امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوتی ها تونو وقتی تو مدرسه بودید بنویسید

یه سوتی چون همیشه اگه هم بدم زووووووووود جمعش میکنم و ربطش میدم به مساله ی درسیBig Grin
سوتیم این بود البته کلاس 2بودمBig Grin

یه بار مبصر کلاس بودم بعد یکی از بچه های کلاس بامن بد بود چون خودش ضعیف بود به من حسودی میکرد خلاصه خیلی اذیتم میکرد منم رفتم وایسادم پهلوش و جیغ زدم توی گوشش گفتم کوثر خره گاوه منه سوارش میشم منو میبره . پس خفه شو کوثر گاوهBig Grin

همون موقع مامانش با خانوممون اومد توی کلاس داشتن راجع درس کوثر حرف میزدن که یه دفعه همه ی کلاس ساکت شد و همه زل زدن به منBig Grinخیلی بد بودBig Grin
سوتی ها تونو وقتی تو مدرسه بودید بنویسید 2

پاسخ
 سپاس شده توسط mls ، pegah 13 ، ★~Ѕдула~★ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، سانا50 ، Elena ♥♥♥♥♥♥♥
آگهی
من میخواستم بگم خانوم اجازه گفتم آقا اجازه همه خندیدن 

پرسپولیس سروره بگو خب

Heart  فقط رئال مادرید Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط شکوفه2
1بار اشتباهی به جای دختر داییم به معلم فیزیکمون اس دادم خودمونیم امروز خیلی خوش تیپ سده بودی جونم دلم از شانس منم همون روز باهاش کلاس داشتیم از بد روزگار همسرشم معلم زبانمون بود تا1ماه توکلاسشون جایی میشستم که جلو چشمشون نباشم تا دلت بخوادم متلک مینداختن بهم:4chs:
خواستم بخندم نشد
خواسم گریه کنم نشد
خواسم بگم لعنت به تو نشد
تو گفتی:هیس بترس ازاین که روزی بگی دوستت دارم
خواسم نگم که دوستت دارم ولی لعنت به این چشمام که هیچ وقت نذاشت حقیقت رو از تو پنهون نگم وتو فهمیدی که من دوستت ندارم
فهمیدی که عاشقانه میپرستمت  وآن روز بود که رفتیی برای همیشه غافل ازاین که در قلب منیHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط pegah 13 ، محیاجان ، شکوفه2 ، ★~Ѕдула~★ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Elena ♥♥♥♥♥♥♥ ، n.leito
والا من سوتیم قابل کتمان نیست ولی یدونه میگم بچه هارو بسیج میکردیم ۵ ۶ نفر با لوله خودکار در و دیزارو نابود میکردیمBig Grinبعدشم عینه سگ مبوفتادیم به تمیز کردن با کتابامونSmileSmile
بد جور شیکست دلم وقتی که "گاتز" بهش خیانت شد 3/>
پاسخ
 سپاس شده توسط .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، pegah 13 ، محیاجان ، ★~Ѕдула~★ ، Elena ♥♥♥♥♥♥♥
یه بار داشتم وسط کلاس دعوا میکردم معاون درو باز کرد منم گردنشو گرفته بودم زود دستمو از گردنش باز کردم هی میزدم پشتش میگفتم خوب شدی رفت پایین؟Big GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، سام عفيفي ، شکوفه2 ، ★~Ѕдула~★ ، n.leito
من مبصر بودم بعد عصبانی بودم گفتم خانوما لطفا صدا بدین بعد از یک مکس کوتاه همه ی کلاسمون رفت رو هوا
تلخ است باور نبودن آنهایی که میتوانستند باشند
و تلخ تر ...
پاسخ
 سپاس شده توسط .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، pegah 13 ، محیاجان ، سام عفيفي ، ★~Ѕдула~★ ، Elena ♥♥♥♥♥♥♥
آگهی
یه دفعه داشتیم میزدیم میرقصیدیم(بندری)
یهو دیدیم  ناظممون  پشت سرمونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HuhHuhHuhConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
پاسخ
 سپاس شده توسط .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، pegah 13 ، سام عفيفي ، ★~Ѕдула~★ ، n.leito
Confusedسر کلاس خوابم بردTongue
Heartارمین2afmHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، pegah 13
موقع انتخابات رییس جمهوری بود به دوستم میگم تو به کی رای دادی؟ میگه من نمیتونم رای بدم تازه فهمیدم چه سوتی ای دادمTongueTongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوتی ها تونو وقتی تو مدرسه بودید بنویسید 2
پاسخ
 سپاس شده توسط .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، pegah 13 ، ★~Ѕдула~★
سر جلسه امتحان داشتم واسه خودم شهر میخوندم یهو صدام بلند شد گفتم: استاد دیوونه خیلی منگله) نمی دونید چی شد. دونمره از انضباتم کم شدBig Grin
دنیا چه بی انصاف است تا به من می رسد بدبختی هارا روی من می اندازد
پاسخ
 سپاس شده توسط سام عفيفي ، شکوفه2 ، asa14

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیاین اسم بهترین معلم خودتون رو بنویسید
  نتایج پویش دانش‌آموزی مدرسه حماسه اعلام شد_ آبان 1400
  تاپیک کمک رسانی در آزمون آنلاین (آزمون مجازی مدرسه ، کانون زبان ایران و ...)
  وقتی میری مدرسه اولین کاری که میکنی چیه؟؟
  تو مدرسه کودوم بودی؟
  اگه امروز روز اخر مدرسه بود وزنگ اخرم بود چیکارمیکردین
  مدرسه تلوزیونی ایران
  اگه تو مدرسه کلاس رباتیک بزارن ثبت نام میکنید؟
  بدترین اتفاق تو مدرسه!!!
  اتفاقات جالب در مدرسه یا دانشگاه!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان