امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دعوای بین زدبازی و پیشرو!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

(14-05-2014، 17:44)mahdi 021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2014، 12:13)رضا پیشرو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اون مستندو دید اگه تمام کننده اختلافات بود حالا نیست اولا با اون دیسی که اوج به حرفای توی مستند زد دوباره شروع میشه دوما  mj خودش کرم داره با اون حرفاش توی مستند درباره درگیریشون با رضا پیشرو سوما وقتی ازشون پرسیدن سامان چی شد همه هنگ کردن
گوز گوز اضافی نکن باو او..ی

(12-02-2014، 19:45)رضا پیشرو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا اینا همه میومدن محلمون پاچه خوری اره یاد گیری لاتی اره باند پیچی بازی Big Grin
برو باو همه میدونن رضا و شاهین خا..... مالای زدبازین همه میدونن
تازه خود زدبازی این کارو شروع کردن قبلش اصلا رضایی وجود نداشت
نخندون مارو پسر =)))
دعوای بین زدبازی و پیشرو!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ 9
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Hitchcock ، Black_Man
آگهی
این پیشرو مشکل روانی داره
پاسخ
 سپاس شده توسط death_knight
شنیدم پیشرو با بهرام هم چپ افتاده...ینی هرچه کله گنده توی رپ هست با این جونور مشکل پیدا کرده! از هیچکس که مثه برادرش بود بگیرید، تا زدبازی، قاف و فدایی و بهرام...دیگه پایدار و تن به ده هم وارد ماجرا بشن فک کنم کلکسیون دشمنای پیشرو تکمیل بشه...مردک روانی
پاسخ
عاشقه زد بازی ام *__*

حرف نـدارهه .. ×!

سپاس +
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط death_knight ، Jack Daniel'ѕ
پیشرو شهید شد

رضاپیشرو در پی گنده گوزیایی که کرده بود و با گروه زدبازی درافتاد
بعداز شنیدن اهنگ زاخار دروغ تعطیل و لی لی لی لی حوضک ب شهادت رسید :|

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
نقل قول: در حالی که یه سال بعد اون ماجرا تابستون کوتاهه رو دادن بیرون ک بهترین آهنگ زدبازی هم شد.
داستان تابستون کوتاهه از طرف بچه های زد بازگو شد...
سامان قبل تابستون کوتاهه از رپ گشید بیرون!
در فرایند تابستون کوتاهه هم هیچ نقشی نداشت بیتو براش فرستادن روش خوند کارو فرستاد برا بچه ها

نقل قول: کلن بر و بچز زدبازی همه از خانواده های سطح بالا و با فرهنگ بودن و براشون اکثرن ساده نبود که قبول کنن بچه هاشون اومدن توی کار رپ. سامان هم تا جایی که من اطلاع دارم به خاطر وصیت مادرش رپ رو گذاشت کنار! پس دیگه نگید پیشرو - یا همون جیشرو - باعث شد سامان بره...حماسه ی 85؟؟؟؟ جوک ب این خنده داری نشنیده بودم والا
این یه روایته ی روایت دیگه هم هست میگه
بخاطر توهینای ک تو آهنگ اثر منفی به خانواده و مادر سامان شده،

پدرش دیگه اجازه نداده آهنگ بخونه(چون خانواده بزرگ و آبرودارین) و گفته اگه ادامه بدی از ارث محرومت میکنم و فلان...
با توجه ب اینکه پدرش خرپوله و خرج دوردوراش تو اوروپا رو هم میداد اصلا بعید نیست...
تازگی هم جی جی تو ورس 1 مهمونی خودمونه کناره گیری پیشرو از رپ رو همین دونسته
پس غیر مستقیم رضام دخالت داشته گرچه عامل اصلی نبوده
و البته اینا همش نظریه ست (قوی ترین نظریه موجود تا توجه ب زمان اتفاقات)

نقل قول: آهنگسازی زدبازی توی رپر ها حرف اول رو میزنه.
دیگه همه میدونن آهنگ ساز شماره یک رپ فارس مهدیار آقاجانیه...
بعدش زد و آتورو و...

نقل قول: طرفداراشون بیشتر از بقیه هستن. همه سبکی میخونن و مثه پیشرو محدود به یکی دو سبک یا ژانر نیستن! از س.ک.س و کوکا و پارتی گرفته، تا عشق و ریدن به اسرائیل و آمریکا...زدبازی همه سبکی میخونه و دلیل برتریش هم همینه.
پیشرو سبکش محدود نیست تقریبا تو هر سبکی آهنگ داره از فلسفی گرفته تا گنگ و دیس و اجتماعی و...

گرچه مث زد اکثر اوقات تو ی سبک فعالیت میکنه

نقل قول: درضمن قاف و فدایی هم مهره ی هیچ کس نیستن...اصولن پیشرو از بیماری سادیسم رنج میبره...فدایی که رفت خارج، پیشرو آهنگ مغز رپ رو براش خوند که فدایی هم با آهنگ همصدا جوابشو داد و تا الان که بدجوری خفه شده این جیشرو
خودت میدونی که هستن!!!! فدایی و قاف یجورایی تحت حمایت مستقیم هیچس و مهدیارن (ملتفت)

حتی تقریبا تمام بیت کاراشونو مهدیار میزنه (البته ن استعداد خودشونو تو پیشرفتشون نادیده نمیگیرم مخصوصا فدایی)
پیشرو هم برا همین دیسشون کرد...
بعد همصدایی هم پیشرو جواب سنگینی ب فدایی داد تو آهنگ رپر قدیمی که بعد اون دیگه چیزی از دوطرف ندیدیم

بدون عوضی یه روزم از این
چیزی که هستم جدا نمیشم
تو هم بمون عملی بگو مملی
من دنبال جنسای مرغوبم
از مامانم دنبال اجرای دستورم
بگو مملی من پسر گوگوشم علنی
هنوزم خط میگیرم از اون پدر لندنی
میگه بندری بخون میگم چشم میگم چشم
مدل لشگری بخون میگم چشم میرم تش
آفرین! جایزه ت یه شیرانبه اس که بهت میدم من
آخه من الان نگران فلسطینم مرد
ترکیدم بس درگیرم
تازه اداره جام جهانی برزیلم هست

RolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyes
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، בחור משוגע ، Black_Man
آگهی
در مورد سامان...بهله اطلاعات جدیدی هم که به گوش من رسیده حاکی از اینه که سامان به زور پدرش رپ رو گذاشت کنار...پس این وسط که پیشرو باعث و بانی بوده حرف چرتیه، تموم کنیم بحثش رو! البته اگه در نظر بگیریم که پیشرو روز ختم مادر سامان، بهش زنگ زده و کلی فحش بار مادرش کرده و اونو علنی کرده، خب چیزی نیست که طرفداراش بخوان بهش بنازن! به قول سیجل این کار خیلی کار ضعیفیه و هر چیزی یه حرمتی داره سر جای خودش، رپ هرچقدر هم بی رحم، دیگه معنی نداره این کارا! عجیبه پیشرو توی مصاحبه شاکیه که طرفداراش با طرفدارای زدبازی کتک کاری میکنن، در حالی که خودش غیر اخلاقی ترین کار ممکن رو کرده! طرفداری رو بذارین کنار و به وجدانتون رجوع کنید، خدای نکرده مادرتون فوت کرد و روز ختمش یکی زنگ بزنه فحش زشت به مادرتون بده و صداتونو ضبط کنه و همه جا هم پخش کنه ینی خیلی گولاخه؟؟؟؟ سیجل خیلی مختصر و مفید گفت کار ضعیفی بوده...

در مورد تابستون کوتاهه...والا تا جایی که میدونم بعد این آهنگ بود ک زمزمه ی خداحافظی سامان از رپ پیچید توی فضای مجازی...درهر حال، با وجود همه ی کثافت کاری های پیشرو، سامان باز اومد خیلی حرفه ای توی بهترین آهنگ زدبازی خوند و در اوج رفت کنار! و فکر هم کنم قراره برگرده! نمیدونم ولی بحث هایی پیش اومده توی اینستاگرام بین سامان و جی جی، تا جایی که من شنیدم سامان میخواد برگرده!

در مورد متلفت و اینا، من خودم از طرفداراشونم...کارای مهدیار شاهکاره ولی خب زدبازی چندتا بیت داره ک فک نکنم مهدیار هیچوقت بتونه بسازه: بخند مصنوعی، پدر من بد منو نیگا میکنه، به امید تو، تابستون کوتاهه، درو باز کن و غیره
در هر حال، سلیقه هم خیلی مهمه و من به شخصه سلیقه -م با بیت های زدبازی بیشتر جور در میاد تا مهدیار...هرچقند مهدیار هم خیلی قبول دارم.

ماجرای هیچکس و پیشرو رو هم که همه میدونن...هیچکس میره مالزی و به رضا میگه نیاد، صبر کنه تا اول خودش جا بیفته...ولی رضا زرتی پا میشه میره و هیچکس هم مجبور میشه دکش کنه...توی آهنگ اون مثه داداشم بود هم هیچکس به صراحت میگه: 
عجول بود وقتی گفتم بکنه صبر/ فک کرد حاجیت اونو میکنه دک

پیشرو یکمی مشکل داره توی شعور و تربیت و برخوردش با رفیقاش! با بهرام ک باهاش فیت داده بود هم بد شده! اینو دیگه چ میگی؟؟؟ بهرام هم مهره ی هیچکس میدونی لابد؟Smile
قاف و فدایی هم کاری به کار پیشرو نداشتن و به عنوان عضوی از متلفت کاملن طبیعی بود که مهدیار بیت هاشونو بسازه! پیشرو این وسط فقط و فقط از رو سادیسم و حسادت اومد دیس داد بیرون...مردک روانی! اونا هم جوابشو دادن تا الان...هیچوقت جلوی پیشرو کسی نبوده که دیس بازی رو شروع کنه! همیشه دیس و دیس کشی رو پیشرو شروع کرده!  هر چ کله گنده تو رپ هست با این بشر مشکل پیدا کرده...نمیتونی بگی اونا کرم دارن و پیشرو پاک و معصومه!! فدایی کم و بیش تو آهنگاش به زدبازی هم تیکه میندازه...توی همصدا دسته ی اول مخطابش خیلی میخورد ک زدبازی باشه. کلن خیلی ها زدبازی رو مستقیم یا غیر مستقیم دیس میکنن و زدبازی کاری بهشون نداره! اما پیشرو خودش همیشه دنبال داستان و حاشیه و دردسر بوده و هست...قبول کنید سادیسم دارهSmile
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade
نقل قول: در مورد سامان...بهله اطلاعات جدیدی هم که به گوش من رسیده حاکی از اینه که سامان به زور پدرش رپ رو گذاشت کنار...پس این وسط که پیشرو باعث و بانی بوده حرف چرتیه،
نقل قول: خاطر توهینای ک تو آهنگ اثر منفی به خانواده و مادر سامان شده،
پدرش دیگه اجازه نداده آهنگ بخونه(چون خانواده بزرگ و آبرودارین) و گفته اگه ادامه بدی از ارث محرومت میکنم و فلان...
lمنم همینو گفتم و ربطش ب رضا رو...

ببین دوس عزیز ما داریم درباره رپ اونم تو سال 85 حرف میزنیم!!! اون زمان فحش خواهر مادر اگه تو آهنگ نبود اسمشو رپ نمیزاشتم!
همین سامانی ک میگی تو اکثر آهنگاش فحش داده حتی فحش ناموس...
90 درصد آهنگاش کل کله!
میخوای تکست دیس آجیلی رو بزارم اینجا؟؟؟Tongue
نمیگم اینکار کار خوبیه ولی بوده! فحش میدادن حتی به مادر هم... فقطم رپ فارس نیست...
همین توپاک که از نظر خیلیا بزرگ ترین رپر جهانه با زن رقیبش(بیگی) خوابید
بعدم تو ی دیس به اسم زن تو موضوع رو بیان کرد و طرفو با خاک مساوی کرد...

در مورد روز مرگ مادرش، رضا خودش میگه نمیتونسته(راست و دروغش پای خودش) اگه میدونسته و عمدا زنگ زده کارش خیلی کثیف بوده
تو همون صحبتم شامان میگه دیگه نه با تو کاری نه آهنگ میدمو فلان...

نقل قول: و فکر هم کنم قراره برگرده! نمیدونم ولی بحث هایی پیش اومده توی اینستاگرام بین سامان و جی جی، تا جایی که من شنیدم سامان میخواد برگرده!
8 سال از رپ دور بوده خیلی براش سخته برگرده
رپ بچه بازی نیست ک... تو این هشت سال خیلی تغییرات تو رپ اتفاق افتاده همه پیشرفت کردن حتی همین جی جی
سامان باید خیلی خیلی تلاش کنه... البته کمک مهرادو ام جی خیلی تاثیرگذاره
امیدوارم برگرده ببینیم چند چنده(ولی نه ب بهای رفتن جی جی)

نقل قول: ماجرای هیچکس و پیشرو رو هم که همه میدونن...هیچکس میره مالزی و به رضا میگه نیاد، صبر کنه تا اول خودش جا بیفته...ولی رضا زرتی پا میشه میره و هیچکس هم مجبور میشه دکش کنه...توی آهنگ اون مثه داداشم بود هم هیچکس به صراحت میگه: 
عجول بود وقتی گفتم بکنه صبر/ فک کرد حاجیت اونو میکنه دک
جا بیوفته .-.
هیچکس بعد اینکه رفت لندن حتی جواب تلفنای رضام نمیداد!!!!! جا بیوفته؟؟؟
تازه بعدش پیشرو رفتش هند و مالزی برا کنسرت که پولشم خوردن مدیر برنامه هاش...
چطور مهدیارو گرفت برد اونور؟؟؟ چرا؟؟؟ چون ب بیتاش نیاز داشت
اگه نمیدونی بدون هیچکس 60 درصد شهرتشو مدیون مهدیار و رضاست...
بدون رضا حتی پدر رپ فارس نمیشد...
هیچکس بشدت سیاست مداره و سیاستشم خیییلی کثیفه
مونده تا بشناسیدش...
همیشه ی باند دور خودش درست میکنه از استعدادا اسبفاده میکنه تا خودشو بکشه بالا...
چه اینور که از رضا استفاده کرد چ اونور ک از فدایی و قاف استفاده میکنه...

دیس و دیس بازی تو رپ ی چیز طبیعیه!!!
دیس ی جور انتقاد محسوب میشه، هر کسی هر کسیو بخواد دیس میکنه محدودیتیم نداره
مثلا امینم تو آهنگ fast lane ب نیکی میناژ میگه ک.. تو کو.ت!!!! بدون اینکه باهم مشکلی داشته باشن .-.
پس امینم روانیه؟؟؟
این چیزا طبیعیه داداش! درگیرش نشو
من خودم یکی از طرفدارای متعصب بهرامم(+شاهین نجفی) ولی این شوک رضا براش لازم بود تا از خواب پاشه...

رضا پیشرو یجورایی مث عموتتله! دوزار سیاست نداره! اگه طرف بدش بیاد میاد تو آهنگ بش فحش خارمادر دیگه نمیره پشت سر زیرآب بزنه
 اینم قابل انکار نیست که مشکل روحی داره ولی نمیشه قدرت رپشو نادیده گرفت...
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock
خوبه که بحث تاپیک داره منطقی پیش میره و بر خلاف صفحه های قبل دنبال کل کل و تمسخر همدیگه نیستیمSmile

اول در مورد سامان...بهله سامان توی آهنگاش خیلی فحش میداد و آجیلی هم مثال خوبی بود. ولی اینکه زنگ بزنه به کسی و دعوا رو بخواد از حد موزیک فراتر ببره، اهلش نبود و نیست و بقیه ی اعضای زدبازی هم اهلش نیستن. همه چی رقابته توی موزیک...
ولی پیشرو این رقابت رو کشوند به دنیای واقعی...حالا چه میدونست چه نمیدونست که اون روز، روز ختم مادر سامانه...انتظار داشتی سامان با اون وضعیت روحی بشینه پای تلفن کل کل کنه و جواب فحشای رضا رو بده؟؟؟ طرفدارای پیشرو ک فهمیدن اون روز، روز ختم مادر سامان بوده دیگه چرا مینازن به اون ماجرا و میگن "حماسه" ی 85؟؟ ینی واقعن انتظار داشتن سامان تو چنین روزی جواب بده به توهینای پیشرو؟؟؟ یک سلسله عواملی دست به دست هم داد که سامان ول کرد رپ رو...پیشرو هم جزئی از این عوامل بود ولی عامل اصلی فوت مادر سامان و دخالت پدرش توی ماجرا بود...ما که دقیق نمیدونم! شاید پدر سامان کلن مشکل داشته با موسیقی رپ! حالا چ دیس و دیس بک بود و نبود پدر سامان وقتی متوجه شد پسرش داره میخونه جوش آورده و بقیه ماجرا! وقتی کامل اطلاع نداریم از این ماجرا بهتره الکی قضاوت نکنیم که به خاطر توهینای پیشرو، پدر سامان مجبور به دخالت شده! هه هه...

در مورد برگشتن سامان، فکر نکنم چندان هم سخت باشه، بالاخره این هشت سال کنار گروه بوده و فقط خوانندگی نمیکرده! با یکمی تمرین میتونه برگرده و کدورتش با جی جی هم فکر نکنم جدی باشه! سیجل و سهراب هم یه مدت مشکل داشتن باهم ک تموم شد...

در مورد هیچکس! والا رفیق به نظرم داری بی انصافی میکنی! هیچکس به مهدیار مدیون هست و به منکرش لعنت، ولی به رضا مدیون نیست! هرچی رضا از رپ بلده هیچکس یادش داده! کلن هیچکس دغدغه ی پیشرفت رپ فارس رو داشت و داره و واس همین همیشه دنبال کشف استعداد بوده...تو ایران رضا، خارج از ایران قاف و فدایی...و کلن آدم تا خودش بزرگ و تودار نباشه که نمیتونه همچین استعدادایی رو کشف کنه و پرورش بده!!!
هیچکس دنبال دعوا و دیس و دیس کشی نیست و کلن با اخلاقش جور در نمیاد و واس همین خیلی ها شاید تصور کنن که سیاست مدار و موذیه! نمیدونم برنامه ی هیچکس واسه خارج رفتن چی بود ولی هر چی بود تا یه مدت قصد نداشت رضا رو ببره! مخصوصن بعد از فروپاشی گروه صامت، شاید اخلاقای خرکی رضا دستش اومده و فهمیده این گروه بعدی رو هم ممکنه با شاخ بازیاش از هم بپاشونه! در هر حال، هیچکس پدر رپ فارسه و اکثر رپرها قبولش دارن...خودش هم که حتی بعد آهنگ چرا بدی مصاحبه کرد و رضا رو یه رپر قوی دونست و تاکید کرد آهنگ مخاطبش رضا نبوده!

در مورد مقایسه ای که کردی بین رپ ایران و آمریکا...والا کسی انکار نمیکنه آمریکا رپ رو اختراع کرد یا هرچی...ولی دلیل نمیشه "فرهنگ" رپ توی ایران همون فرهنگی باشه که توی آمریکاس!! به خاطر همین اختلافا و دیس و دیس کشی های مسخره هست که یه سبک مغز مثه شهرام شب پره میاد علیه رپ مصاحبه میکنه و میگه محتوا نداره! اگه رپرا اختلافشونو میذاشتن کنار و متحد بودن جرئت داشت همچین عرعری بکنه؟؟؟
توی آهنگسازی و شعرسازی الگو گرفتن از رپ آمریکا خوبه، ولی فرهنگ رپ رو معتقدم باید بومی بشه...یه سیر پیشرفت به خودش بگیره و این دیس و دیس کشی ها کمتر بشه به مرور زمان و به حداقل برسه!
خیلی مسخره س خواننده های لس آنجلسی اکثرن باهم متحدن ولی رپرها بینشون این همه شکاف وجود داره...
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade
نقل قول: اول در مورد سامان...بهله سامان توی آهنگاش خیلی فحش میداد و آجیلی هم مثال خوبی بود. ولی اینکه زنگ بزنه به کسی و دعوا رو بخواد از حد موزیک فراتر ببره، اهلش نبود و نیست و بقیه ی اعضای زدبازی هم اهلش نیستن. همه چی رقابته توی موزیک...
ولی پیشرو این رقابت رو کشوند به دنیای واقعی...حالا چه میدونست چه نمیدونست که اون روز، روز ختم مادر سامانه...انتظار داشتی سامان با اون وضعیت روحی بشینه پای تلفن کل کل کنه و جواب فحشای رضا رو بده؟؟؟ طرفدارای پیشرو ک فهمیدن اون روز، روز ختم مادر سامان بوده دیگه چرا مینازن به اون ماجرا و میگن "حماسه" ی 85؟؟ ینی واقعن انتظار داشتن سامان تو چنین روزی جواب بده به توهینای پیشرو؟؟؟ یک سلسله عواملی دست به دست هم داد که سامان ول کرد رپ رو...پیشرو هم جزئی از این عوامل بود ولی عامل اصلی فوت مادر سامان و دخالت پدرش توی ماجرا بود...ما که دقیق نمیدونم! شاید پدر سامان کلن مشکل داشته با موسیقی رپ! حالا چ دیس و دیس بک بود و نبود پدر سامان وقتی متوجه شد پسرش داره میخونه جوش آورده و بقیه ماجرا! وقتی کامل اطلاع نداریم از این ماجرا بهتره الکی قضاوت نکنیم که به خاطر توهینای پیشرو، پدر سامان مجبور به دخالت شده! هه هه...
اینو موافقم ک دعوا و کل کل باید فقط در چهار چوب موزیک باشه...
اصلا قصد ندارم از کار رضا دفاع کنم! اینکه زنگ زد خواهرمادر سامانو یکی کرد حرکت جالبی نبود
ولی تو دعوا که حلوا پخش نمیکنن! برات مثال توپاکو زدم... تو دعوا دوطرف میخوان همو به هر روشی بکوبن (البته کار درستی نیست)
فکر کنم منظور طرفدارا از حماسه 85 اثر منفی باشه نه زنگ زدن رضا به سامان!!!
اگه از حق نگذریم اثر منفی تو زمان خودش قوی ترین دیس ترک رپ فارس بود که(با وجود فحشای رکیک) مثل بمب ترکید
هنوزم خیلی از رپ بازا اونو قویترین دیس ترک میدونن...
بند 23 این تاپیکو بخون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=150330

من نگفتم پیشرو مستقیما تاثیر داشت ولی سیر حوادث اینطور میگه!!! شایدم بخاطر چیز دیگه بود .-.
سامان از 82 یا 83 رپ میخوند این دو سه سالی باباش چرا گیر نداد بهش؟؟؟
تو همه تراکشم فحش و کل کل بود...

نقل قول: در مورد برگشتن سامان، فکر نکنم چندان هم سخت باشه، بالاخره این هشت سال کنار گروه بوده و فقط خوانندگی نمیکرده! با یکمی تمرین میتونه برگرده و کدورتش با جی جی هم فکر نکنم جدی باشه! سیجل و سهراب هم یه مدت مشکل داشتن باهم ک تموم شد...
امیدوارم... اگه اینطوری باشه که خیلی خوب میشه...

درمورد هیچکس مطمئنم...
به رضا مدیون نیست .-.
هیچکس و رضا ذوتا رفیق بودن که با هم اینکارو شروع کردن
هیچکس چون یزرگتر بود برا رضا جا پدر نداشتش بود...
شاید ی چیزایی از هیچکس یاد گرفته ولی همه کاری براش کرده...
هیچوقت پشت هیچکسو خالی نکرد، قبول دارم عجول بود و عشق شهرت
ولی این طبیعیه جوون بوده و کلی امیدو آرزو داشته...
هیچکس نباید اینطوری میزد تو پرش...

بزار یکی دیگه از سیاستای کثیف هیچکسو برات بگم...
تو زمان اوج درگیری راض و هیچکس، رضا رفت تو پیج فیسپوک هیچکس
حرفایی زد که شاخ در آوردم هیچکس حرفاشو تکذیب نکرد اضلا
فقط گفت عشق داستان نباش جلو جم بیا تو خصوصی...
میدونستی ورس 1 اثر منفی که دیاکو خوند و توش رکیک ترین فحشارو به مادر
شامان داد رو هیچکس نوشته؟؟؟ میدونستی اون زمان که رضا و هیچکس
بودن باهم به زد میگفته ی مشت بچه سوسول و فلان...
که بعدش رفت دوتا فیت با همین بچه سوسولا داد اونم برعلیه بهترین رفیقش؟؟؟
حالا هرچیم بگن دیس رضا نبوده و هیچکس چیزی نگفته ولی ام جی و مهراد تو آهنگ(چرا بدی) قشنگ از خجالت رضا در اومدن...
اگه بخوایم حرف زدو گوش کنیم لی لی حوضکم ربطی به رضا نداشت Tongue
اینکه میگن دیس نیست و فلان اینام جزء کل کله که بگن ما واسه طرف ارزش قائل نیستیم وریز میبینیم و...
باید آهنگو گوش داد نه حرفای خواننده...
در کل از هیچکس که ادا لوتیارو در میاره، کباده معرفت و مردونگی و... به دوش میکشه بعید بود این حرکت...

نقل قول: در مورد مقایسه ای که کردی بین رپ ایران و آمریکا...والا کسی انکار نمیکنه آمریکا رپ رو اختراع کرد یا هرچی...ولی دلیل نمیشه "فرهنگ" رپ توی ایران همون فرهنگی باشه که توی آمریکاس!! به خاطر همین اختلافا و دیس و دیس کشی های مسخره هست که یه سبک مغز مثه شهرام شب پره میاد علیه رپ مصاحبه میکنه و میگه محتوا نداره! اگه رپرا اختلافشونو میذاشتن کنار و متحد بودن جرئت داشت همچین عرعری بکنه؟؟؟
توی آهنگسازی و شعرسازی الگو گرفتن از رپ آمریکا خوبه، ولی فرهنگ رپ رو معتقدم باید بومی بشه...یه سیر پیشرفت به خودش بگیره و این دیس و دیس کشی ها کمتر بشه به مرور زمان و به حداقل برسه!
خیلی مسخره س خواننده های لس آنجلسی اکثرن باهم متحدن ولی رپرها بینشون این همه شکاف وجود داره...

امممممم! تا حدود زیادی موافقم! منم دوست ندارم رپ فارس مقلد رپ آمریکا باشه
مخصوصا حالا که الله وکیلی چیزی از اونور آبیا کم نداره
اگه بگم رپ فارس بعد رپ آمریکا دومه تو جهان اصلا اغراق نکردم...
از همین تریبون اعلام میکنم شهرام شبپره گوه خورد... مردک ماست کش...
با کم شدن دیسم تقریبا موافقم ولی همه هیجان رپ به همین دیس بازیا و اختلافاشه...
وگرنه رپم مث سایر سبکا هیجان خودشو از دست میده و برا شنونده خسته کننده میشه
البته کاملا موافقم که اگه احتلاف زیاد بشه مانع پیشرفت میشه و گند میزنه به رپ
هرچیزی به اندازش خوبه...
الان این کمپانیا باعث شدن یکم رپرا باهم متحد شن و همینکه چندتا رپر تو ی آلبوم جم میشن و گاهی باهم فیت میدن حودش خیلی خوبه
درمورد اینکه رپرا برعکس پاپ خونا باهم اختلاف دارن بخاطر روح انتقادی و سرکش رپه که تو پاپ اصلا وجود نداره...

در آخر دم زد و شاهین نجفی گرم که تو دوتا ترک ایرونی ال آی و لس آنجلسیا جواب سنگین به امثال شهرام شب پره دادن..
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، death_knight

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دعوای دو خواننده بر سر آهنگی که اصلا مال آن‌ها نیست!
  دعوای شدید بین دو خواننده سرشناس! / من به صورت پرینس تف کردم و او هم سعی کرد به من مش
  آهنگ جدید پیشرو بخاطر....بدو بیا
  موزیک ویدیو سایفر از پیشرو ، اوج ، امید قدر، آوا
  موزیک ویدیو آهنگ دیوونه از پیشرو
  زادروز رضا پیشرو
  خدا حافظی پیشرو از رپ فارسی
Music طرفدار های پیشرو که گروه نابغه ها رو تشکیل داد
  دعوای امیر تتلو و جی جی
  دعوای کاردی بی و نیکی میناج با لنگه کفش!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان