امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این دختر در آرزوی قطع شدن پایش به سر میبرد (عکس)

[rtl]خانم سان جینگ جینگ اهل شهر انیانگ در چین وقتی دو ماه پیش پزشکان این تصمیم را به او اطلاع دادند بیش از حد معمول خوشحال شد!این دختر ۲۲ ساله به طور مادرزادی پای راستش دچار وضعیت (انجیولیپوما) بود و آنقدر متورم شده بود که به اندازه بالا تنه او می رسید.همچنان که این تومور بزرگ تر می شد درد او با تاول هایی که روی پای او را پوشانده بودند بیشتر شده و راه رفتن را برای او سخت کرده بود.[/rtl]
[rtl] [/rtl]
[rtl]این تومور که بخش عمده آن از سلول های چربی تشکیل شده وخوش خیم بود او را از داشتن زندگی و کار نرمال محروم کرده بود.او درباره وضعیتش گفت:”وقتی تابستان از راه می رسید از گرما پایم دچار تاول می شد و مرتب به روی زمین سفت و سخت کشیده می شد. وقتی زمستان می آمد

دچار سرمازدگی می شد، چرا که با هیچ لباسی نمی شد آن را پوشاند و دچار خارش شدید می شد.”مسئله پا تنها مشکلی نبود که او سان با آن دست به گریبان بود، وقتی پدرش بر اثر نارسایی کلیه ۱۲ سال پیش فوت کرد و همچنین مادر او که دچار سرطان مری است ، وضعیت را برای او بدتر نیز کرده بود."مادرم با سختی زندگی می کند، او همیشه دچار درد مزمن است ولی هرگز شکایتی نمی کند ، درعوض از من نگهداری می کند و من نیز از او نگهداری می کنم.” "حتی در تاریک ترین لحظات زندگی ام، او مرا تشویق می کند تا قوی باشم و زندگی کنم.

شاید اکنون درد پای من دیگر رفته باشد ولی سرطان مادرم نخواهد رفت . اگرچه تمام چیزی که می خواهم درمانی برای اوست.”.”با وجود این مشکلات، سان در تمام طول مدتی که بیمارستان را ترک کرده و از پزشکان و پرستاران خداحافظی می کرد پیروزمندانه لبخند می زد. او اکنون امیدوار است بتواند با کسی آشنا شده، ازدواج کرده و تشکیل خانواده دهد.
[/rtl]

[rtl]این دختر در آرزوی قطع شدن پایش به سر میبرد (عکس) 1
[/rtl]

[rtl]این دختر در آرزوی قطع شدن پایش به سر میبرد (عکس) 1[/rtl]
دسـتمــرا از دورهــایــ دووور مــیــ گـیریــ
داریـ تــلو داری تـلو از درد مـــیـــ مـــیـــریـ
خـامـوشـ گــریـهـ مـیــ کـنیـــ بــر ســینه ی دیــوار
بــابغـــضـ روشــنـــ مـــیـ کــنیــ ســـیگار بــا ســیگار
بــایـد بــخــوابـیــ تــویـ آغــوشــیـ کــه مـجــبوریــ
داریـ تــنـتـ را داخــل حـــمامـ مـیـــ شـــوریـ
پاسخ
 سپاس شده توسط shahad ، آنید 1 ، ❤уαѕαмιη❤ ، しíþ ßしâçk ، miss matik✌ ، sohrabe khaste ، n.leito ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ÆMÆշЇÑζ
آگهی
هِعی خدا شُکرت :/
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نامه ی یک دختر کم توقع
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
Star دختر بود یعنی...........!
  مسابقه بین دختر ها و پسر ها ببینیم کی باهوش تره؟
  به نظرتون پسر خیانت کرده یا دختر
  راز جذب شدن دختر ها به پسر های سوسول و ......!!!!؟؟؟حتما بخونین.
  دوست دختر چیست؟(طنز)
Lightbulb شما جای این دختر باشین...؟؟
  یک سنت غلط جان هستی دختر 11 ساله را گرفت + عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان