امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دعوای بین زدبازی و پیشرو!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

(06-02-2014، 12:42)сÜтε Đévìł ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-02-2014، 8:18)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-02-2014، 23:56)сÜтε Đévìł ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-02-2014، 22:31)رضا پیشرو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بفرما دوست عزیزم سعید گفت و خفتی به شما داد
اخه بچه زدبازی 82 اومده ولی پیشرو اواخر 78 اومده

اومدن حرف میزنن به من میگن از رپ چیزی نمیدونی شما اول ببینین که کی کی اومده بعد حرف بزنین

ببینید نمیخوام دعوا راه بندازم،ولی چرا تاریخا رو جابجا میکنید آخه؟!
پیشرو تو سال 80 کارشو شروع کرده و زدبازی هم تو سال 81 یب صورت رسمی شروع کرد،در حالتی ک قبل از اون ویلسون تو دبیرستان روی بیت های امینم مینوشت،مهراد هم ک کاری مربوط ب موسیقیو انجام میداده!
پس الکی جو ندیم!!

پیشرو سال 79 شروع کرد نه 80!!!
اگه به فعالیت غیر رسمی باشه که دیگه افتضاح میشه! چون از 12 سالگی با هیچکس تو رپ و هیپ هاپ بودن و تکست مینوشتن...

بحث قدمتو نکنید چون صددرصد کم میارید!
بهتره به تعداد طرفدار و آهنگسازی و... بچسبید!

چرا الکی هی پای هیچکس رو میکشین وسط؟!
خودتونم میخواین اعتراف کنین ک اگه هیچکس نبود،پیشرو هیچی نمیشد؟!
پیشرو هم سال 80 شروع کرد! اینم قبول ک سال 82 آلبوم داد،ولی الآن کی دیگه آهنگای قدیمیه پیشرو رو گوش میده؟!و یا حتی جدیداش!
در حالی ک آهنگای زدبازی ،چ قدیمی و چ جدید هنوز تو اوجن!!!
طرفدارم ک اصلا حرفشو پیش نکشم بهتره!!
آهنگسازیم ک یکی رو پیدا کن بتونه مثل مهراد و علیرضا آهنگسازی کنه!!

اووووف! شما بچه ها چقد غدین!!!
گفتی زد بازی از 81 شروع کرد قبول کردم!
میگم رضا از 79 شروع کرد قبول کن! تا مجبور نشم ضایت کنم دیگه!!!Sleepy

نام اصلی
محمدرضا ناصری آزاد
نام مستعار
پیشرو
زادروز
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهمن سال دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳۶۴
اهل کشور
دعوای بین زدبازی و پیشرو!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ 7 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایران
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سبک‌ها
رپ فارسی ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیپ هاپ
کار(ها)
خواننده ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آهنگساز
مدت کار
۱۳۷۹ - تاکنون

منبع ویکی پدیا

الان منظرم بگی ویکی پدیا دروغ میگه تو راست میگی تا یه دل سیر بهت بخندمSmileSmileSmile
================================================
درمورد هیچکسم بگم اگه مهدیار و رضا پیشرو نبودن هیچکس هیچوقت بابای رپ فارس نمیشد!
مهراد و علیرضا (مخصوصا علیرضا) آهنگسازای خوبین درست، اصلا از لحاظ آهنگسازی قابل مقایسه با رضا نیستن درست! رضا اصن آهنگسازی بلد نیUndecided
ولی نه اینکه بگی بهتر ازشون پیدا نمیشه! پس مهدیار و آتور دس خرن؟؟؟Confused
نه آبجی ما هنو مهمونی و دیس آجیلی و کوکولی کوووو و ای لشگر صاحب زمان گوش میدیم!25r30Tongue

زد بازی بهترین گروه رپه فارسه و بعضی اگه ترکاشون تکن... ولی ازشون بت نسازید باوووAngelAngelAngel
دعوای بین زدبازی و پیشرو!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ 7
The music feels better
دعوای بین زدبازی و پیشرو!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ 7

پاسخ
 سپاس شده توسط بنفشه501
آگهی
بابا اینا همه میومدن محلمون پاچه خوری اره یاد گیری لاتی اره باند پیچی بازی Big Grin
[rtl]روي قبرم مينويسم ساکت،اينجا يکي خوابِ که دلش نميخواد پاشه[/rtl]
[rtl]روي قبرم مينويسم تابوت من يه کشتيِ يه نفره بودش که خارج کرد منو از دنياي راکد[/rtl]
[rtl]روي قبرم مينويسم کسي طلب آمرزش نکنه[/rtl]
[rtl]من اهل التماس کردن نبودم و نيستم[/rtl]
[rtl]کار بدم بيخ ريش خودمه[/rtl]
[rtl]اهل اينکه کسي ريشمو نبينه نيستم...[/rtl]

پاسخ
حالم ازهردوشون بهمه میخوره×
پاسخ
 سپاس شده توسط بنفشه501
انقد دعوا کنید تا بمیرید
پاسخ
 سپاس شده توسط بنفشه501
Shy:cool:Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط بنفشه501
(13-02-2014، 10:08)armin^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انقد دعوا کنید تا بمیرید

ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhHuhHuh
[rtl]روي قبرم مينويسم ساکت،اينجا يکي خوابِ که دلش نميخواد پاشه[/rtl]
[rtl]روي قبرم مينويسم تابوت من يه کشتيِ يه نفره بودش که خارج کرد منو از دنياي راکد[/rtl]
[rtl]روي قبرم مينويسم کسي طلب آمرزش نکنه[/rtl]
[rtl]من اهل التماس کردن نبودم و نيستم[/rtl]
[rtl]کار بدم بيخ ريش خودمه[/rtl]
[rtl]اهل اينکه کسي ريشمو نبينه نيستم...[/rtl]

پاسخ
آگهی
یه توضیح هایی کوتاه بدم البته دوس ندارم حرف بزنم چون اینجا کسی منتقد درست حسابی نیست و معمولا سن افراد به این حرفا قد نمیده!!!

در مورد اونایی که نوشتن رضا آهنگای قدیمیش خوب نبوده باید بگم عزیز معلومه که واسه تویی که تازه آهنگارو شنیدی و سنت به این حرفا نمیخوره خوب نبود تو قدیم وثتی آلبوم جهنم ساکت اومد نقل مجلس شده بود

رضا این قدر شاخ بود که از بهرام و حصین و عرفان و تهی گرفته تا هیچکس و اوج و فلاکت وقاف و خلاصه کل رپرای بزرگ اون زمان باهاش فیت دادن اون زمانی که رضا با هیچکس آهنگ برو جلو رو

دادن و هیچکس فقط پشت رضا بود تو آهنگ و رضا 10 تا 10 تا بیت میچید کنار هم همین بهرام از 100 تا 5 نفرم نمیشناختنش پس نگید کارای قدیمیش ضعیف بود

در مورد اختلاف زد و رضا زمان قدیم اولین بار تو یه میتینگ ویلی به رضا تیکه میندازه بعدم تو آهنگامون خداست به رفیقای رضا تیکه میندازه که بعدش اثر منفی رو میدن بیرون و انصافا دیگه زد بازی به ف.ا.ک

رفت بعد آهنگ { پس دقت کنید که رضا ماجرا رو شروع نکرد} خلاصه تموم شد تا دوباره بی دلیل بعد 5 سال یهو تو آهنگ چرا بدی ام جی به رضا تیکه میندازه پس بازم زد بای شروع کرد

که دوباره رضا با چاقال نامه جوابشون رو میده که تهران رو با این آهنگ منفجر میکنن و بعدش زدبازی خودشو جر داد یه عالمه دیس داد { لیلی حوضک منصفانه دروغ تعطیل حاشیه بازی } اما بازم بازنده این بازی

شد { پس بازم دیدن که رضا بازی رو شروع نکرد}

در مورد سروش هم باید بگم گفت تو ایران میمونه اما رفت خارج و رفیقش یعنی رضا رو هم پیچوند و درگیری وقتی شروع شد که اون مثل داداشم بود اومد بیرون که به وضوح داره میگه تو واسه خاطر من

اومدی بالا که رضا تو لوبیای سحر آمیز جوابشو داد { بازم رضا بازی رو شروع نکرد }

حالا هم که سروش نمیتونه وارد این دیس بازی های رضا بشه از ترس سوختن تو این آتیش رضا مهره های خودشو یعنی فدایی و قاف رو جلو انداخته تا رضا رو دیس کنن در صورتی که به اونا هیچ ربطی نداره

همین فقط خواستم ماجرا رو روشن کنم ممنون که خوندین
من جنسم بده انگار ساقیم بد بود , ولی فکر نمیکردم تا این حد بود
نمیام خونه من زودتر از یک یکونیم , کسی نیستم که بخوای بهش تکیه کنی
من یه پسربدم یه پسر بد , آره لجنم لجنم لجنم من , ترسی هم ندارم ازجهنم
یه پسر بد ممکنه جو گیر شه, بزنه به سرش یه هو درگیر شه
یه پسر بد ممکنه تهدید شه یه پسر بد نباس هیچ وقت تسلیم شه
پاسخ
 سپاس شده توسط eNorto ، Aryan-Alone ، saeedrajabzade
خیلی مونده بشناسید رضا کیه ....

آهنگ های قدیمی رضا بده ؟ 

جوجه کوچولو ها رفتن اون ور هر اراجیفی ک میخوان میخونن افتخار هم میکنن ! مرد بودن میومدن تو تهران میخوندن ! رضا رو عشقه ...

ام جی مخفف ........ بقیشو خودتون میدونید !
...
پاسخ
 سپاس شده توسط اشکان پیشرو
ز
دبازی هیچی نی فقط پیشرو رو عشقه
سُبحانَ الله يا فارِجَ الهَمّ وَ يا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج

هَـمّی وَ يَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ

حيلَتی وَ ارزُقنی حَيثَ لا اَحتَسِب يا رَبَّ العالَمين

پاسخ
 سپاس شده توسط اشکان پیشرو
هردوشون خوبن ولی زدبازی تکهHeart
وقتی با تو هستم تو یه عالم دیگه هستم..............
هر کی میخوای باش........!!!!Smile....
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دعوای دو خواننده بر سر آهنگی که اصلا مال آن‌ها نیست!
  دعوای شدید بین دو خواننده سرشناس! / من به صورت پرینس تف کردم و او هم سعی کرد به من مش
  آهنگ جدید پیشرو بخاطر....بدو بیا
  موزیک ویدیو سایفر از پیشرو ، اوج ، امید قدر، آوا
  موزیک ویدیو آهنگ دیوونه از پیشرو
  زادروز رضا پیشرو
  خدا حافظی پیشرو از رپ فارسی
Music طرفدار های پیشرو که گروه نابغه ها رو تشکیل داد
  دعوای امیر تتلو و جی جی
  دعوای کاردی بی و نیکی میناج با لنگه کفش!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان