امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انحراف هایی که استالین بوجود آورد

جدیدا داشتم به سخنرانی های خروشچف ومتن سخنرانی هاش نگاه می انداختم که دیدم

بعضی چیزا درمورد استالین رو واقعا راست میگه مثلا در باب محکومی کیش پرستش استالین

می گفت؛
در زمان استالین مردم شوروی استالین رو همچون رب النوعی می پرستیدن واینکه چرا همچین چیزی بوده وتا امروز ادامه داشته؟

حرف نیکیتا خروشچف زیاد هم بی ربط نیست وباید به دوران مرگ لنین در تاریخ بازگردیم

وقتی لنین چشم از جهان فروبست کمونیست تغییر کرد وکمونیست رفیق لنین نبود عده ای

اعضای حزب مثل تروتسکی این را مطرح کردند.استالین از ابتدای کارش کمونیست را بدعت

گذاری کرد مثلا در مراسم تشیع جنازه لنین از لنین با عناوین مذهبی یاد کرد واورنو مثل یک

پروردگار ستود ودستور داد اونو مومیایی کنن که تا امروز این مومیایی ادامه دارد وتمدید می

شود وکیش پرستش لنین ادامه دارد نمی دونم نادون ها چرا دوباره مومیایی لنین رو هر سال

عوض می کنند ومی شورنش اینم جسد مومیایی شدش که تا امروز مومیایی اش دامه

داره!!!!!!!

انحراف هایی که استالین بوجود آورد 1

این کار بسیار زشت او کمونیست را آلوده کرد اگر لنین می دید او چنین کارهایی می کند در

جا میکشتش لنین با کارهای خرافی آلودی مثل این کار استالین به شدت مخالف بود

وعلیهشان مبارزه می کرد ولی استالین خرافات را بر عکس احیا می کرد شاید به دلیل رفتن

او به مدرسه دینی در کودکی بود که مادرش فرستاده بود وخرافات در او رخنه کرده بود اما

بیش از حد استالین دستور داد طی جنگ جهانی دوم کلیسا ها را باز کنندHuhاین کار کلا

برخلاف کمونیست بود.تمام خرافات های مرده پرستی لنینیستی او نیز بر خلاف آرمان های

لنین بود یعنی کمونیسم لنین به کل توسط استالین تحریف وتغییر داده شد وشبیه به یک

مکتب فاسد دینی شده بود.لنین اصلا نمی خواست این طور شود ومومیایی اش کنند وصیت

کرده بود در قبرستان کارگران مثل دیگر رفیقان کارگرش خاکش کنند اما استالین این کار را

نکرد.بعد مرگ استالین این رویه ادامه داشت واوهم افراد پیروش مومیایی کردن که درمورد

استالین با اعتراض خروشچف مومیایی اش لغو شد وجسدش را از معبد اشتراکی با لنین

بیرون آوردند وخاکش کردند البته نام او از شهر ها وکتب درسی به دستور خروشچف حذف

شد.چه خوب می شد خروشچف کیش پرستش لنین هم از بین می برد و اورا هم مثل یک

انسان برابر خاک می کرد اما در شوروی کیش پرستش لنین یک سنت شده بود وازبین

بردنش غیر ممکن.

این تایپک و متن ها رو نوشتم تا دوستان عزیز بدانند من زیاد هم با همه کارهای استالین وکمونیستش موافق نیستم وبگم این شخص بدی هایی هم داشته.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939 ، FARID.SHOMPET ، .ali. ، نادیا ، pink devil
آگهی
بسیار شگفت اور هست.
شما خودتون تهیه کردین؟؟؟
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭
بله شیوه ی نوشتنش هم به سبک خودم هست کاملا معلومه.وقتی داشتم مجدد جملات خروشچف در محکوم کردن کیش استالینو می خوندم دیدم زیاد هم رفیق خروشچف بیراه نمیگه وپیش رو گرفتم .اون جمله خروشچف یکمی منو تکون داد که می گفت:

در زمان استالین مردم شوروی استالین رو همچون رب النوعی می پرستیدن واینکه چرا همچین چیزی بوده وتا امروز ادامه داشته؟

وکمی فکر کردم ودیدم این استالین با کیش های پرستش فاسدی که بوجود اورد چه انحراف هایی بوجود اورد.اما این چیزی از قدرت وبزرگی

استالین کم نمی کنه اما ثابت میکنه اون عقیده کمونیست پاکی نداشته وعقاید فاسد مذهبی در ذهنش باقی مانده بوده.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط pink devil ، FARID.SHOMPET ، 1939
اون که بله. عقاید فاسد دینی در ادیان بسیاری هست. تعداد این عقاید هم کم نیست. بسیار بسیار زیاد هست. ما توی دین خودمان هم از قدیم عقاید فاسد زیاد داشتیم که روی تاریخمون تاثییر های بد گذاشته.
من هم می خواستم همین رو بگم که شما گفتی. همین که استالین عقاید فاسدی داشته.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭ ، 1939
بدترین کارش این بود که کلیسا ها را باز کرد واجرای مراسم دینی را آزاد گذاشت وکارهایی که گفتم کرده بود ثابت میکنه اویک کمونیست خالص

نبوده واینکه باید از غربی ها دوری ومبارزه می کرد نه اینکه بره بقل سران غرب بشینه وبخنده البته هیتلر هم در نزدیکی شوروی به غرب نقش

داشت وگرنه اگرشوروی وارد جنگ نمی شد استالین اصلا طرف غربی ها نمی رفت.

به نظر من هرکس حزب یا مذهبی را می پذیره باید خالصانه وبدون ریا در خدمت اون حزب وآرمان های واقعی حزب باشه وازش منحرف نشه گرچه

کار سختیه اما شدنیه.

اما استالین فرمانده ورهبری بزرگ بود که شوروی رو قدرتمند وصنعتی ساخت ولی این باعث نمیشه که مثل مردم شوروی قبل خروشچف اونو

بپرستیم.یا پرستش لنین که بوجود آورد بسیار کار احمقانه ای بود.لنین واقعا دوست نداشت مومیایی شه وپرستش شه اما استالین با او این کار

را کرد واونو در حد قدیس آسمانی وپیغمبر بالا برد در صورتی که لنین همون طور که گفته بود فردی عادی بود او متواضع بود واصلا به غرور یا

اینکه دیگران تشویقش کنن فکر نمی کرد ودوست نداشت کسی اونو بپرسته.حتی خود استالین هم اینو تایید میکنه ودر مورد

لنین گفت که:

«من با لنین اولین‌بار در ماه دسامبر سال ۱۹۰۵ در کنفرانس بلشویک‌ها در تامرفرس (فنلاند) ملاقات کردم. من امیدوار بودم عقاب کوهی حزب‌مان را بشکل مردی بزرگ ببینم که نه فقط از نقطه نظر سیاسی بلکه، اگر حقیقت را بخواهید، از لحاظ جسمانی هم بزرگ باشد، زیرا لنین در ذهن من مانند مردی تنومند، خوش اندام و باوقار نقش بسته بود. چقدر متحیر شدم وقتی‌که یک فرد کاملاً معمولی با قامتی کوتاه‌تر از متوسط دیدم که بهیچ‌وجه، مطلقا بهیچ‌وجه، با یک انسان فانی معمولی فرق نداشت...»

واینکه اگر دقت کنید در سال1944 پس از شکستن محاصره استالینگراد وشکست حمله هیتلر به شوروی سرود ملی شوروی تغییر کرد

واستالین سرود را کاملا تبدیل به سرودی که فقط کمونیست را برتر می دانست وبه اغراق بیش از حد می پرداخت کرد وفقط شوروی را برتر

می داست ودر واقع سرشت روسی که به شکلی نژاد پرستی کمونیستی است سرود کاملا با سرود اینترنسیونال که محتواش کاملا برابری

بود وهیچ اغراقی در آن نبود فرق داشت
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939 ، FARID.SHOMPET
فقط درمورد کلیساها با شما مخالفم ولی حق باشماست رهبر یک کشور کمونیستی باید یک کمونیست واقعی و خالص باشد
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭ ، FARID.SHOMPET
آگهی
درم ورد قدرت فاسد کلیسا وکارهای اون بعدا بحث میکنیم اما استالین از کلیسا سو استفاده کرد تا با بازگشایی اون مردم بیان وبرای ارتش سرخ

بجنگن.این کار استالین بسیار کار کثیفی بود حیف که لنین مرده بود وگرنه اگه کارهای اونو می دید یه لحظه بهش فرصت نفس کشیدن نمی

داد.خروشچف بعد مرگ استالین کلیسا ها رو سرکوب کردSmileکمونیست ها در جریان انقلاب روسیه وقبل جنگ جهانی نمی دونید چه بلاها سر

کشیشان ومسیحیان آوردند من تایپکی جامع با مستندات وفیلمهای آذار کشیشان وتخریب کلیسا ها توسط استالین ولنین وشوروی قبل جنگ جهانی دوم

دارم آماده میکنم واونجا مفصل بحث میکنیم.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939 ، FARID.SHOMPET

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نقش‌ جریانهای‌ فراماسونری‌ در انحراف‌ مشروطیت‌
  ناگفته‌هایی از زندگی شخصی امام
  نقش‌ فراماسونری‌ در انحراف‌ مشروطیت‌
  خیابان​هایی که انقلاب نام آن​ها را عوض کرد
  در لاموندا چه گذشت؟/ روایت‌هایی از مرگ سالوادور آلنده
  نقشه هایی از شهر تهران در دوران قاجار ، عکس
  هیتلر-استالین-روزولت-چرچیل
  نگاره هایی از دکتر مصدق
  اعلام دلیل مرگ «استالین» پس از ۶۰ سال
Photo تصاویری از ژنرالیسم(فیلد مارشال)#استالین# در جنگ جهانی دوم

پرش به انجمن: