امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دعوای بین زدبازی و پیشرو!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

در مورد سامان...خب شاید پدرش اصلن خبر نداشته این یارو که سه سال داره میخونه سامانه! بعد از ماجرای اثر منفی و توهینای علنی که به سامان شد و مثه بمب صدا کرد تازه پدرش فهمید که پسرش سه ساله داره میخونه و بقیه ی ماجرا! بله از نظر رپی آهنگ قوی ای بود. به شرطی که نصف آهنگ مکالمه ی پیشرو و سامان نبودSmile

در مورد هیچکس...اون حرفایی که رضا توی پیج هیچکس زد رو خوندم...اونجا هیچکس تاکید کرد که از رضا خواسته صبر کنه و رضا سرخود پاشده اومده و بقیه ی ماجرا...و اینکه رضا عشق خارجه و دنبال حاشیه هست همیشه! بعد رضا جواب داد و هیچکس هم ادامه نداد ماجرا رو.
در مورد اینکه هیچکس توی تکست اثر منفی نقشی داشته، هیچ مدرک و سندی وجود نداره! همینجوری الکی چیزی نگیم در مورد چیزی که هیچ مدرکی در موردش نیست!Smile
در مورد چرا بدی...خود رضا توی چن تا کلیپ حرف زد و پخشش کرد توی نت و گفت که هیچکس نمیخواسته منو دیس کنه...ورس خودشو خونده و بعد سهراب و مهراد ورس خودشونو اضافه کردن به آهنگ و بقیه ی ماجرا...نامردی باشه یا نباشه، واسه کسی که اون کار کثیف رو با سامان کرد هر بلایی سرش بیاد حقشه!

آهنگ گنگستر میتونه خیلی هیجان بده به رپ...بدون اینکه لازم باشه کسی کسیو دیس کنه!Smile
شهرام شب پره هم که حسابی قهوه ای کرد خودشو با حرفاش..
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، Hitchcock
آگهی
نقل قول: در مورد اینکه هیچکس توی تکست اثر منفی نقشی داشته، هیچ مدرک و سندی وجود نداره! همینجوری الکی چیزی نگیم در مورد چیزی که هیچ مدرکی در موردش نیست!
نقل قول: در مورد هیچکس...اون حرفایی که رضا توی پیج هیچکس زد رو خوندم...اونجا هیچکس تاکید کرد که از رضا خواسته صبر کنه و رضا سرخود پاشده اومده و بقیه ی ماجرا...و اینکه رضا عشق خارجه و دنبال حاشیه هست همیشه! بعد رضا جواب داد و هیچکس هم ادامه نداد ماجرا رو.
رضا همونجا این قضیه رو مطرج کرد! هیچکسم تکذیب نکرد...
رضا هر کاری کنه، خالی بند نیست... اگه گفته کسی کاری رو کرده قطعا کرده...
مجبور شدم کل آرشیومو زیرو رو کنم تا کامنت رضا رو پیدا کنم Undecided
(کامنت آخر رضا)
دعوای بین زدبازی و پیشرو!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ 10
نقل قول: در مورد چرا بدی...خود رضا توی چن تا کلیپ حرف زد و پخشش کرد توی نت و گفت که هیچکس نمیخواسته منو دیس کنه...ورس خودشو خونده و بعد سهراب و مهراد ورس خودشونو اضافه کردن به آهنگ و بقیه ی ماجرا...
این قضیه مال بعده ماجراست
همونطور که تو کامنت بالا دیدی هیچکس خودش میگه آهنگ برای شخص خاصی نیست...
خودش داره میگه چرا بدی دیس نیست! ولی همه میدونیم که هست(شاید ورس هیچکس نباشه و دو ورس دیگه هست)

پ.ن:هیچکس هنوز در تلاشه تا برگردهSmile
رضا خودش میدونهTongue

(09-08-2014، 20:08)جیگربلایی(حسنیه) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیاد بود نخوندم
برام مهم نیس
فقط و فقط آرمین برام مهمه
وات د فاز .-.
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، Dead Silence ، Black_Man
نقل قول:  همه میدونن رضا و شاهین خا..... مالای زدبازین همه میدونن 
تازه خود زدبازی این کارو شروع کردن قبلش اصلا رضایی وجود نداشت
میشه به شاهین توهیین نکنید ؟ :|

شما اصن رپ گوش میدین ؟؟؟

از زد بازی چی میدونید اصن ؟ Huh

پوففف :| دعوای بین زدبازی و پیشرو!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ 10 
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، Hitchcock ، Black_Man
خب رضا اون حرفا رو زده دلیل نمیشه واقعی باشه! چرا اومده توی جمع اون حرفا رو زده؟؟؟ 
البته نمیگم که واقعی نیست! پشت صحنه ی ماجرا رو فقط خدا میدونه! ما نباس روی حرف اینو اون حساب باز کنیم! من میگم جای این حرفا، به آهنگا رجوع کنیم. هیچکس دوبار اونم به فاصله ی زمانی چند ساله با زدبازی همکاری داشته! پشت صحنه ی ماجرا مهم نیست، مهم اینه که با وجود تمام اون حرفا همکاری داشتن...زدبازی هم مسلمن مثه من و شما این آرشیو حرفای هیچکس و رضا رو خوندن، به نظرت اگه حرفای رضا واقعی بود زدبازی با هیچکس تعارف میکرد؟؟؟ یکی مثه جی جی که حتی با سامان هم تعارف نداره و توی نت همه جا اون ماجرا پیچیده، به نظرت اگه حرفای رضا پایه و اساس داشت الان هیچکس دیس نشده بود توسط زدبازی؟؟؟
تابلوئه رضا زورش گرفته که رفیق سابقش با بدترین دشمنش آهنگ داده بیرون...میخواد جو سازی کنه. برعکس هیچکس، به نظر من این رضا هست که هم موذیه هم مشکل روانی داره...توهم خودبزرگ بینی بهش دست داده که شاه تهرانه و غیره...یکی مثه زدبازی باید دیر یا زود بهش تودهنی میزدSmile

جدا از این حرفا...سامان هم خرداد 94 داره برمیگرده...خبر خوبیه برای زاخارا
پاسخ
(10-09-2013، 12:50)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این کارا شون بین هیچکس و پیشرو هم دعوا انداخت. هیچ کس خیلی با ادبانه با آهنگ «مثل داداشم بود» جوابش رو داد. اما پیشرو باآهنگ «لوبیای سحر آمیز» که برای جواب دادن به هیچ کس خونده بودش هیچ کس رو بد جور خرد کرد.
راست میگی ولی تازگها هیچکس هم دیس بک داده به اهنگ لوبیا سحر امیز

(24-01-2014، 12:46)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2014، 12:13)رضا پیشرو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اون مستندو دید اگه تمام کننده اختلافات بود حالا نیست اولا با اون دیسی که اوج به حرفای توی مستند زد دوباره شروع میشه دوما  mj خودش کرم داره با اون حرفاش توی مستند درباره درگیریشون با رضا پیشرو سوما وقتی ازشون پرسیدن سامان چی شد همه هنگ کردن

اوج عددی نی که  زد بخواد جواب بده چون اصلا مهم نی! دیس زده که زدهDodgyDodgyDodgy

سهراب حقیقت رو گفت مشکل روانیه!!!!!!!!! مطمئن باش کرم رو کس دیگه داره!!

اره واقعا همه هنگ کردن25r3025r30  به قول سیجل ، سامان به خوار پیشی رفت25r3025r3025r3025r3025r3025r30
رضا پیشرو برای زدبازی عددی نیست چه برسه به داداشش
بچه ی پیروزی که باخت نمیده :cool:
پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man
نقل قول: راست میگی ولی تازگها هیچکس هم دیس بک داده به اهنگ لوبیا سحر امیز

کدوم آهنگ منظورته؟؟؟
The music feels better

پاسخ
آگهی
Zed bazi kheyli khodeshono kharab kardan
Pishro ham chertopert ziyad mikhone
Dar kol jofteshon oskolan ^_^

پاسخ
بد بخت پیشرو موقعی که رپ می کرد سامان تو اشغالا دنبال غذا بود AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
پاسخ
یه مشت آدمِ تو جو ...

دستِ چپ و راستتونو تشخیص نمیدین..

کل کل میکنین؟؟ بکشین بیرون بابا .. بشینین پا حرف ببینین چی میگن ..

خودشون دیگه یادشون رفته بقرآن Smile)

شما هنوزم فاز دارین ...

مایه تأسفه ...
پاسخ
پیشرو رپ نمیخونه که
ی جور میخونه انگار تو دیگ آب جوش وایساده.حول برش میداره اصنUndecided
مردمان بی عشق کبوترارو پـــــر دادن
من دوباره بی عشق نگران فردامم
Heart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دعوای دو خواننده بر سر آهنگی که اصلا مال آن‌ها نیست!
  دعوای شدید بین دو خواننده سرشناس! / من به صورت پرینس تف کردم و او هم سعی کرد به من مش
  آهنگ جدید پیشرو بخاطر....بدو بیا
  موزیک ویدیو سایفر از پیشرو ، اوج ، امید قدر، آوا
  موزیک ویدیو آهنگ دیوونه از پیشرو
  زادروز رضا پیشرو
  خدا حافظی پیشرو از رپ فارسی
Music طرفدار های پیشرو که گروه نابغه ها رو تشکیل داد
  دعوای امیر تتلو و جی جی
  دعوای کاردی بی و نیکی میناج با لنگه کفش!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان