ، KOH ، هیناتا ، ایزابل777 ، **amirali** ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، sosun24 ، isi ، پری استار ، maryamam ، ''HeisEnbErg'' ، لی مین هو3 ، ElaHe_0098 ، ▪неизвестный▪ ، نسترن jc ، Samaneh77 ، هلیا سرچمی ، ♥h@di$♥ ، ایلگار ، ღ ツ setareh ツ ღ ، پسرک تنها ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂ ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، دوست داشتني ، TurK WolF ، کون بازی ، D.I.Z.E.R.E ، دیانا2 ، alireza2099 ، parhamdriver ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، شهرام تتلو ، ★~Ѕдула~★ ، ×fteя LifE∀× ، leilajoon♥♥ ، SabaSadra ، سورنا فاول ، اریانا دولت ابادی ، sina008 ، واحد ، Minehminmin ، alighaemazar ، -м α є ∂ є- ، صوصن ، atish78 ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ ، ×●SomeOne●× ، pesare_e_bad ، نیلوفر جوووووووووون ، yujymy ، یاسی@_@ ، *KING* ، S H A Y A N ، میم بده ، اسلی ، سانا50 ، SAME6699 ، paria1995 ، setare 92 ، DiReCtIoNeR GiRl ، Forty_Seven ، تنها خـــودم ، R_K_O ، ♥farbod♥ ، spent † ، ♫♪M.J.X♪♫ ، mehdi76 ، سووگند ، AllEn ، شکوفه2 ، rana m ، Ayda khoshgele ، گل شکر ، farzguee ، درساخوشگله ، NeginNg ، ehsan11 ، نفس. ، ♥shaqayeq♥ ، عشق سلنا ، حقوقدان انجمن ، xavi92 ، arbab1376 ، metelda ، جیگربلایی(حسنیه) ، جيمزباند ، سایه22 ، محدثه74 ، aivdhv5 ، دخترک ، negin23 ، miss.hana ، NO.NAME ، عاطی جوجو ، LordLas_89 ، MEHRANA MAHDI ، ~Шоиďєгfůι G!яl~ ، دیانا18 ، Dragon_FM ، ▂▃▄▅▆▇█▓▒░ممل کرمانی░▒▓█▇▆▅▄▃▂ ، farzad0 ، .رونیکا . ، zahraaaaaa ، The Ginkel ، روناك عاشق ، lord_amirreza ، GAME LOVE ، HediVampire ، زیبا محمدی ، r.hadis ، Directioner_kimia ، الهه 1379 ، Iran Girl ، (-_-) ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، ALI REZA J ، بابامنم دیگه ، alireza-7 ، *tara* ، parsa817 ، حنا خانوم ، Emitis2015 ، Sara2014 ، $yamna$ ، spark T ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، lackyguy ، Wєιяɗ ، *آرامش* ، زهرا رسولی ، االنا ، mobinamahro ، ✘Nina✘ ، ღ narges ღ ، mr.destiny ، هانی* ، sonia20014 ، mobinajoooon ، Radka ، Mason ، naznin m 77 ، یکیـــــــــ ، آویـــســا ، yasamin_lover ، beber2003 ، ḲℑℳℐÅ ، +K!nd~G!Яl+ ، mahali ، Nike 2 ، Mr.Unnamed ، m.shp ، 28hossein ، mobina joooooooon ، -samira- ، نیلوفر 2000 ، ارباب خون خوار ، سمیرا۸۰ ، fardin19 ، ( DEYABLO ) ، بلازا ، پرهام 15 ، DAZZLING BOY ، .مانیا مانیا ، جلسا ، آبی اسمونی ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، MaDixOl ، دخی فوتبالی ، MS.angel ، Mania. ، karolin ، یاشگین جون ، Dokhtare barOni ، mahdi207 ، Shaparak24 ، MAIKY ، roya15 ، girl of chaos ، sina1383 ، ○°łåmýå°○ ، yas.. ، _Lσѕт_ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، نفسممممممم ، saba 3 ، @پوریا@ ، ♪melody♪ ، vampire whs ، elnaz* ، み£∂ɨע£ ، sardar20 ، *Ramesh* ، ѕтяong ، sarsar ، K33 ، D.N.A ، nasim.l ، sina34916 ، єη∂ℓєѕѕღ ، Волшебник
آگهی
ایول اونی که پیشگویی کرده بودی خیلی خیلی باحال بود!!!فهمیدیم پسر باحال هم وجود داره!!!جک-+18-----   -18  جک  پسرونه  دخترونه همچی داریم اینجا از دستت میره نیای 1جک-+18-----   -18  جک  پسرونه  دخترونه همچی داریم اینجا از دستت میره نیای 1جک-+18-----   -18  جک  پسرونه  دخترونه همچی داریم اینجا از دستت میره نیای 1جک-+18-----   -18  جک  پسرونه  دخترونه همچی داریم اینجا از دستت میره نیای 1جک-+18-----   -18  جک  پسرونه  دخترونه همچی داریم اینجا از دستت میره نیای 1جک-+18-----   -18  جک  پسرونه  دخترونه همچی داریم اینجا از دستت میره نیای 1

پاسخ
 سپاس شده توسط رومینا اتیش پاره ، دختر شاعر ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، ×fteя LifE∀× ، R_K_O ، anita299 ، $yamna$ ، *آرامش*
اتین کجاش 18 سال بود هان مسخره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما که اخر پروانه خواهیم شد بگذاردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرچه می خواهد روزگار پیله کند.

.
.
.
.
.
دلتنگــــی پـیــچـیـــــــــده نـیـســتــــــــ . . . !

یــــکـــــــدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دل . . . !

یــکـــــــ آســـــمـــــان . . . !

یــکـــ بــــــغـــــض . . . !

و آرزو هـای تـــرکـــــــ خـــــــورده . . . !

بــه هـمــیـــن ســـــــادگـــــــی
پاسخ
 سپاس شده توسط *Armila* ، رومینا اتیش پاره ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، along boy ، ×fteя LifE∀× ، ☼ سلنا 1380 ☼ ، R_K_O ، جیگربلایی(حسنیه) ، miss.hana ، Thyme ، *آرامش* ، جلسا
قشنگ بودنBig Grin ولی ما به امید +18 اومده بودیماDodgy مارو گول زدی نامردTongue
به یه نکته جالب پی بردم همین الان : پسری که بتونه بیش از اندازه یا انتظار یه دختر اون رو بخندونه از نظر دخترا پسر باحالیه....HuhExclamation به دل نگیرین ها ولی واقعیت تلخه که دخترا اون چیزی رو که دلشون میخواد رو میبینن نه اون چیزی که هستSleepy
این نکته توی یه جای دیگه از همین سایت در قالب یه داستان واقعی اومده بود که اتفاقا خودم بهش نظر دادم Big GrinBig GrinSleepySleepy:cool::cool:

هر کی دیده یا حرفمو قبول داره سپاس بزنه .......مرسیSmile
نفهمید  بلند خندیدم  تا صدای شکستن قلبم را نشنود ......
پاسخ
 سپاس شده توسط ×fteя LifE∀× ، سورنا فاول ، اریانا دولت ابادی ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ ، یاسی@_@ ، R_K_O ، m love f ، روناك عاشق ، yeg@neh79 ، $yamna$ ، *آرامش* ، یکیـــــــــ ، سینا13 ، amirff ، mobina joooooooon ، vampire whs ، み£∂ɨע£ ، ѕтяong ، sarsar
mrc ghashang bodan
پاسخ
 سپاس شده توسط ×fteя LifE∀× ، R_K_O ، نفس.
بالا 8 سالم نبود
پاسخ
 سپاس شده توسط ×fteя LifE∀× ، R_K_O ، Amir-al ، girl of chaos
آگهی
منتقل شد
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ×fteя LifE∀×
یه بار هم تو برنامه آشپزی شبکه دو، خانومه می‌گفت: "حالا من گوشتم رو کامل ورز میدم، آقای حسینی هم زحمت سیخ کردنش رو می‌کشه"!!!
خیلی باحال بود دمت گرم
اونـے کـہ واسـہ شُما ادّعا مـے کنـہ
واسـہ بودنِ با مآ دُعا مـے کنـہ!
عآرهـ عزیزم !
پاسخ
اولند این کجاش +18 بود؟؟
دوما اینو قبلا Pardis! گذاشته بود
سوما باحال بودBig Grin
۲۰ بار دیدمت . ۱۹ بار بهت خندیدم . ۱۸ بار به من اخم کردی . ۱۷ بار از دستم خسته شدی . ولی ۱۶ بار دیگه سعی کردم و ۱۵ جمله عاشقانه را ۱۴ بار به ۱۳ زبون و ۱۲ لهجه و ۱۱ روز و ۱۰ بار به کمک ۹ نفر به تو گفتم . اما تو ۸ بار قهر کردی . ۷ بار روتو از من برگردوندی و من ۶ بار برات مردم . ۵ بار قربونت رفتم و ۴ بار نازتو کشیدم . تا ۳ بار ناز کردی و ۲ بار خندیدی و جونمو به لب رسوندی و
 هنوز  ۱ بارهم نگفتی دوستم داری.
پاسخ
تکرارییییییییییییییییییDodgy
هزار بار پ.خ داده برو موهاتو کوتاه کن گفتم نمیکنم!
میلیون بار گفته برو موهاتو کوتاه کن گفتم کوتاه نمیکنم!
حالا رفتم آرایشگاه ؛ شخمی ترین مدل مو رو ورداشته داره میزنه! Angry 
من... (به دلیل وجود کلمات نامناسب امکان پخش نیست)...!
ملت به مو نیاز نععععععرن!!! 6
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Big Grin وقتی محمدامین کریم پور جای علیشمس خواننده بشه..(اخــــــــر خندس...نیای از دستت رفته)
  داستان ترسناک من و دوستام در جنگل...کاملا واقعی...نیای پشیمون میشی
  جوک خفن>نیای از دست رفته .خوددانی<
  اگه نیای نه زنی نه مرد[انتخاب با خودته]
  بیا تو میترکی از خنده☻☻♥نیای ضرر کردیااا
  اینجا از خنده میمیری!
Wink جک خفن+18نیای از دستت رفته ااا گفته باشم!ملت یه جوری واسه امتحانا دارن درس میخونن ک
  جك هاي باحال و تيكه داررررررررر نياي از دستت رفته!
  فروشگاه فروش شوهر در نیویورك، اینجا فقط بخندید!
Wink ترول راکی سری سه (نیای نصف عمرت بر فناس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان