امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ديليت شد

پاك شد
پاسخ
 سپاس شده توسط pegah 13 ، elnaz-s ، parnia tajik ، nicki07 ، M.O.H.@.M.M.@.D ، -Edgar ، marjan74 ، mobina bieber ، RєƖαx gнσѕт ، fcbarcelona 2 ، ملاهت ، payamshams ، "SoLmAz RaD" ، sara mehrani ، ʂհმოἶო ، BAHEREH!!`´ ، яᎧмιиα ، ~ERFAN~ ، امیر0098 ، ♥♥♥نــازگــل♥♥♥ ، キム尺刀ム乙 ، زهرا10000 ، بغض ابر ، gesooya ، مادام ایزابلا ، ~Mahnaz~ ، ♥neda♥ ، Ana Hita ، Armin_G ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، maryamam ، میلاد137 ، ♥غم کده♥ ، جوجو15 ، fatima1378 ، نازنین 79 ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، sara-kabus ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ._NeGiX_. ، shirin joon ، محدثه مرویان ، narges ziba ، زینب طلا74 ، ^best girl^ ، rihaneh ، ✘ӍДЯЈДл✘ ، ຖēŞค๑໓ ، لی مین هو3 ، space ، *terme* ، sarsar ، sahel azari ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، A lover ، _.miss_.em ، sama00 ، رزایتا ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، ❤nila❤ ، ραтяιcια ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، unber akable ، sajedehh ، †cυяɪøυs† ، •SAYDA• ، SOGOL.NM ، رها جوووون.لپتاپ ، ناتاشا1 ، Emmɑ ، Волшебник
آگهی
بهتره وقتی اینجور آدما رو میبینیم روزی چند مرتبه خدارو شکر کنیم که هر چی باشه خدا به ما این نعمت هارو داده به هممون زیبایی و کلی چیزها داده و ما مثل این بچه ی بیچاره نیستیمcryingcryingcrying
اگر روزی دیدی دختری بر درخت تکیه کرده

بدان گیره ی سرش بر درخت گیر کرده
                                      (پاشو برو کمکش کن)

ديليت شد 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Y.a.S.a.M.i.N ، SOGOL.NM ، رها جوووون.لپتاپ
cryingcrying
پاسخ
ااخی دلم براش سوخت
پاسخ
ایشالاه هرچه زودتردرمانش پیداشه...
من که خیلی دلم براش سوختcryingcryingcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط رها جوووون.لپتاپ
p336p336p336
پاسخ
آگهی
بیچاره

Bring it on back to me

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ديليت شد 1
پاسخ
آخی عزیزمcrying
پاسخ
واااااااااااااااااای خدایا شکرت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MADE IN AM
پاسخ
(03-09-2013، 21:30)نا اشنا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشالاه هرچه زودتردرمانش پیداشه...
من که خیلی دلم براش سوختcryingcryingcryingcrying
این بیماری درد بی درمونه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان