امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انواع روباه

(29-08-2013، 20:39)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2013، 20:36)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: فرق شغال با روباهو میدونی؟ روباه قرمز معمولی نیستا حالا چون زیاده باید بش بگی معمولی؟

روباه قرمز همونی روباهی هست که ما از بچه گی میشناسیمش. فراوانی این روباه از همه بیشتره. بهش میگن روباه معمولی دیگه!
ولله من گرمز گرمز حالیم نیشه. روبه روبهه. آللهه خودت بگو فرگه روبه و شگال سیه؟ روبهو الله میخاست بسازه گف این اسمش معمولیه؟ نه والله.
چی میگی عرفان فارسی بگو..

من عاشق روباه قطبیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://imgdl1.topnop.ir/uploads/201211/tpn6135/large/6aKyXaAzU4.jpg
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://imgdl1.topnop.ir/uploads/201211/tpn6135/large/hIts3B9qS2.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسط ERF@N ، FARID.SHOMPET ، # αпGεʟ
آگهی
وای روباه ترکمنی چه فدر خوشگله  
چشماش مثل تیلست انگار خط چشم دارهExclamation

انواع روباه 2
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، vampire whs
نقل قول: ولله من گرمز گرمز حالیم نیشه. روبه روبهه. آللهه خودت بگو فرگه روبه و شگال سیه؟ روبهو الله میخاست بسازه گف این اسمش معمولیه؟ نه والله.

باشه میرم معمولیش رو ور می دارم که راضی باشه مشتریBig Grin

شغال زشتهBig Grin راستش یکی رام گفته بود فرق دقیقشون رو ولی من یادم نیست. تو بگو واسمون.

تنها روباه زشت از دید من روباه گوش خفاشی هستConfused خیلی زشته .

نقل قول: چشماش مثل تیلست انگار خط چشم دارهانواع روباه 2
فنک هم همین جوریهBig Grin
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
شُغال جانوری است شبیه به گرگ با قیافه‌ای شبیه به روباه ولی جثه‌ای کوچک‌تر.این جانور آسیب زیادی به محصولات کشاورزی می‌رساند و خصوصا در ایران به خوردن محصول انگور مشهور است. او همچنین به پرندگان اهلی و خانگی نیز حمله می‌کند. شغال‌ها به صورت گله‌ای و یا انفرادی حرکت می‌کنند، این جانور از راسته گوشت‌خواران، پستانداران و از خانوادهٔ سگ‌سانان است.
صدای شغال زوزهٔ شغال نامیده می‌شود. شغال‌ها معمولاً لانه مشخصی ندارد و از گودال‌ها، سوراخ‌های طبیعی، شکاف سنگ‌ها و لانه متروکه سایر جانوران، برای ایجاد لانه و تولد نوزادان استفاده می‌کند. معمولاً در اوایل غروب، شغال‌ها به صورت دسته جمعی زوزه یی شبیه فریاد انسان سر می‌دهند.
در مورد شغال افسانه‌های بسیاری وجود دارد. این جانور برای شکار گاهی مثل از زیرکی و حیله‌گری و گاهی مثل گرگ از زور و خشونت استفاده می‌کند. در فرهنگ‌های مختلف نحوه نگاه به شغال متفاوت است.

شغال را در فارسی توره نیز می‌نامند و گاه دورگه، سگ و شغال را سگِ توره نام می‌نهند. حیوانیست که یک گونهٔ آن به‌ویژه در پیرامون سمنان و شاهرود زیاد است. پوست آن را برای آستر لباس نیز به‌کار برده‌اند.
شغال زمانی که با همهمه و غوغا و آزار زیاد شکارگران و روستائیان روبه‌رو شود اعصابش از کار می‌افتد و برای مدتی به حالت اغماء و بی‌هوشی می‌رود. به این حالت شغال‌مُردگی گفته می‌شود. روستائیان در قدیم می‌پنداشتند که شغال عمداً چنین می‌کند و در فارسی زبانزد شغال‌مردگی و خود را به شغال‌مردگی زدن کنایه از افرادی است که ظاهراً خود را کوچک و مظلوم وانمود می­کنند ولی در باطن آن چنان نیستند.
شغال‌های ایران از گونه شغال‌های طلایی هستند. رنگ شغال از گرگ حنایی‌تر و سایه سیاهی روی پشت دارد، البته رنگ شغال‌های جنوب ایران روشن‌تر از شغال‌های نواحی شمال است. در اغلب مناطق ایران شغال یافت می‌شود.
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
اگه شبیه روباه بود که قشنگ بود! خیلی بیریختن آخه!

پاسخ
 سپاس شده توسط ЯØறдητ!c✘ G!гL ، ★BlAcK EvIl★
لطفا موضوع رو منحرف نکنید :|
پاسخ
آگهی
روباه شنی رو تو باغ وحش از نزدیک دیدم
فنک و شنی خیلی قشنگترن
گر چه قطبی هم زیبا به نظر میاد ولی حیوان مخوفیهConfused
انواع روباه 2
پاسخ
اصن از روباه خوشم نمیاد به دلم نمیشینه
پاسخ
اواتارت خوشگل تر از عکس ها است خودت نیستی؟
سپاس نمی بینم کو سپاس خیلی کمه فقط با یک کلیک ساده سپاس دهید
پاسخ
نقل قول: اواتارت خوشگل تر از عکس ها است خودت نیستی؟

یعنی من روباهم!؟Big Grin

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آشنایی با انواع گل آپارتمانی مناسب برای خانه(بخش اول)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان