امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این زن پسر خود را در قفس نگه می دارد (تصاویر)

این زن پسر خود را در قفس نگه می دارد (تصاویر) 1

[rtl]یک مادر چینی مجبور شده پسر بیمار روانی اش که اوج پیدا کرده بود را با زنجیر به مدت 11 سال درون قفس زندانی کند. پیرزن 74 ساله ای به نام وانگ موژیانگ پس از آنکه پسرش وو یانهونگ، نوجوانی از دهکده شان در ایالت جیانگژی را به قتل رسد، مجبور به ساخت قفس شد. گفته می شود پسر این زن از ناراحتی روانی "پسیکوز" رنج می برد.

[/rtl]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در سال 2011 وو یک پسر 13 ساله را در دهکده شان تا حد مرگ کتک زد. او یک سال بعد به دلیل دچار بودن به بیماری روانی آزاد شد و به خانه بازگشت.مادر وی سعی داشت تا کسی را بیابد تا یک قفس محکم برای پسرش بسازد به گزارش نیک صالحی ولی آهنگران محلی از ترس آنکه او پس از آزادی بخواهد از آنان انتقام بگیرد از قبول ساخت قفس سرباززدند. در نتیجه خانم وانگ خودش مجبور به ساخت آن شد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

او در این باره گفت: "من در حالی که به شدت گریه می کردم قفس را ساختم، اگرچه او بیمار روانی است و یک نفر را نیز کشته ولی او هنوز هم پسرم است" "فکر آنکه او را باید در قفس زندانی کنم ، قلبم را شکست."

پاسخ
 سپاس شده توسط مایلی ، لاله من ، !کیمیا! ، -Edgar ، ×ارسلان × ، pegah jb ، [ niki ] ، Eli17 ، leilajoon♥♥ ، علی کاراته باز
آگهی
خاک تو سر ننش
اولین چیزی که بهش دل بستم تو بودی.بی تو ارومو قرار نداشتم.گریه می کردم.تو رو می خواستم.تو نبودی نمیخوابیدم
.
.
.
.
.
.
.
.
دوست دارم پستونک
پاسخ
خوب پسرش رو بکشه راحت بشه!!!

Bring it on back to me

پاسخ
چرا؟ مجبوره بوده بیچاره
پاسخ
موضوع ویرایش شد و اسپم ها پاک
پاسخ
اخیییییییی بیچاره پسره ولی مامانش خیلی بی رحمهcrying
تو اسمشو بزار دوست اجتماعی ولی من بهش میگم هرزگی مدرن

خوشحال میشم اگه اینجا ببینمتونTongue
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=57925
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=58687&page=4
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=62843
پاسخ
آگهی
اصلا مامانه دیوونست بکشش تا راحت شه از دستت
پاسخ
اسپم پاک شذ
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیش از هشت هزار روستای کشور در معرض خطر سیلاب قرار دارد
Heart اقلیم کردستان عراق بیش از ۲۸ میلیارد دلار بدهی دارد
Heart شاخص‌هایی دال بر مداخله خارجی در کشور وجود دارد
  تصورات غلطی که درباره روش‌های پیشگیری از کرونا وجود دارد
  زمان مهار کرونا به رفتار اجتماعی بستگی دارد
  مقاومت‌هایی در اجرای طرح ساماندهی مراکز آموزش عالی وجود دارد
  ترامپ چه برنامه ای برای ایران دارد؟
  برگزاری حج به نظر عربستان بستگی دارد
  کرونا دست از سر کهگیلویه و بویراحمد بر نمی‌دارد !
Heart داعش چه زیرشاخه‌هایی دارد؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان