امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل

عکس ها در حال لود شدن میباشند.... لطفا شکیبا باشیددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیتو اسم مردی کاستاریکایی است که یک کروکودیل زخمی را در رودخانه ای پیدا کرد. او می گوید: من سرباز بودم و این کروکودیل را که یکی از چشم هایش با شلیک گلوله یک کشاورز زخمی شده بود پیدا کردم.او می افزاید: من او را با قایق چند بار به دامپزشک بردم و گوشت و مرغ به او دادم تا اینکه حالش خوب شد و به دریاچه برگشت اما هر وقت من را می دید به طرفم می آمد پشت سرم آرام راه می رفت.

چیتو می افزاید: پوچو با من دوست شد، روزهای اول از او می ترسیدم ولی بعد دیگر ترسی در میان نبود.چیتو و پوچو به نمایش های سرگرم کننده برای مردم محلی می پرداختند تا اینکه در اکتبر ۲۰۱۱ پوچو در ۵۰ سالگی به دلایل طبیعی درگذشت.

شنا کردن با یک کروکودیل ۵ متری که وزنش نزدیک به یک تن بود آن هم در آب های سبز رنگ و گل آلود مرز باریکی میان جسارت و دیوانگی است! کافی بود یک لحظه پوچو دوستی اش را فراموش کند و چیچو را در کمتر از ۵ ثانیه به قطعات کوچک تبدیل کند.آیا همه حیوانات در عالم واقعی هم اندازه شخصیت های کارتونی می توانند با انسان نزدیک شوند؟ چطور بعضی از آنها این همه می توانند به انسان خو کنند.

داستان های دراکولا و خون آشام همیشه یکی از موضوعات ترسناک در میان کتاب و صنعت سینما بوده است و به نظر می رسد این افراد در دنیای واقعی نیز حضور دارند. “جولیا کاپلس” یک خون آشام واقعی است که نزدیک به 30 سال است تنها از خون استفاده کرده است و معمولا خون مورد نیازش را از افرادی که قصد فروش خون دارند میگیرد. او این عادتش را از علاقه دوران بچگی خود به خون آشام ها می داند.
این خانم امریکایی در دوران کودکی در میان طرفداران دراکولا برای اولین بار خون نوشیده است و از آن پس برای مدت 30 سال است که ماهانه نزدیک به 2 لیتر خون مصرف می کند. جالب است که این خانم 45 ساله در این مدت به بیماری خاصی نیز دچار نشده است و حتی دو بچه هم دارد.

به گزارش تکناز،او می گوید معمولا خون از افرادی که قصد فروش خون دارند می خرد و با نوشیدن آن احساس سلامتی کامل می کند و حسی را که یک خون آشام خواهد داشت را حس خواهد کرد. البته او در ادامه متذکر شد که در این مدت دارای مشکلات
پاسخ
 سپاس شده توسط pegah 13 ، elisa.d ، Navisa. ، leilajoon♥♥ ، bita1368 ، عشقمو اینجا پیدا کردم!!! ، ×fteя LifE∀× ، SabaSadra ، shawkila ، nahal:o ، Roshanak1 ، ✘PETER✘ ، teen555 ، jinora ، sayeh.a ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
جالب بود ممنونم
پاسخ
 سپاس شده توسط ×fteя LifE∀×
ممنون

رسم رفاقت اینه که
با رفیق پیر شی!
نه اینکه وسط راه از رفیق سیر شی!
پاسخ
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ هههههههههههههههههههههههههههه25r3025r3025r3025r3025r30
پاسخ
خخخخخخخخخ صدبار سپاسسسسسسسسسسسسسHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی.Undecided
‏در روزگاری که سلام و خداحافظ فرقی‌ با هم ندارند
نه ماندن کسی‌ حادثه ست نه رفتنِ کسی‌ فاجعه
پاسخ
آگهی
مرسی Big Grin

پاسخ
بسم اللهHeartHeartHeartHeartBig Grin
پاسخ
ممنونHuh
اساسين كريد عشق منه فقط ماله منهTongueTongue
پاسخ
خدا نظرشو از هیچکس بر نگردونه!!!!!!!!!!!

خدا نظرشو از هیچکس بر نگردونه!!!!!!!!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Lightbulb دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]
  لوگوی جدید ایرانسل و گاف عجیب آن به نقل از رندباز
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  حماقت بسیار عجیب و باور نکردنی یک مرد
  اونایی که بالای دوسال تو یه رابطه بودن بیان...
  دخترا بیان یه حقیقتو درباره پسرا بدونن
  ارمیا فقط بیان تو یه چیز بگم-bts-army
  4 مدل جوراب زنانه که خانم ها به آن‌ها نیاز دارند
  قسمت های تکراری رمان ها (رمان خونا بیان اگه اشتباه بود منو بزنین)
Rainbow اونایی که میخوان بهشون انرژی بدم بیان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان