امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 3.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تست بسیار جالب برای خواندن ذهن دیگران

Question 
رگرفته از تابناک: بعضا برای همه ما اتفاق افتاده که افراد پیرامون ما ذهن ما را می خوانند و حدسشان درست است.

پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا آخر بخوانید و با یکی از جدیدترین پژوهش های علمی آشنا شوید.

لطفا به سوالات زیر به سرعت پاسخ دهید:
نتیجه چیست؟

۲+۲

۴+۴

۸+۸

۱۶+۱۶

خیلی سریع عددی بین ۱۲ تا ۵ انتخاب کنید. انتخاب کردید؟

حالا بروید پایین

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

عدد انتخابی شما ۷ بود؟

این آزمایش توسط یکی از محققان برجسته در زمینه مطالعات ذهنی در امریکا،پرفسور "مک کین" انجام شده.

در این آزمایش با طرح ۴ سوال اول ذهن شما شرطی شده و در هنگام انتخاب عددی بین ۱۲ تا ۵ ابتدا ذهن این دو عدد را جمع می کند یعنی ۱۷ ولی ۱۷ بین دو عدد ۱۲ تا ۵ نیست. ذهن اتوماتیک به عدد ۷ می رسد که از ۵ هم بزرگتر است.

این آزمایش انقلاب بزرگی در آزمایشات رفتاری ذهن نسبت به آموخته های ما از دوران کودکی و اجتماع و آنچیزی که شبانه روز از طریق رسانه ها به ما میرسد ایجاد کرده است.

طبق نتیجه تحقیقات مردم وقتی ذهنشان شرطی شد از انتخاب یا تفکر در جهت دیگر می ترسند و در دراز مدت استقلال فکری هر کس مسائل پیرامونش می شود نه تفکرات واقعی خودش.
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، .ali. ، ffrr ، سلطان دریا ، S gamer7 ، نادیا ، (nasim) ، m تنها ، asdfghjklzxcvbnm ، mohsenniceboy ، AmItiSe ، k1.. ، GHASEM ، deymon1 ، ROMINA98 ، M.K.N ، saghar77 ، 777 ، sara ss501 ، benyamin ، pink devil ، palang ، سپیده1 ، soheyla ، *2gether4ever* ، SANY ، mity ، sp_go ، eli-77 ، mohamad66 ، یاسی.. ، narges ، Gandoom ، nanaz13 ، Amir BF ، POUYA AGIN ، raha8919 ، sara h ، saraaslani ، بازیگوش ، Lordlas ، sorena800 ، مینا92 ، RedSparrow ، kame ، **MOHAMMAD** ، سوچلا ، fati sheyton ، fat.k ، aidin14nj14 ، @hasti@ ، سورنا فاول ، Hamidreza jefri HHH ، fair of love ، احسان 3000 ، The Ginkel ، Volkan ، ##شهرزاد## ، HAMESTER ، دختر ناز ، W O L F ، mehrasa2012 ، MINA JOON ، خانومي ، آرامش ، asal 77 ، nazanin_nr ، سعیدا ، azary ، ƝeGaЯ ، sasa. ، nilo0far ، devil black ، اسی کوچولو ، mona49 ، عليرضا1 ، FrOzen あHeArt ، noora91 ، R.t.R.d ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، Boom_GameOver ، ffateme con ، Mehdi.M ، leba3ekhaki ، مهوش ، ..WonDerfull.. ، parmida.a ، armit ، هما جون ، sarnia ، reza40 ، aazaz ، عارفه ، mehregan fawl ، هیوا1 ، zolale qasemi ، هستی17. ، sahar_s2 ، • ● ♥M E H D I♥ ● • ، sim sim ، **kitty** ، رزمی کار ، فضولچه ، SHaghII ، NIMA168 ، nazi98 ، mu jta ba ، arooos ، محمد2000 ، tohid bozorgi ، مارال1392 ، hoosin2004 ، SHAYESTEH2013 ، Elena ♥♥♥ ، کلود ، arslan001 ، ...آریا... ، zahra770 ، ×ارسلان × ، ♠▒DERAGON▒♠ ، sohrabe khaste ، سايه ، .maryam. ، mazii ، saeed25/12 ، Anahita.N ، ss.mu ، یامور ، nxt100 ، alone but happy ، Hengame Plang ، اذر خوشگله ، دیتودی ، رهــ ـ ــا ، rromina ، fatiiiiiii ، دختر اتش ، šhεïdα ، RєƖαx gнσѕт ، #nasim# ، ناديا ، street girl ، "SoLmAz RaD" ، گیسو کمن3 ، Ƒαкє ѕмιƖє ، weepingwillow ، ✘Nina✘ ، aLiReZaZ-iM ، مینا بهرامی ، نازگل12 ، elisa.d ، ☆єℓαнєн✮ ، فانتا ، saye641 ، امیر حسین 222 ، _عقاب بی پروا_ ، ♥♥♥♥♥♥میترا♥♥♥♥♥♥♥ ، mahlajoon ، Mᴏʙɪɴᴀ ، ☣VALMMO☣ ، hootan75 ، سلنا15 ، p.h esteghlali ، na30m ، nancy ، Fake Girl ، سپیده جون ، k1. ، M.H2 ، فاطمه2013 ، amirff ، +sara+ ، شاهزاده گاردنیا ، sara mehrani ، OYAMA ، simin jon ، sabaza ، محمد حسین 1378 ، madis ، parisa323 ، amir_8633 ، سمیرا 007 ، LOUD ، ناز خوشگله ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، مهسا... ، mansournazari ، آسا آریافر ، 14.anita ، ASSASSIN65 ، کیمیانا ، نوجوانان ، *هوش سیاه* ، Aiden Pearce ، MR.FARZAM ، tddh ، سمیرا ناناز ، sasan1 ، ʂհმოἶო ، alireza-1377 ، بنز باز خسته ، *غزاله* ، 122333 ، ark ، arh1989 ، -Edgar ، Parmida 18 ، ESSE BLACK ، farzad0 ، slina star ، $hanane$ ، Apathetic ، سهیل999 ، Zakie76 ، ***Z.E*** ، G. PEYMAN ، neda13 ، kavyan77 ، محمدرضا.ر ، پرنسس گاردنیا ، blame worthy ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، gh@z@le♥ ، mohammadreza.mnd ، دلبر شیطون ، ارمين2012 ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، parisa y ، Brooklyn Baby ، امیر مهدی نوری ، mahrana ، zahra160 ، ارتادخت ، elina17 ، SaMiAr70 ، bahara ، مایلی ، A باحال ، sahar af ، king of games ، دوست داشتني ، ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦ ، دختری تنها درباران ، Jack Daniel'ѕ ، اسمانه ، sima_sun ، النا ♥♥♥♥ ، سانا50 ، AMIRHOSSINE7 ، cheshm asali ، محمد حیدری ، SM Love ، امیرحسین خفن ، キム尺刀ム乙 ، shyan.n ، dokhmal khoshkele ، beauty girl ، پاييزان ، NeGiN♦ ، دختر شاعر ، NavidZ ، TurK WolF ، هلی ، shahram094 ، Armin_G ، rezatizchang ، sachli81 ، ▪неизвестный▪ ، فرنود ، ღ ツ setareh ツ ღ ، AL2 ، @T@R ، The Light ، oktayjazideh ، 232 ، سامینا ، صادق خان ، (^_^)Negar Styles ، بهراد. ، sara1112 ، sajjademadi ، fatima14 ، ساحل007 ، -м α є ∂ є- ، Minehminmin ، یاسی@_@ ، M ATIN ، شکوفه2 ، இFATEMEHஇ ، Yasss ، BlAcK dAy ، قرقی ، کیاندخت ، ارمیتاخوشگله ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، MOZHGAN JOOOOON ، هاکان ، زری جون ، نفس. ، دخترک ، Titiw ، *!hasti!* ، فاطی کرجی ، مامان بزرگ ، marya* ، atarri ، ایریا 20 ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، ali22012 ، яᎧмιиα ، بهترین دوست ، امیرمحمد.. ، sogol15 ، amir hossein.z ، smart man ، ★ASAL-GIRL★ ، Avril. ، ♥shaqayeq♥ ، جیگربلایی(حسنیه) ، rezaak ، هلنا جون m ، ♥تابنده♥ ، SÅℋAℕⅅ ، Sina2 ، سارا بهرامپور ، Arian moosavi ، kamelya ، Matin.G ، nazi.exo ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، vampire whs ، roya15 ، sama00 ، فرانه ، *yoksel* ، Nazi nazi ، Aesthetic ، pink devil
آگهی
به قرآن محشری به جون خودم 7بود مرسی
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، ♫•♥₳RϮAṊ♥ ، amir7 ، ROMINA98 ، سسسس ، mona49 ، leba3ekhaki ، هیوا1 ، هستی17. ، mu jta ba ، arooos ، mazii ، ✘Nina✘ ، Fake Girl ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، neda13 ، النا ♥♥♥♥ ، Armin_G ، MOZHGAN JOOOOON ، яᎧмιиα ، pink devil
ولي عدد انتخابيه من 6 بود !TongueTongueTongueBig GrinBig GrinHuhHuhHuhConfused
گاه نمیدانم چه پیامی را بهانه کنم تا از حال آنکه روحم با اوست آگاه شوم
این بار که دلتنگی را بهانه کردم ،فردا را چه کنم ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط GHASEM ، kimia7 ، sp_go ، mohammad ali ، maede yaghobi ، max_pro ، pegah-p ، яê¥нαñê ، bi kas ، هیوا1 ، هستی17. ، رزمی کار ، mu jta ba ، arooos ، حسن CR7 ، selenax90 ، .maryam. ، اذر خوشگله ، رهــ ـ ــا ، fatiiiiiii ، ✘Nina✘ ، Fake Girl ، manoella ، فاطمه2013 ، sara mehrani ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، کلوپاترا ، neda13 ، دلبر شیطون ، ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦ ، النا ♥♥♥♥ ، TurK WolF ، sachli81 ، ღ ツ setareh ツ ღ ، ★~Ѕдула~★ ، ♀✘ دُختَــ♥ـر بَهــآرے ♀✘ ، MOZHGAN JOOOOON ، mohammadsoheil ، яᎧмιиα ، BlAcK dAy ، پگی ، جیگربلایی(حسنیه) ، vampire whs ، roya15 ، A lover ، سسسس
ولی همین حالا دوتا دوستام پیشم هستن مال اونها هم 7شد خداشاهده جدااز هم انجام دادیم
پاسخ
 سپاس شده توسط هیوا1 ، هستی17. ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، mu jta ba ، arooos ، mazii ، رهــ ـ ــا ، ✘Nina✘ ، فاطمه2013 ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، النا ♥♥♥♥ ، яᎧмιиα ، bi kas
شماها اشتب انجام دادین Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسط هستی17. ، mu jta ba ، mazii ، رهــ ـ ــا ، ✘Nina✘ ، فاطمه2013 ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، яᎧмιиα ، wushu
مال منم 6 بودUndecidedUndecided
آنان که با زندگی میسازند زندگی را میبازند
پاسخ
 سپاس شده توسط GHASEM ، pegah-p ، امیر2 ، bi kas ، هستی17. ، رزمی کار ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، mu jta ba ، arooos ، حسن CR7 ، selenax90 ، .maryam. ، اذر خوشگله ، دیتودی ، رهــ ـ ــا ، ✘Nina✘ ، فاطمه2013 ، سمیرا 007 ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، ✿ بنیامین ✿ ، کلوپاترا ، gh@z@le♥ ، دلبر شیطون ، ★~Ѕдула~★ ، яᎧмιиα ، A lover ، why lie
آگهی
شاید مغر من خرابه مال من 7 شدا
پاسخ
 سپاس شده توسط pegah-p ، سسسس ، هما جون ، هستی17. ، mu jta ba ، Elena ♥♥♥ ، mazii ، رهــ ـ ــا ، ✘Nina✘ ، فاطمه2013 ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، Mohammad 77 ، النا ♥♥♥♥ ، яᎧмιиα ، سارا بهرامپور ، سسسس
درست بود،عددی که من گفتم همین بود.HeartHeart
دریا؛تنها وقتی طوفانیست ؛راست می گوید.
پاسخ
 سپاس شده توسط هستی17. ، mu jta ba ، Elena ♥♥♥ ، mazii ، رهــ ـ ــا ، ✘Nina✘ ، LOUD ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، النا ♥♥♥♥ ، яᎧмιиα ، سارا بهرامپور ، why lie
من اینو از پسر عمم شنیده بودم .... پارسال هم تو مدرسه از 30 نفر پرسیدم ... 29 نفر گفتن 7 ... ولی یه نفر گفت 6 Confused
اگه بمونی میشی اسم همسرم Heart
اگه بری میشی اسم دخترم Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط maede yaghobi ، best buy ، FATION ، سوچلا ، The Ginkel ، azary ، سسسس ، mona49 ، galesh55 ، bi kas ، هیوا1 ، هستی17. ، رزمی کار ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، mu jta ba ، arooos ، Elena ♥♥♥ ، .maryam. ، mazii ، saeed25/12 ، دیتودی ، رهــ ـ ــا ، fatiiiiiii ، ✘Nina✘ ، manoella ، سمیرا 007 ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، النا ♥♥♥♥ ، ★~Ѕдула~★ ، هستی17.
اعتبار بدین خوبBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط mu jta ba ، Elena ♥♥♥ ، mazii ، saeed25/12 ، ✘Nina✘ ، ☣VALMMO☣ ، AuTuMn ، amirff ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، بهراد.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوال برای پسرا چه دختری برای ازدواج مناسبه؟
Heart این اتفاقی که برای من افتاد سعی کنید برای شما نیافته{این داستان واقعیه و دردناک}
Heart راه های حرص دادن و اذیت کردن دیگران^_^
Wink راه هایی برای اذیت کردن دیگران^_^
  یه سرگرمی جالب برای همه
Wink خواندن ذهن شما به صورت عدد(ساخت خودم)(جدید)
  *********** نوشته های بسیار زیبا در مورد زندگی ***************
  دیگران شمارا چند ساله تشخیص میدهند ؟
Thumbs Up تست هوش و IQ بسیار جالب (چه قدر باهوشی!؟؟؟)
Rainbow نکات روان شناسی جالب برای داشتن زندگی عالی و موفق !

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان