امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رمان بی کسی ها حتما بخونید

هی بدک نبود
 سپاس شده توسط ارتادخت
آگهی
منم مدرسه دارو مثل تو نمی تونم زیاد بیام ولی سعی کن زود تر بقیشم بزاری

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.amin.blogfa.com

پدرم به من یاد داد دوستام رو نزدیکم نگه دار
و دشمنام رو نزدیکتر.
الپاچینو - پدر خوانده :491:
 سپاس شده توسط ارتادخت
من هر هفته میام هاااااااااااااااااااااا

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و دشمنام رو نزدیکتر.
 سپاس شده توسط ارتادخت
(24-09-2013، 14:58)pegah jb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیادی زیاده...UndecidedUndecidedUndecided
بله خب چون رمانه............................

(24-09-2013، 14:56)jinger نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب یه دفعه کلشو بذارBig GrinTongue

از خدامه ولی موسمون خراب بود.............
بعدم کی بورد.................
کی بورد رو درسته حالا..................
ولیییی این موس...........................
شاید خیلی دیر تر بقیشو بزارم.....................
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
 سپاس شده توسط elnaz-s
Confused ادامششششششششششششششششششششششششششششش

عزیزم جالب داری پیش میری امایکم با فضای واقعی ما جورنیس.نمیدونم چرااما موقع خوندن یاد سریال مدرسه شبانه روزی میوفتم.درش اغراغ موج میزنه درمورد دختریکه ازخودش دفاعی نداره اما خواستنی میشه ازسمت پسرخاص.دوسدارم ادامشوحتما بخونم.ممنون میشم واسم ایمیلش کنیSmile
 سپاس شده توسط elnaz-s ، ارتادخت
ببین من هی دارم چک می کنم
اگه تونستی برای منم بفرست
amin.khozeymeh@yahoo.com

و دشمنام رو نزدیکتر.
 سپاس شده توسط ارتادخت
آگهی
ارتادخت جونم.من یکی از طرفدارای این رمانمHeartHeartHeart
ولی اولش فکر کردم شخصیتاش خارجی هستن.خارجی قابل باورتر بودBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
حالم خوب است,نگران دلتنگی ها و بی قراری هایم نباش.
همین که بدانم به یادم هستی کافیستHeart
 سپاس شده توسط ارتادخت
واقعن دیگه داره خیلی خیالی میشه!!!
 سپاس شده توسط ارتادخت
crying
crying
crying
crying
crying
crying
crying

و دشمنام رو نزدیکتر.
 سپاس شده توسط ارتادخت
(30-09-2013، 1:04)poorya0111 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعن دیگه داره خیلی خیالی میشه!!!
خب من خیالی دوس دارم ولی ممنون که خوندین.........

(29-09-2013، 16:36)عشقم 2afm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارتادخت جونم.من یکی از طرفدارای این رمانمHeartHeartHeart
ولی اولش فکر کردم شخصیتاش خارجی هستن.خارجی قابل باورتر بودBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
خب به نظرم بهتر بود این اتفاقات رویایی دقیقا توی ایران اتفاق میافتاد توی ایران رویایی..............
اخه بیشتر رمان هایی که هم سن و سالان من می نویسن خارج از کشورن ......
قبول داری خسته کننده می شه اون جوری.......... در ضمن من با فرهنگ کشور خودم بیشتر اشنام پس کارم این طور راحت تره................ ممنون که خوندی و نظر با ارزشتو دادی

(29-09-2013، 12:04)elika.ja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Confused ادامششششششششششششششششششششششششششششش

عزیزم جالب داری پیش میری امایکم با فضای واقعی ما جورنیس.نمیدونم چرااما موقع خوندن یاد سریال مدرسه شبانه روزی میوفتم.درش اغراغ موج میزنه درمورد دختریکه ازخودش دفاعی نداره اما خواستنی میشه ازسمت پسرخاص.دوسدارم ادامشوحتما بخونم.ممنون میشم واسم ایمیلش کنیSmile
خیلی از این شبیه یابی ناراحتم................. فکر نمی کردم این جوری فکر کنین...........
چون اون مدرسه شبانه روزیه و این جا هم یک مدرسه شبانه روزیه دلیل درستی برای شباهتشون نیست........
به نظر من رابطه یی مثل این و با اون طرز تموم شدن احتیاج به دروغ داره نه حتی اغراق........ منظورم اینه که این طور بهتره......... یه چیزی که از خیالات هم بگذره............ پسر خاص( ایدین) در اینده داستان دلیل این خواستن رو توضیح می ده........ خواستنی که کاملا یک هویی و بعد از حتی چند ساعت به یک دوستی صمیمی تبدیل می شه.......... و دختری که از خودش دفاع نداره درسته این دقیقا همون چیزی بود که من می خواستم از دل ارام ببینید......... ولی خواهش می کنم دیگه این رمان رو با هیچ فیلمی مقایسه نکنین....... در کل از این که خوندین و نظر دادید واقعا واقعا واقعا ممنونم............

خب دیگه حرفی نی اما خبر خبر...............
جمعه همین هفته اگه شد منتظر قسمت جدید باشید.....................( موس و کیس رو با هم عوض کردمBig Grin)
از این پس هر جمعه یک قسمت جدید............
در ضمن اگر به نظرتون، اگر اسیب همیشه از یک طرف باشه همون طور که ترمیم خوب نیست ........... لطفا از من انتظار نداشته باشید این طور بنویسمش...........
متاسفانه یا خوشبختانه بدختی از طرف یک ادم واحدهههههههههههه و نوچه هاش .......( توضیح اضافه: در تمام داستان)
از همراهیتان صمیمانه ممنونم انتظار دیده هایتان را می کشم حتما دوباره سر بزنید
قوووبون همه................................................................................​...HeartHeartHeartHeart
 سپاس شده توسط عشقم 2afm

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow یه رمان خیلی قشنگ.نخونی نصف عمرت فناست
  رمان عشق من ، عشق تو (عاشقانه ، معرکه) به قلم: خودم
  رمان عاشقانه ( کراش من توی دانشگاه یه دختر ترسناکه) به قلم خودم. پارت پایانی.
  رمان عاشقشم؟
  رمان تلخ و شیرین
Heart یه داستان عاشقانه غمگین و زیبا از یک دختر((( حتما بخونید)))
  رمان فوق‌العاده ترسناک «فرزند ابلیس» | نوشته‌ی خودم
Heart رمان[انتقام شیرین]
  رمان تمنا برای نفس کشیدن
  رمان الناز (عاشقانه)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان