امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

معرفی کتاب نبرد من

بایید بگم در این کتاب تحریفاتی ایجاد شده

با تشکر از سینا(در جستجوی حقیقت
)
در بعضی از نسخه های جدید این قسمت حذف شده در این نوشته کاملا دلیل دشمنی ادولف هیتلر با بعضی از یهودی ها مشخص است

"از جبهه جنگ جهانی اول برای مرخصی به شهر بازگشتم و اتفاقی با یک یهودی رو به رو شدم و جا خوردم و با خودم گفتم که آیا می توان باور کرد که او یک آلمانی است؟؟؟"

اکنون چه برداشتی از این عبارت می توان کرد؟اما صهیونیسم همواره تلاش می کند تا ادامه جمله برای همیشه از متن کتاب حذف شود و ادامه جمله این است:

"چرا که وقتی چرخی در شهر می زنم می بینم که یهودیان با بنگاه های ربا خواری خود خون مردم را می مکند و زنی را دیدم که با شوهر و بچه هایش در یک خرابه زندگی می کرد و ضجه می زد و به آن یهودی التماس می کرد که غذای بچه هایم را در ازای ربا با خودت نبر...

خیلی متاثر شدم و سعی کردم به خیابان بروم در آنجا دیدم که یک جوان آلمانی که می توانست با عظمت قدم بردارد برای یک گرم مواد مخدر به یک یهودی التماس می کرد و گریه می کرد...

در یک کافه یهودی دیدم که یک دختر آلمانی را برای مشتری در جلوی در گذاشته اند خیلی عصبانی شدم...

به دکه روزنامه فروشی رفتم تا یک روزنامه بخرم ولی دیدم که روزنامه یهودیان ما سربازان را که در جبهه ها برای دفاع از آنان جان خود را فدا می کنیم را جنایتکار می خواند و از دشمن طرفداری می کند حتی کارش به جایی رسیده است که به قیصر ویلهلم ناروا می نویسد!!!

ناراحت شدم و تصمیم گرفتم که بقیه مرخصی ام را به جبهه بازگردم زیرا در آنجا احساس راحتی بیشتری می کنم و احساس می کنم سربازانی که در کنار من اند آلمانی اند چون به کشور خود از پشت خنجر نمی زنند"

چند سطر آن طرف تر نوشته است"آیا این شان یک شهروند آلمانی است؟؟؟"
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

معرفی کتاب نبرد من 2
عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
 سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت
آگهی
هیتلر عجب حس وفاداری خوبی نسبت به قیصر ویلهلم داشت!!!

ای کاش همه مردم روسیه هم به تزار خود حتی یک ذره حس وفاداری داشتند وبه حرف های لنین وکمونیست های مزدور ودشمن ملت گوش نمی دادند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

معرفی کتاب نبرد من 2
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت ، 1939

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Book کتاب بانک نهایی انگلیسی ۳
Book کتاب چند کنکور خیلی سبز رشته انسانی
Book کتاب روانشناسی موج آزمون
Book کتاب درک مطلب عربی خیلی سبز
Book کتاب جمع‌بندی در ۲۴ ساعت زیست شناسی
  جزوه نکات کتاب مهارت های معلمی
  کتاب جمع بندی علوم و فنون ادبی خیلی سبز
Minioni PDF کتاب های رشته انسانی | ویژه کنکور
  کتاب استاندارد زبان انگلیسی نهایی
  کتاب جمع بندی جامعه شناسی خیلی سبز

پرش به انجمن: