امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

افشای راز سیاه پرو با تیز هوشی دو خواهر

فروشنده لباس‌‌های ورزشی در اتاق پرو دوربین دیجیتالی نصب کرده بود تا عکس‌‌های سیاه تهیه کند.
راز این مرد 40 ساله زمانی فاش شد که دو خواهر با تیزهوشی پی به نیت شیطانی فروشنده بردند.
مرد مرموز که مغازه لباس ورزشی در محدوده میدان منیریه دارد، روز
22 اسفند ماه با ادعا‌های دو خواهر خشمگین از سوی مأموران کلانتری 112 ابوسعید دستگیر شد. یکی از خواهران در جریان تحقیقات به مأموران گفت: صبح امروز به همراه خواهرم برای خرید لباس ورزشی وارد مغازه این مرد شدیم، ابتدا خواهرم برای پوشیدن لباس وارد اتاق پرو شد و سپس نوبت به من رسید. همین که لباس را پوشیدم ناگهان در کمال ناباوری دیدم یک دوربین فیلمبرداری به‌طور کاملاً حرفه‌ای داخل لوله‌ای نصب شده است.
بلافاصله از اتاقک خارج شده و هنگامی که قصد داشتم به نزدیک‌ترین کلانتری محل مراجعه کنم با گشت پلیس در خیابان ولیعصر روبه‌رو شدم و مأموران را در جریان قرار دادم.
این مرد به دست و پایم افتاد و التماس کرد که از شکایت صرفنظر کنم اما عمل پلیدی که وی انجام داده غیرقابل بخشش است و حالا تقاضای مجازات وی را دارم.
با ادعا‌های این دو خواهر پلیس به بازرسی از اتاق پرو پرداخت و دوربین دیجیتالی که به صورت حرفه‌ای داخل لوله‌ای نصب شده بود را پیدا کرد و مشخص شد تصاویر سه زن در آن ضبط شده است و آخرین طعمه‌‌های مرد مغازه‌دار همین دو خواهر بوده‌اند.
بدین ترتیب، مرد شیاد به خاطر فیلمبرداری غیرمجاز دستگیر و در برابر بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه منيريه تهران قرار گرفت.
این مرد وقتی پیش روی بازپرس مکرمي ایستاد، در بازجویی‌‌ها گفت: «مغازه متعلق به پدرم است و سال‌‌ها می‌شود من در آنجا کار می‌کنم. هنوز ازدواج نکرده‌ام و از مدتی پیش وقتی دیدم زنان برای خرید و پرو به مغازه‌ام مراجعه می‌کنند وسوسه شدم تا پنهان از آنها فیلم تهیه کنم و یک روز پیش از دستگیری این دوربین را در اتاق پرو نصب کردم.»
وی گفت: «خیلی پشیمانم و می‌دانم چه اشتباه بزرگی کرده‌ام. هنوز فیلم‌‌ها را ندیده‌ام و امیدوارم من را ببخشند.»
بنابه این گزارش با توجه به ادعا‌های مرد جوان، بازپرس مکرمي وی را برای تحقیقات بیشتر در اختیار پایگاه 8 پلیس امنیت تهران گذاشت و دستور پلمب مغازه را داد.
صداقت نخستین فصل دفتر دانایی است . ((تامس جفرسن))
پاسخ
آگهی
دیگه پشت سر خودشو نمی بینه...پشیمونی سودی نداره
پست ترین انسان کسی است که راز دوران دوستی را به وقت کدورت فاش سازد.

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  كتك‌كاري‌ خواهر عروس با داماد در شب جهازبرون
  شیمی درمانی این زن سیاه پوست را سفید پوست کرد (عکس)
  سیاه پوش شدن روسیه با بارش برف سیاه
Heart مرگ مشکوک محقق چینی در آمریکا / ترس از افشای مبدا اصلی کرونا، به قتل دانشمند چینی
Heart افشای "سیاست ارّه" ائتلاف سعودی در یمن
Heart افشای گزارشی تکان‌دهنده از آمار واقعی تلفات کرونا در آمریکا
Heart خواهر "اون" احتمالا رهبر بعدی کره‌شمالی باشد
  ازدواج خواهر و برادر+عکس
  این دو خواهر خطرناک ترین قاتلان تاریخ دنیا (عکس)
  زن و شوهری که فهمیدند خواهر و برادرند!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان