امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیا تو حتماخوشت میاد(داستان عاشقانه ی مریم وعلی)

می دونم زیاده اما حتما بخون قشنگه:

شب عروسیه,اخرین شبه,خیلی سر و صداهست. می گن عروس رفته تو اتاق لباسشو عوض کنه هرچی منتظر شدن بر نگشته,دررو هم قفل کرده.داما د سر و سیمه پشت در راه میره از نگرانی و ناراحتی دیوونه میشه.مادر و پدر دختر پشت در دادمی زنند:مریم,دخترم,دررا باز کن,مریم جان سالمی؟؟؟اخرش داماد طاقت نمیاره و ب هر مصبتی شده درو میشکنه و میرن تو.مریم ناز مامان و بابامثل یک عروسک ناز زیبا کف اتاق خوابیده.لباس ناز عروسیش با خون یکی شده,ولی رو لباش لبخنده!همه مات و مبهوت ارند به این صحنه نگاه می کنند.کنار دست مریم یک کاغذ است,یک کاغذی که با خون یکی شده,بابای  مریم میره جلو هنوزم چیزی رو که می بینه باورنمیکنه,بادست های لرزان بازش می کنه و می خونه:سلام عزیزم دارم برات نامه می نویسم. اخرین نامه ی زندگیمو.اخه اینجااخر خط زندگیمه.کاش منوتولباس عروسی میدیدی.مگه نه اینکه همیشه ارزوت همین بود؟!علی جان دارم می رم,دارم می رم که بدونی تااخرش روحرفم ایستادم.می بینی علی باز هم نتونستم باهات حرف بزنم.دیدی بهت گفتم باز هم باهم حرف می زنیم.ولی کاش من هم حرف های تورو می شنیدم.دارم می رم چون قسم خوردم,تو هم خوردی ,یادته؟؟علی تو اینجانیستی من تو لباس عروسم ولی تو کجایی؟؟؟داماد قلبم تویی,چراکنارم نمیای؟؟؟کاش بودی و میدیدی مریمت چطور داره لباس عروسیشو با خون رگش رنگ می کنه.کاش بودی و می دیدی مریمت تا اخرش رو حرفاش مونده.علی مریمت داره می ره که بهت ثابت کنه دوستت داشته.حالاکه چشمام دارند سیاهی می رند,حالا که همه بدم داره می لرزه,همه ی زندگیم مثل یک سریال از جلوی چشمام می گذره.روزی که نگاهم تو نگاهت گره خورد یادنه؟؟؟روزی که دلامون لرزید یادته؟؟؟علی من یادمه,یادمه چطور بزرگ تر هامون,همون هایی که همه ی زندگیشون بودیم پاروی قلب هردومون گذاشتن.یادمه روزی که بابات از خونه پرتت کرد بیرو ن که اگه دوسش داری تنها برو سراغش.یادمه روزی که بابام خوابود زیر گوشت که دیگه حق نداری اسمشو بیاری.یادته اون روز چه قدر گریه کردم,تو اشکامو پاک کردی و گفتی وقتی گریه می کنی چشات قشنگ ترمیشه!!!میگفتی که من بخندم.علی حالا بیا ببین چشام به اندازه کافی قشنگ شده یا بازم گریه کنم!!هنوز یادمه بابات فرستادت شهر قریب که چشات تو چشای من نیوفته ولی نمی دونست عشق تو تو قلب منه نه تو چشمات.روزی که بابام مارو از شهررو ذیار اواره کردچون من دل به عاشقی داده بودم که دستاش خالی بودو برای ایندم پولی نداشت ولی نمی دونست ارزوهای من تو نگاه تو بوده نه توی دستات.دارم به قولم عمل می کنم.هنوزم رو حرفم هستم یا تو یا مرگ.پامو از این اتاق بزارم بیرون دیگه مال تو نیستم دیگه تو رو ندارم.نمی تونم بینم بجای دست های گرم تو دست های یخزده ی یک قریبه ای تو دسام باشه.همین جا تمومش می کنم.واسه مردن دیگه از بابام اجازه نمی خوام!وای علی کاش اینجا بودی و میدیدی که رنگ  قرمز با رنگ سفید لباس عروسی چه قدر بهم میان!عزیزم دیگه نای نوشتن ندارم,دلم خیلی براتتنگ شده,می خوام ببینمت دستام می لرزه.طرح چشمات پیش رومه,دستمو بگیر منم باهات میام...
پدر مریم نامه تو دستشه,کمرش شکست,بالای سرجنازه ی دختر قشنگش وایستاده بودو گریه می کرد.سرشو برگردوند که به جمعیت بهت زده بگه که چه خاکی تو  سرش شده که توی چهارچوب در یک قامت اشنا می بینه.اره پدر علی بود,اونم نامه تو دستشه,چشماش قرمزه,صورتش با اشک یکی شده بود.نگاه دو پدر به هم گره خورد نگاهی که جخیلی حرفا توش بود.هردو سکوت کردند و به هم نگاه کردندسکوتی که فریاد دردهاشون بود.پدر علی هم اومده بود که نامه ی پسرشو برسونه به دست مریم و بگه که پسرش به قولش عمل کرده ولی دیر رسیده بود.حالا همه چیز تموم شده بودو کتاب عشق علی و مریم بسته شده بود.حالا دو تا قلب نادم و پشیمون دو پدرو اشک های سرددو مادرویک دل داغ دیده از یک دامادنگون بخت!مابقی هرچی بوده گذره زمانه و اینده و باز هم اشتباهاتی که فرصتی واسه جبران پیدا نمی کنند...crying

سپاس یادت نرهTongue
به خاطراتت بگو تنقدر در دست و پای من نپیچند..
امروز جلوی همان نیمکت همیشکی زمین خوردم...
پاسخ
 سپاس شده توسط elnaz-s ، گیلدا 15 ، ****مهناجون**** ، s1368 ، Shervin_ST ، انو ، آناهیتاجون ، یاسی@_@
آگهی
ملسی عزیزم قشنگ بود خوشم امد
اینم دستای من و مایکلم و ایما کوچولومون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیا تو حتماخوشت میاد(داستان عاشقانه ی مریم وعلی) 1

پاسخ
اشکم رو در آورد
چه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوش خیال بودم که همیشه فکر میکردم
در قلب تو محکومم به حبس ابد…
به یکباره جا خوردم وقتی زندانبان بر سرم فریاد زد:
هی…. تو… آزادی…
و صدای گام های “غریبه ای”که به سلول من می آمد…!Sleepy
پاسخ
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااي چه غمنگيز خداكنه همه ي عاشقا به هم برسن
پاسخ
من حالو حوسله ندارم بیام 1 ساعت اینارو بخونمAngry ولی ممنونBig Grin
         دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موزیک ویدیو چی شد صدات قطع شد آرمین 2AFM                                         
بیا تو حتماخوشت میاد(داستان عاشقانه ی مریم وعلی) 1بیا تو حتماخوشت میاد(داستان عاشقانه ی مریم وعلی) 1
پاسخ
خیلی عالی بود
پاسخ
آگهی
ممنونم اشکمو در اوردی:p318::p318:
 من حالم خوب نیس crying تو نپرس
پاسخ
اشکم در اومدcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying 
خیلی خیلی ممنونBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinHeart
I LOVE ONE DIRECTIONHeart
پاسخ
خودم عاشقم میترسم اشکم دراد
پس نمیخونم ولی ممنون
زندگی بدون علی خر است°¡°¡°¡°
پاسخ
ممنون
درد مـــــن چشمانی بــــود

که به من اشک هدیه می داد

و به دیگران چشمک

بیا تو حتماخوشت میاد(داستان عاشقانه ی مریم وعلی) 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رمان عشق من ، عشق تو (عاشقانه ، معرکه) به قلم: خودم
  رمان عاشقانه ( کراش من توی دانشگاه یه دختر ترسناکه) به قلم خودم. پارت پایانی.
Exclamation مجنون (داستان ترسناک واقعی) +18
  این یک داستان بی معنی است.
Heart یه داستان عاشقانه غمگین و زیبا از یک دختر((( حتما بخونید)))
Exclamation داستان بسیار ترسناک خونه جدید !
  داستان عاشقی یک پسر خیلی قشنگه(تکراری نیست)
Eye-blink داستان ترسناک +18
  داستان کوتاه دختر هوس باز(خیلی قشنگه)
Rainbow یک داستان ترسناک +18

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان