امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

محل معرفی مستند ها و فیلم ها

(25-06-2012، 20:17)Nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: البته امکانات اون زمانه دیگه!!!
حالا خیلی هم قدیمی نیست دیگه اینجوری نگو

می خواستم بپرسم از راسپوتین خوشت میاد یا بدت میاد ,اونو شیاد می دونی یا یک کشیش شفا دهنده؟

داخل قصر و در داخل تزارس کوئه سلو شفا دهنده بوده ولی خارج از قصر شیاد

به نظر من او یک شیاد عیاش بود که هیبنوتیزم و روان درمانی بلد بوده البته داخل قصر تظاهر به پاکدامنی می کرد

به هر حال دست تزار نبود که اونو نگه داره یا بندازتش بیرون چون به هر حال به خاطر شرایط پسرش بهش نیازمند بود اسم پسر تزار متاسفانه خاطرم نیست

علی الخصوص اون شب که در کلیسا از بینی پسر تزار خون جاری شد وضع خیلی خراب بود فقط راسپوتین تونست نجاتش بده اما به هر حال راسپوتین خارج از قصر با اون کارهاش ذهنیت مردم رو از تزار و کل حکومت تزاری خراب کرد
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939
آگهی
نقل قول: داخل قصر و در داخل تزارس کوئه سلو شفا دهنده بوده ولی خارج از قصر شیاد
پس درمورد پیش گویی انقراض خاندان رومانوف یا اینکه به ملکه گفت که روزی ملکه موتن مرا خواهد دید ودر بین رفت خاندان سلطنتی به

اکاترینبورگ از کنار شهر را سپوتین رد شدند یا راسپوتین چند روز قبل از مرگشبرای تقدیس تزار آمد ولی تزاررا تقدیس نکرد,تزار دلیل تقدیس

نکردن اورا پرسید وراسپوتین گفت که شما اینبار باید مرا تقدیس کنید.وچند هفته قبل مرگش هم گفت که مرا خواهند کشت وجنازه مرا خواهند

سوزاند.بعد از کشتن او سربازان انقلابی فوریه جسد راسپوتین را بالای یک درخت سوزاندند که حزن وانبوه مردم را در بین داشت.این هم عین

جمله راسپوتین در مورد نابودی سلطنت رومانوف هاست.

اگر من توسط یکی از افراد دربار یا فامیلهای شما (ملکه) بقتل رسیدم، بدانید که شما و خانواده تان و کل اهل دربار بیش از ۲ سال زنده نخواهید ماند و به دست مردم روسیه کشته خواهید شد

قبل از شروع جنگ هم راسپوتین که با چاقو در بیمارزستان بستری بود نتوانست با تزار صحبت کند ووقتی حال راسپوتین بهتر شد که جنگ

آغاز شده بود ونیکلای فرمان تغییر نام سن پترزبورگ به پتروگراد را داد وموج ملی گرایی روسی در کشور بلند شد اما راسپوتین نامه ای نوشت

ودر آن خواست که تزار جنگ نکند وتزار این نامه را از عصبانیت پاره کرد.در هنگام جنگ هم راسپوتین مخالف جنگ بود این باعث شد که اشراف

یا برخی افراد به او لقب جاسوس آلمانی بدهند وملکه را همدستش بدانند.
نیکلای در جنگ بعضی تصمیمات جنگ را به راسپوتین می سپرد وکار جنگ را به پیش گویی می سپردConfused

نقل قول: اسم پسر تزار متاسفانه خاطرم نیست
شاهزاده آلکسی نیکلایویچ رومانوف درمورد آلکسی تایپیکی خواهم زد.

نقل قول: علی الخصوص اون شب که در کلیسا از بینی پسر تزار خون جاری شد وضع خیلی خراب بود فقط راسپوتین تونست نجاتش بده اما به هر حال راسپوتین خارج از قصر با اون کارهاش ذهنیت مردم رو از تزار و کل حکومت تزاری خراب کرد
درسته اون کارهاش خیلی بد بود.

ولی به نظر من خداوند راسپوتین را برای این فرستاده بود تا آلکسی را حفظ کند و خداوند طوری مقرر کرده بود که اگر راسپوتین کشته می شد خاندان سلطنتی هم نابود می شدند.خداوند حتی برای بهترین آدم ها هم آزمایش می گذارد واقعا پیروز شدن در اون خیلی سخته...

یک کلیپ از هولوکاست گیر اوردم که پیشنهاد می کنم اونو ببینید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

محل معرفی مستند ها و فیلم ها 3
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت
این فیلم مستند اواخر حکومت موسولینی است که به طور جالبی به تصویر کشیده شده.
فیلم سقوط دیکتاتور
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی کتاب های تاریخ
  معرفی فریاپت شاهنشاه اشکانی
  معرفی خدایان یونان باستان قسمت اول:زئوس
  500 سند از حضور تمدن ایران در قاره آمریکا(بخونید)+فیلم مستند
  معرفی 10 شهر فراموش شده تاریخ
  نگاهی به فیلم ۳۰۰ / چرا هالیوود فیلم ضد ایرانی می‌سازد؟
  فرق میان کاردستی و مستند تاریخی/ «من روحانی هستم» چه حقایقی را تحریف کرد؟
  معرفی امیرعباس هویدا
  رضاشاه؛ خائن مستبد یا خادم «مستند»؟
  مستند «برای دخترم سمیه»؛ نقد ایدئولوژی خانواده‌سوز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان