امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مصاحبه با لی مین هیو...........

مصاحبه با لی مین هو....................................دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مصاحبه با لی مین هیو........... 1

..سقوط تو موقعی که روی فرش قرمز بودی موضوع داغی شده بود؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لی مین هو....................... اره اون یه اشتباه احمقانه بود و من خیلی خجالت کشیدم. اما هوادارانم منو تشویق می کردن و من میتونستم علاقشون و ببینم.
****شعارت تو زندگی چیه؟
لی مین هو: از اهدافت منصرف نشو.پیروزی به اندازه روحیه مبارزه مهم نیست. شعار من اینه که حتی اگر شکست بخورم هم منصرف نشم. من فکر میکنم که این نگرش زیباست.
***بزرگترین بحران زندگیت چی بود؟
لی مین هو................یه تصادف تو سال 2006.....6ماه تو بیمارستان بودم. اوایل نا امید بودم و حتی نمیدونستم راه برم.خوشحالم که بهش غلبه کردم.
***استرست رو چطوری از بین میبری؟
لی مین هو...........فقط میخوابم. میخوابم تا استرسم از بین بره. من قبلا بیست و چهار ساعت می خوابیدم. حالا از خستگی بمیرم هم نمیتونم بیست و چهار ساعت پشت هم بخوابم. مگر اینکه بیهوش شده باشم.

*****عادت خوابیدنت چیه؟
لی مین هو: دندونام رو بهم فشار میدم و تو خواب حرف میزنم.(الهی.......چه عادتی...)اینه که دوستای من تو مسافرت پیشم نمیخوابن(خیلی دلشون بخواد.)

***فکر میکنی بیشتر خانوم ها دوست دارن چی کادو بگیرن؟
لی مین هو: اگر من دوست دختر داشتم خوب بود.(همون بهتر که نداری) خانومها میخوان تو بهترین دوستشون باشی این بهترین هدیه واسه همه اسدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.اخرین باری که دوست دختر داشتی کی بود؟ اونموقع بیست سالم بود . از زمان دانشگاه دوست دختری نداشتم.
**** چه نوع زنی ایده ال تو هستش؟

لی مین هو...........فکر میکنم بیشتر از استیل کلی اون و احساس من نسبت به او و نسبت به ظاهرش.من به طرف یه زن کشیده میشم که اگر چه خوشگل نیست احساس قوی در من ایجاد کنه.
*******اگر عاشق بودی کدوم دوره از روابط عاشقانه تو از محبت کردن باهاش استفاده میکردی؟
لی مین هو......این به اون زن بستگی داره.

***دوست داری در اینده با چه بازیگر زنی همبازی بشی؟
لی مین هو.....سونگ هیو کیو سانبه........اون با کلاس و زیباست. گیرایی داره و دارای مهارت های بازیگری عالی هستش. اگر شانس کار باهاش داشتم من قادر خواهم بود چیزای زیادی ازش یاد بگیرم و بدون شک خیلی دستپاچه هستم.شخصی که بیشتر از همه میخوای با هاش ملاقات کنی؟
لی مین هو...........میخوام که ادوارد نورتون بازیگر هالیوودی رو ملاقات کنم.
**ستاره ورزشی مورد علاقه ات کیه؟
لی مین هو....کریستین رونالدوی منچستریونایتد.(بابا منچستر) رویای من در دوره ابتدایی تبدیل شدن به یک فوتبالیست حرفه ای بود. اگه فوتبال بازی کردن رو ادامه میدادم امیدوار بودم حالا شبیه کریستین رونالدو باشم.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مصاحبه با لی مین هیو........... 1 غذای مورد علاقه ات چیه و چه غذایی رو خوب درست میکنی؟
لی مین هو.......گوشت و دوست دارم...........دستور غذایی؟ فقط کبابش کن.
***اهنگ شماره یک کاراکو یه تو چیه؟(کاراکویه اهنگی که همیشه توسط شخصی خوانده میشه)
لی مین هو......اسباب بازی ها (عجب جوابی)

*****چیزی که همیشه تو کیفت داری؟
لی مین هو......ادکلن.دوست دارم همیشه خوشبو باشم.

***بدشانسی به عادت بد داری؟(اگه درست نوشته باشم.)
لی مین هو....هر وقت تو سریال یا فیلم هستم خودمو ازار می دم.دقت خیلی زیادی دارم
سه چیزی که با خودت به یه جزیره دور افتاده میبری؟
لی مین هو....تختخواب...فندک....موبایل...
داشتن یه تختخواب خوب برای خوابیدن خیلی خوبه. توی جزیره دور افتاده غذاتون باید پخته باشه پس به فندک نیاز داری ..میتونم ماهی بپزم.توی جزیره دور افتاده خسته میشم پس بازی هایی که دانلود کردم تو گوشیم بازی میکنم.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

***به چه چیز اعضای f4حسادت میکنی؟صورت کوچیک کیم بوم....چشم های درشت کیم جون......... رنگ زیبای چهره کیم هیون جونگ...البته به همون اندازه برای پکیچ کامل من بهترین هستم.(بابا.......اعتماد به نفس)
پاسخ
 سپاس شده توسط alie ، Sedigh Joon
آگهی
اخرین سوالو خوب اومده(البته به همون اندازه برای پکیچ کامل من بهترین هستم)Big Grin

در ضمن به مدیرا بگو انتقال بدن به بخش فیلم و سینمای کره، ژاپن و چین (آسیای شرقی)Dodgy

ممنونBig Grin
پاسخ
ممنون عاسقشمHeartHeartHeartHeartHeartBlushBlushBlushBlushBlush
مصاحبه با لی مین هیو........... 1[/img]

پاسخ
خیلی ممنون
دوسش دارم خیلی باحالهBig Grin:cool:Smile
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مصاحبه جالب وخواندنی با شاهرخ استخری
  بیوگرافی حسن معجونی+مصاحبه با او
  بیوگرافی و مصاحبه با امین زندگانی
  بیوگرافی طناز طباطبایی همراه با مصاحبه ای با او
  گفتگو و مصاحبه با امیرحسین رستمی
  مصاحبه و بیوگرافی عمو پورنگ(داريوش فرضيايي )+عکس
Rainbow بیوگرافی و مصاحبه از رضا عطاران | بازیگر ، کارگردان
  بیوگرافی آیدا فقیه زاده بازیگر سریال زمانه در نقش بهار+مصاحبه
  بیووگرافی و مصاحبه با افسانه پاکرو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان