امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شیطونه میگه که(طنز)

یکی بزنمش فیگورش یادش بره دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

عقدش کنمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

لهش کنمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

بوسش کنمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

یه کاری کنم از دانشگاه پرتش کنن بیروندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

برم لوش بدم بیان بگیرنشدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

یه کاری کنم بیان ببرنش سربازیدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

از فلش خور بندازمش بیروندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

اددش کنمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

به یه قهوه دعوتش کنم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

عاشقش کنمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

از عشقش دورش کنمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

کامپیوترشو بسوزونم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

بندازمش تو درهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

مامانم گفته حرف شیطونه رو گوش نکنمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

خودم با شیطونه یه نقشه باحال واسش میکشیمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1  

من بچه خوبیمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1 شیطونه هرچی میخواد بگهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

قبلیمو دوست دارم کاریم به حرف شیطونه ندارمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

یه گلوله حرومش کنم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

بگیرمش رو اجاق سرخش کنمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

بندازمش جلو سگ بخورتشدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

خرش کنم ببرمش خونموندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

ببرمش خونمونو جارو کنهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

همچین بزنمش یادش بره کی اومده کی میخواد برهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

باید عرض کنم کهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1
 مجبورش کنم اینجوری برام برقصهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1
 جفت پا برم رو صورتشدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

با سر برو تو دیوار از دستش راحت بشیدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

بگیرم یه ماچی ازش کنمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

-بشینم تا صبح بهش بخندمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

برم بخوابم دیگه دیر شددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1
یه سوزن بهش بزنم حالش جا بیاددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1
 این دکمه رو بزنم از شر کلوب خلاص بشمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

حال ندارم پست بزنم بیخیال شیطونهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1

وصلش کنم به سیم برق جزاغاله بشهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1
بزارمش سر کار بخندمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیطونه میگه که(طنز) 1
هزار بار پ.خ داده برو موهاتو کوتاه کن گفتم نمیکنم!
میلیون بار گفته برو موهاتو کوتاه کن گفتم کوتاه نمیکنم!
حالا رفتم آرایشگاه ؛ شخمی ترین مدل مو رو ورداشته داره میزنه! Angry 
من... (به دلیل وجود کلمات نامناسب امکان پخش نیست)...!
ملت به مو نیاز نععععععرن!!! 6
پاسخ
 سپاس شده توسط شاسگول ، ترانه95 ، farzad0 ، *Armila* ، Samaneh77 ، しíþ ßしâçk ، پرنسس ارزوها ، **zeinab** ، لــــــــــⓘلی
آگهی
ممنون
عکسای قشنگی داشت
شیطونه میگه که(طنز) 1

شیطونه میگه که(طنز) 1
فقط از اینا : )
پاسخ
ممنون
پاسخ
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkBig Grin
روزی میرسد که دیگر نه صدایم را بشنوی ... نه نگاهم را بیبینی ... نه وجودم را حس کنی ... وان لحظه است که معنا تمام حرفهای گفته و نگفته ام را میفهمی ولی من دیگر نیستم نیستم.
پاسخ
جالب بود
ارباب.....ارباب
نوکراتودریابHeartHeart
پاسخ
خوب بود ممنونHeart
از کنار Heartمعذرت خواهی‌ Heartساده رد نشو...
.
.
بسپاس
پاسخ
آگهی
ههههههههههههه
پاسخ
چ شكلكاي بامزه اي
شیطونه میگه که(طنز) 1
پاسخ
شیطونه ما رو ببینه زود لونگش روازجیبش درمیاره پهن میکنه جلو پامون
پاسخ
جالب بود ممنون
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان