امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دعوای بین زدبازی و پیشرو!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

نیگا کنید زد بازی در حد پیشرو نی ... بهتره زد دیگه قدقد نکنه

جریان واقـــــعی مشکل بین زد بازی و رضا پیشرو 

بی شک یکی از جنجالی ترین و بزرگترین کل های تاریخ رپ فارسی این بوده: 
جریان کل کل رضا پیشرو با زدبازی: 
قضیه از این قراره که چند سال پیش یه جا یه میتینگی برگزار میشه که توش سامان ویلسون حضور داشته و میاد آهنگ از خزر تا خلیج فارس رو میخونه.آخرش که تموم میشه برمیگرده میگه که این کار دیس بوده به بچه های تهران پارس و نظام آبادیا.(به علاوه ی اینکه سامان توی آهنگ دیس بک برگشته بود به داریا و فینچر که از رفیقای رضا بودن تیکه انداخته بود) 
خلاصه اینکه توی اون میتینگ رضا نبود. 
این جریان میرسه به گوش رضا اونم آماده میشه تا بره دخل سامان رو بیاره. 
آهنگ برای وقتیه که رضا هنوز 3پاک بوده. 
یه آهنگ میدن بیرون با همراهی داریا و گروه FIGHT CLUB 
این آهنگ اسمش F.U.C.K ZedBazi بود که طبق گفته ی خود رضا این آهنگ فقط و فقط توی 20 دقیقه رکورد شده که واسه ی خودش نوعی رکورد محسوب میشه!!! 
کار به اینجا ختم نشد و با یک دیس فوق العاده شاخ ادامه پیدا کرد: 
با آهنگ اثر منفی!!! 
اثر منفی رو رضا پیشرو با همکاری گنگ من و شاهین فلاکت و دیآکو خوند. 
با تمام احترامی که برای سامان و گروه زدبازی قائلم ولی باید بگم تیکه ی اول آهنگ که پشت تلفن هست اوج آهنگ هستش.سامان طوری صحبت میکنه که مشخصه کاملا جاخورده.
البته این رو هم بگم که در ادامه ی اون مکالمه مهراد هیدن اومده تلفن رو گرفته و جواب رو داده اما بحث اینه که چرا خود سامان نتونسته جواب بده و اونقدر جا خورده؟؟؟!!! 
به جرات میشه گفت این آهنگ بهترین و بزرگترین دیس و درواقع دیس بک تاریخ رپ فارس هستش! 
این طور شد که کل کل رضا و زدبازی ختم شد ولی باز هم داریا و فینچر دیس هایی رو به زدبازی دادن که چون زیاد جالب نبود کسی پی اونا رو نگرفت و کم کم اونا هم بیخیال شدن................................

[rtl]رضا پیشرو : نه واسه شما چک خورای جوجه
ام جی : این تنها مشکل اینه که چَک نخوره

.
.
.
رضا پیشرو تو تهران جیگرکی داره و مهراد تو آهنگ اوبی میگه : نفهمیدیم ساب دوکونی (دکانی) یا ساندویچ فروشی (داداش)
.
.
ام جی اول آهنگ میگه برو لباس آبیت رو بپوش ، لباس آبی پیشرو مارک MTV داشت !…
.
.
آهنگ میلیاردر رضا پیشرو که میگفت باید سوار بشم پورشه :؛ جی جی میگه : بدون تنها چیزی که داری یه بازاری پورشه / من یه کاری کردم که برام ازادی پر شه
.
.
تو موزیک ویدیو رضا پیشرو آهنگ میلیاردر رضا رفت داخل نمایشگاه و کاغذ رو ماشین رو کند و اینجا جی جی میگه : شاید به اسم نگم ایندفه نمایشگاهی / ولی قدرتمو میزارم به نمایشگاهی
.
.
نیازی به گفتن نیست : پس الکی نکنید تهدید ام / چون امار خانواده ات را تا ته دیدم (مکالمه قبل زاخار نامه)
.
.
اینم بگم یا نه : بدون جی جی تو ایران سالم میرسه خونه / ازم یه تار مو هم کم شه ماله ریزش موئه (پاتون برسه میشه خوابتون چپ)
.
.
تو باید بکنی تو پاداگن من رپ : ام جی یک تئوریسینه که بش تروریست میگن با شعراش یهو مین میزنه
.
. آهنگ فریبندگی ، رضا پیشرو : ساعت نزدیک دو شبه ، ام جی : چرا ناراحتی عمو فدات ؟ / بگیر بخواب شبا قاطی عروسکات
.
.
نیازی به گفتن نیست : همه چی برمیگرده به بچگیه ادم / توهم میزنی میگی که این عکسه کیه با من
Z Z Z,boro khoone,bbin boro khoone دعوای بین زدبازی و پیشرو!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ 13))
[/rtl]
پاسخ
 سپاس شده توسط ✓SHINE AGAIN✓ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
Dodgy Confused
دعوای بین زدبازی و پیشرو!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ 13
پاسخ
(10-09-2013، 12:50)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این کارا شون بین هیچکس و پیشرو هم دعوا انداخت. هیچ کس خیلی با ادبانه با آهنگ «مثل داداشم بود» جوابش رو داد. اما پیشرو باآهنگ «لوبیای سحر آمیز» که برای جواب دادن به هیچ کس خونده بودش هیچ کس رو بد جور خرد کرد.

(07-04-2017، 1:17)zdmn9ho3n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2013، 12:50)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این کارا شون بین هیچکس و پیشرو هم دعوا انداخت. هیچ کس خیلی با ادبانه با آهنگ «مثل داداشم بود» جوابش رو داد. اما پیشرو باآهنگ «لوبیای سحر آمیز» که برای جواب دادن به هیچ کس خونده بودش هیچ کس رو بد جور خرد کرد.

اولا همه میدونن که هیچ کس تو مالزی به رضا نارو زد و خیلی وقت پیش با هم قطع رابطه کردن بعد هیچ کس تو یه اهنگ فدایی رو جلو میندازه و کلی تیکه به رضا میندازه و یعد اهنگ مثل تو مثل داداشم بودی رو منتشر کرد که یعنی من رضا رو بزرگ کردم و خیلیا فک میکردن رضا یاشنیدن این اهنگ میاد معضرت خواهی ولی رضا اهنگ لوبیای سحر امیز رو داد بیرون و تمام نقشه های هیچکس رو نقش بر اب کرد
پاسخ
اولا اوج طرفداری پیشرو کرد با آهنگاش که زد بازی هم بهشون زور داشت
۲- سهراب ام جی و... حتما یه کاری کردن که همه میدونن بعد برای سر پوشی میگه مشکل روانی آخه روانی خودتی با اون آهنگای .... که اگه بیشترشو گوش بدی باید خدا بهت رحم کنه
۳- گروهی که میخواد بایه مستنداز هم بپاشه همون بهتر که از هم بپاشه
۴- منم جای پیشرو بودم همون کارو میکردم درهر شرایطی درهر شرایطییییی از خودم با هر روشییییی دفاع میکردم

هیچکسم به پیشرو بد رکب زد که بایه آهنگ خواست پیشرو دپر از جانش خر کنه اما پیشرو گول نخورد و آهنگ لوبیا سحر آمیز داد بیرون
A.RAP.666
پاسخ
(24-01-2014، 12:46)Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2014، 12:13)رضا پیشرو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اون مستندو دید اگه تمام کننده اختلافات بود حالا نیست اولا با اون دیسی که اوج به حرفای توی مستند زد دوباره شروع میشه دوما  mj خودش کرم داره با اون حرفاش توی مستند درباره درگیریشون با رضا پیشرو سوما وقتی ازشون پرسیدن سامان چی شد همه هنگ کردن

اوج عددی نی که  زد بخواد جواب بده چون اصلا مهم نی! دیس زده که زدهDodgyDodgyDodgy

سهراب حقیقت رو گفت مشکل روانیه!!!!!!!!! مطمئن باش کرم رو کس دیگه داره!!

اره واقعا همه هنگ کردن25r3025r30  به قول سیجل ، سامان به خوار پیشی رفت25r3025r3025r3025r3025r3025r30
زد بازی اگه اوج رو دست کم بگیره اشتباه بزرگی کرده اوج داداش پیشرو مثل اونم خطره زد بازی هم واقعا کرم داره که هم شروع میکنه بعد میدونه میبازه بازم نبش میزنه نمیدونه تو هچل می افته
گروهی هم که بایه مستند از هم میپاشه بزار هی بپاشه Dodgy
A.RAP.666
پاسخ
انقد سرو کله هم نزنید باو حالا که باهم فیت دادن این وسط حس میکنم پدرخوانده خراب شد خخخخ البته سروشم عکساش با رضا تو ترکیه در امد
پاسخ
آگهی
همون اثر منفی براشون بس بود.یه مشت بچه اسکل ریختن کنار هم(به جز هیدن) ریختن دور والا پیشرو اومد شستشون و برد

(15-10-2019، 23:12)RaadA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2014، 12:46)Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2014، 12:13)رضا پیشرو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اون مستندو دید اگه تمام کننده اختلافات بود حالا نیست اولا با اون دیسی که اوج به حرفای توی مستند زد دوباره شروع میشه دوما  mj خودش کرم داره با اون حرفاش توی مستند درباره درگیریشون با رضا پیشرو سوما وقتی ازشون پرسیدن سامان چی شد همه هنگ کردن

اوج عددی نی که  زد بخواد جواب بده چون اصلا مهم نی! دیس زده که زدهDodgyDodgyDodgy

سهراب حقیقت رو گفت مشکل روانیه!!!!!!!!! مطمئن باش کرم رو کس دیگه داره!!

اره واقعا همه هنگ کردن25r3025r30  به قول سیجل ، سامان به خوار پیشی رفت25r3025r3025r3025r3025r3025r30
زد بازی اگه اوج رو دست کم بگیره اشتباه بزرگی کرده اوج داداش پیشرو مثل اونم خطره زد بازی هم واقعا کرم داره که هم شروع میکنه بعد میدونه میبازه بازم نبش میزنه نمیدونه تو هچل می افته
گروهی هم که بایه مستند از هم میپاشه بزار هی بپاشه Dodgy

اوج سلطانه خانوم جی جی رید به جی جی رفت یه اهنگشم که خیلی دوست دارم لازمه که خیلی کار قویه و دیس به لیتو
پاسخ
فقط اثر منفی
کار ساز بود شدید که هنگ کردن
دیگه حرفیم نیست
A.RAP. 666
پاسخ
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
(16-12-2019، 23:03)Mehran_RAP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط اثر منفی
کار ساز بود شدید که هنگ کردن
دیگه حرفیم نیست

ایول بهت حرفتو باید طلا بگیر
پیشرو یدونست
پاسخ
(24-01-2014، 20:50)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2014، 19:28)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب! مث این که دو به یکه!!!!!

اگه زدبازی بخواد بره چوپونی کنه که باید بیاد امثال یه سریا رو نگه داره!
پول دار بودن مگه جرمه؟ هم پول داشتن هم استعداد به کوری چشم شیطون و بعضیا!!!
همون دیسی که از 100 تا کلمه 200تاش فحش بود؟؟؟؟؟ اون دیس نی فقط فرهنگ فحشه!!!که مسلما نشون میده پدر و مادرش کین و چجوری تربیت شده!!!اونم واسه خواهر مادرش خونده بود!!!!
ما شاخ نیستیم! شاخ مال گاوه نه ادم!!!!
اگه سامان با......مالی با سروش فیت داد! پس پیشی چه جوری با سروش فیت داد؟؟؟

تک به تک دو به دو گروهی ضربدری نداره داداش! حرف حقو باید زد!
پول دار بودن جرم نیست! به پول ددی نازیدن و بعد برا دیگران لفظ لاتی اومدن جرمه!
جریمشم چاقال نامه و اثر منفیهSmileSmileSmile

نخندون مارو داشی! داری رپ گوش میدی! اگه اذیت میشی مجید خراطاااا هستااااا
تو دیس که حلوا پخش نمیکنن!!! زد تو آهنگاش از کک و داف و س.س و هزارتا کوفت و زهرمار دیگه میخونه داره فرهنگ سازی میکنهTongueTongueTongue

یااااااااااااا عمام زاده شاخه!!!
عمه من  میگفت تهراااااان ماله منه تهرااااااااااان ماله ننه منه تهرااااااان...Wink
کسی میگه تهران ماله منه باید دیس شهRolleyes
درمورد سامان نمیدونم! ولی پیشرو با ... با هیچک فیت داد!!!!!!!!! جوووووووک ساااااال:N56::N56::N56:
مهدیار و رضا پیشرو،هیچکسو گنده کردن حاجی!!! اگه همین پیشی نبود هیچکس بابای رپ فارس نمیشد...

پ.ن: من به هیچ وجه طرفدار رضا نیستم... ولی حقیقتو باید گفت...

در آخر فقط شاهینو بهرام:ggr::ggr:

دمت گرم داداش حرف راستو زدی اینا چاقالن باید یکی شاخ اینارو شکست در ضمن بهرام رو قبول دارم ولی شاهین گوش نمیدم بخاطر همین نظر نمیدم راجبش با این جریانات اخیر فقط سورنا رو عشقه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دعوای دو خواننده بر سر آهنگی که اصلا مال آن‌ها نیست!
  دعوای شدید بین دو خواننده سرشناس! / من به صورت پرینس تف کردم و او هم سعی کرد به من مش
  آهنگ جدید پیشرو بخاطر....بدو بیا
  موزیک ویدیو سایفر از پیشرو ، اوج ، امید قدر، آوا
  موزیک ویدیو آهنگ دیوونه از پیشرو
  زادروز رضا پیشرو
  خدا حافظی پیشرو از رپ فارسی
Music طرفدار های پیشرو که گروه نابغه ها رو تشکیل داد
  دعوای امیر تتلو و جی جی
  دعوای کاردی بی و نیکی میناج با لنگه کفش!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان