امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مـصاحبه کیم هیون جونگ وَ جونگ سومین درباره ی سریال بوسه شیطانی

چرا از کیم هیون جونگ و جونگ سو مین بازی گرفتید؟

به نظر می رسید آنها شخصیت هایی هستند که از کمیک بیرون آمده باشند و فکر می کنم تا این جا در نشان دادن چیزی که من می خواستم موفق بوده اند بعضی چیزها هست که هنوز در آن ضعف دارند و این به این دلیل هست که هنوز تازه کارند اما فکر می کنم این بیشتر مناسب سریال باشد

کیم هیون جونگ، شما نقش بک سونگ جو که نابغه است و در همه کار استاد، را بازی می کنید. در هنگام بازی این نقش فشاری رو احساس نمی کنید؟
نه تنها او در درس هایش موفق است بلکه در ورزش هم همین طور بنابراین باید حالت درست را حتی هنگام دوی سرعت یاد می گرفتم و چون او نابغه است باید وقتی به جونگ سو مین درس می دهم خونسرد باشم. به همین خاطر خیلی سخت است. (می خندند) حتی سعی می کنم دیالوگ هایم را بلند بر زبان بیاورم چون فکر می کنم در پسران گل زمزمه می کردم

جونگ سو مین، شما این نقش را درست بعد از پسر بد قبول کردید. سخت بود؟
اوقات سختی داشتم. فیلمبرداری ها کمی روی هم افتاده بود و دو شخصیتی که من به عهده داشتم به حدی متفاوت بودند که تحت فشار بودم چون می ترسیدم نتوانم از عهده اش بر بیایم. فکر می کنم حالا که یکی تمام شده است پیشرفت کرده ام

شخصیت او هانی از جهاتی شبیه به شما هست؟
شخصیت مونت در پسر بد از جهاتی به من شبیه بود و فکر می کنم در مورد این شخصیت هم همین طور است. به این صورت که جنبه هایی از وجودم را به حداکثر رسانده باشد

برین ادامه

تمام شخصیت ها جنبه های غیرواقعی هم دارند. تفسیر شما از شخصیت خودتان چیست؟
کیم هیون جونگ: هر قدر بیشتر غیرواقعی باشند فکر می کنم بیشتر بتوانم جنبه های منحصر به فردشان را به تصویر بکشم تا در درام های مرسوم. بک سونگ جو یک نابغه است و گاهی اوقات از کلماتی استفاده می کند که من معمولا استفاده نمی کنم و در این وقت ها اوقات سختی دارم. در صحنه های مرتبط با درس خواندن، باید طبیعی باشم به همین خاطر همان قسمت ها را مطالعه می کنم و مطمئن می شوم که می فهمم. به حدی برای این سریال مطالعه می کنم که در دوران دبیرستانم نکردم

کدام قسمت ها توجه زیادی برای بنا نهادن شخصیتتان می طلبد؟ تفاوت بین این نقش و یون جیهو چیست؟
وقتی نقش یون جیهو را بازی می کردم، سعی داشتم فرد دقیقی باشم، به همین خاطر حتی به صدای نفس زدنم هم اجازه خروج نمی دادم. اما فکر می کنم این بار بتوانم بیشتر سر و صدا کنم (می خندد) فکر می کنم صحنه هایی باشد که تصویرم را نابود می کنم و سعی دارم خلق و خوی پرخاشگری را نشان بدهم چون باید گستاخانه تر از یون جیهو صحبت کنم

هنگام بازی کردن نقش یک نابغه که در همه کار استاد است خودتون رو ضعیف احساس کردید؟ 
در حین فیلمبرداری دیروز، صحنه ای بود که او هانی به من می گفت: تو توی همه چیز ماهری، دویدن هم همین طور… که من جواب دادم: بله، من توی بسکتبال و شنا هم ماهرم اما کمی خجالت کشیدم چون من نابغه نیستم (می خندد)

خواننده ها و بازیگرها در محیط متفاوتی کار می کنند. به محیط خوب عادت کردید؟
کیم هیون جونگ: تلاشم رو می کنم. خواندن یعنی یک اجرای سه دقیقه و سی ثانیه ای اما سریال یعنی انتظار کشیدن و آماده شدن برای مدت زمان طولانی و بعد فیلمبرداری در ساعات طولانی که نتیجه در روز پخش مشخص خواهد شد. فکر می کنم به همین دلیل این انتظار هیجان بیشتری دارد. اما به عنوان یک خواننده، کاری که مدت ها انجام دادم بیشتر احساس راحتی می کنم

بازی کردن نقش یک دانش آموز دبیرستانی چه طوره؟ شما در پسران گل هم چنین نقشی رو به عهده داشتید
راستش قبل از مصاحبه فکر می کردم که این آخرین نقش من به عنوان یک دانش آموز خواهد بود. نقش های متفاوتی هست که دوست دارم بازی کنم اما فعلا باید این خواسته رو کنار بگذارم

به شما لقب “هالیو استار” نسل بعد داده شده. در رابطه با فعالیت در ژاپن چه برنامه هایی دارید؟
راستش این لقب مثل یک حباب می مونه. وقتی به ژاپن میرم، زیاد بیرون نمیرم و نمی دونم آیا محبوبم یا نه و فکر نمی کنم تونسته باشم در آسیا پیش روی کرده باشم. شنیدم که چند تایی هوادار منتظر من هستند (می خندد) بنابراین هر قدر هم تعدادشون کم باشه، دوست دارم بعد از پایان این درام به تور آسیایی ادامه بدم

فکر می کنید محبوبیت یا زندگیتون تغییری کرده؟
من قبلا این طور بودم و از حالا به بعد هم همین طور خواهد بود… من حریصانه زندگی می کنم. فکر می کنم باید باز هم بیشتر تلاش کنم چون تعداد افراد بااستعدادی که روی صحنه میان بیشتر میشه

به یونگ جون درباره این سریال چه گفتند؟
گفت که گهگاهی سریال رو نگاه می کنه

اغلب او رو می بینید؟ وقتی همدیگرو دیدید درباره چی صحبت می کنید؟
فکر می کنم هفته ای دو یا سه بار همدیگرو می بینیم. به من گفت که باید برای این سریال بیشتر تلاش کنم (می خندد) و وقتی همدیگرو ملاقات می کنیم من چای سبز می خورم و او قهوه. خیلی درباره کار صحبت نمی کنیم. درباره چیزهایی حرف می زنیم که بقیه حرف می زنند (می خندد)
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط مایلی ، mary hyun joong ، eagle2 ، 2G4E ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، لی مین هو3 ، ×●SomeOne●× ، ko*minam ، shayruan
آگهی
ممنون
عزیزم
هرگز ندیدم بر لبی لبخند زیبای تو را    هرگزنمیگیرد کسی در قلب من جای توراRolleyes
پاسخ
دوست گلم خیلی خیلی ممنونم
بازم  از هیون جونگ برامون بزار
من عاشقشم
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
HeartHeartHeartBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
ممنون
Calming love is like the sun after raine Heart
پاسخ
ممنونHeartHeart
کاش پلاک گردنت بودم تا هنگام دویدن به ضربان قلبت بوســــــه میزدم...
پاسخ
 سپاس شده توسط √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √
خیلی خوب بود nky
مـصاحبه کیم هیون جونگ وَ جونگ سومین درباره ی سریال بوسه شیطانی 1
پاسخ
آگهی
ممنوووون♥
خعلی دلم میخوادفیلمشوببینم!Sad
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مـصاحبه کیم هیون جونگ وَ جونگ سومین درباره ی سریال بوسه شیطانی 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
عاشقشششششششششششششششششششششششششم...چقدر فروتنهHeart
یادداشت کن : دیروز بخشی از تاریخ است!!
فرداهم رمز و رازی بیش نیست !!

امروز هدیه است!!     قدر این هدیه رابدان!!

مـصاحبه کیم هیون جونگ وَ جونگ سومین درباره ی سریال بوسه شیطانی 1
پاسخ
ممنون عزیزم Sleepyبازم ازش بزار HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartTongue
                                      HeartHeartHeart   دوست دارم هیون HeartHeartHeartcrying
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سریال های کره ای نباید از دستشون بدی!
  معرفی سریال جهنم دره (زننده رکورد squid game در نتفلیکس)
  معرفی سریال سرآستین قرمز
  معرفی سریال شادی با بازی هان هیوجو و پارک هیون شیک
Science معرفی سریال علاقه پادشاه
  معرفی مینی سریال کلاس مرموز من (با بازی گروه treasure)
Video معرفی سریال نوش جان + زمان پخش آن از شبکه امید
  معرفی سریال Squid Game:(بازی مرکب)نخستین سریال کره‌ای به عنوان بهترین نمایش تلویزیونی
  سریال مورد علاقتون چیه و دلیلش؟
  عکس های سریال رویای بزرگ فرمانروا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان