امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مقایسه ی توان نظامی ایران واسرائیل

نفت عربستان چندین برابرایرانه(تولیدش)ونفت ایران درمقابل نفت عربستان برای آمریکاتقریبابی ارزشه وآمریکاحتی ترجیح میده ازذخایرنفتش استفاده کنه تاگام به گام ایران به نابودی آمریکانزدیک بشه سلاح هسته ای به دست ایران رسیدن یعنی نابودی آمریکا
آگهی
اما امریکا طماع هست وفقط به نفت عربستان راضی نمیشه ونفت های کویت وکشورهای نفت خیز دیگر را نیز می خواهد قصب کند متاسفانه

امریکا هیچ چیز رو برای خودش کافی نمی دونه ومدام بیش تر میخواد این جهان خواری وفساد وظلمش رو نشون میده.سلاح هسته ای نابودی

مسلم امریکا رو تضمین نمیکنه چون اونها بمب های هسته ای قوی تر دارن وجنگ همه رو نابود میکنه نه تنها امریکا.امریکا رو باراه های دیگر می

توان نابود کرد .باید از روش های غیر نظامی بهره جست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

مقایسه ی توان نظامی ایران واسرائیل 3
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
بله روش غیرنظامی موثرتره ولی:
چین18بمب اتم داره که 3تاش از12کیلوگرم اورانیوم غنی شده استفاده میکنن
ولی آمریکاخیلی زیاداورانیوم به کارببره 2کیلوگرم هست که اونم نمیتونه
تعدادبمب های اتمی آمریکا3الی6عددتخمین زده شده
آمریکاتوان اتمی خوبی نداره چون دسترسی به منابع کافی اورانیوم 235نداره
ولی منابع نفت کشورهایی که توشون نفوذداره برای یک میلیون سال آمریکاکافیهHuhHuhHuh
 سپاس شده توسط .ali.
چرا تو هر تایپیک نظامی باید با برخورد احساسی کاربر ها مواجه بشم؟!!!!!
ببخشید دادا محمد علی ولی نوشته هات کذب محضه. من شب وروز دارم در این موارد مطالعه میکنم ولی هیچ جای اینترنت نتوسنتم همچین چیزهایی رو پیدا کنم به نظرم یا دروغه یا از خودت در اوردی به احتمال زیاد چون منبع نذاشتی HuhHuhHuhHuhHuh
اسراییل زیر دریایی نداره؟هههههههههههههههههههههههههههههههههه خیلی جالب بود
خودروهای لجستیکی:107000ایران؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh اخرین اطلاع دقیق من حدود 6 الی 7 هزار تا بود
اسراییل درسته هیچی نیست اینو منم قبول دارم ولی به امارت نیگا کنی تخیلیه اینطوری ماناتو رو هم میتونیم بزنیم HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
اینم زیر دریایی های اسرائیل کی گفته نداره؟اسرائیل وامریکا به همه سلاح ها وتجهیزات روز دنیا مجهزند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط wushu
اوه اوه زیر دریایی هاشونو اونوقت برو زیر دریایی های مارو نیگا کن هههههههههههه زنگ زدن رنگشون ریخته Dodgy
محمد علی داداش من مطمئنم 100 درصد همشو یعنی بلاغیر همشو از خودت دراوردی همرو برای القا کردن به خودت و فهموندن نظر خودت به بقیه که مثلا ما خیلی قوی هستیم Dodgy البته قوی هستیم ما جزو 10 ارتش برتر دنیایی ولی نه تا این حدی که تو داری میگی Dodgy
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭
آگهی
علیرضا حساب کار دستش اومد ایولWink حالا فهمیده ما باید از روش های غیر نظامی به اونا حمله کنیم چون از نظر نظامی شانسی نداریم.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
ما نمی تونیم بهشون حمله کنیم ولی بالاخره اونقدر قوی هستیم که بتونیم از خودمون در مقابل حملات به خوبی دفاع کنیم و ضربه سختی به دشمن بزنیم حتی امریکا رو میتونیم تو دفاع شکست بدیم به هرحال گفتم جزو ارتش های برتر دنیاییم ولی الان قرن 21 هستش قرن ارتباطات الان دیگه کشوری نمی جنگه ماهم بهتره با این امار تخیلی که برا خودمون درست میکنیم به فکر چاره هایی باشیم که به اقتصادشون ضربه بزنه چون دیگه نظامی کاربرد نداره بهتره به فکر مذاکره باشیم تا اینکه این همه خیال پردازی کنیم Dodgy
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭
شما سرتون درد نمیگیره اینا رو میخونین؟UndecidedBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ولی دست مریزاد به کشور خودمونSleepySleepy
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
بیا برو بابا دست مریزاد زیر دریایی هامون مال زمان شاهه اندازشون 1 صدم این اسراییلی ها نیست درسته زیر دریاییمون خوب ینست ولی تو زمینه های دیگه خیلی خوبیم مثل زمینه ارتش زمینی که عالیم یا پدافند دفاعی یا زمینه موشکی یا جنگ نامتقارن که تو دنیا اولیم Heart ولی از نظر هوایی هواپیماها و دریایی هم که زیر دریایی هامون ابرو ریزیه افغانستان از مال ما پیشرفته تره Dodgy
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خفت(توان نظامی آلمان)
  تعداد تانک های ایران چقدر است؟ بهترین تانک ایران کدام است؟
  -عکس هایی از هواپیما ترابری نظامی آنتونوف ای‌ان-۲۶-
  |-هواگردهای ترابری نظامی اتحاد جماهیر شوروی از ۱۹۶۰–۱۹۶۹-|
  -عکس هایی از هواپیما نظامی بوئینگ ئی-۳ سنتری-
  -سه مدل هواگرد آموزشی و نظامی دهه 1980-
  _سه نمونه هواگرد نظامی ساخت آمریکا در دهه 1980-
  -چهار نوع از برترین هواگرد های نظامی آمریکا در دهه 1940-
  |-خودروی نظامی پیاده نظام بی‌ام‌پی-|
  درخواست نویسندگی در بخش مسائل نظامی و زیرشاخه ها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان