امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جشن عروسی که برد پیت بدون دعوت به آنجا رفت + عکس

این روز برای عروسی به نام ابی لینگ وود بیش از معمول خاص شد، چرا که متوجه شد برد پیت در همان هتلی که او شوهرش مراسم را برگزار کرده اند اقامت دارد
جشن عروسی که برد پیت بدون دعوت به آنجا رفت + عکس 1
بدون شک روز عروسی یکی از بهترین روزهای یک زوج محسوب می شود، ولی این روز برای عروسی به نام ابی لینگ وود بیش از معمول خاص شد، چرا که متوجه شد برد پیت در همان هتلی که او شوهرش مراسم را برگزار کرده اند اقامت دارد.
به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیک صالحی برد در حال حاضر مشغول فیلمبرداری فیلم جدید World War II blockbuster Fury است در استادیویی در نزدیکی هتل میدن هد بوده و در آنجا اقامت دارد. او زمانی که در کافی شاپ هتل مشغول نوشیدن بود، از چشمان تیزبین داماد به نام دنیل دور نماند.

دنیل به نزد برد پیت 49 ساله رفته و با او ملاقات کرد و او را متقاعد کرد که به مراسم آنها بیاید و با همسر جدیدش آشنا شود و در عین حال یک عکس فوری با او بگیرند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 ابی به یک روزنامه محلی گفت:"شوهرم به من گفت که برد پیت در این هتل است و مرا با خود به گوشه ای از هتل برد. اول تصور کردم دارد شوخی می کند."
این عروس در ادامه گفت :"او گفت مبارک باشه و امیدوارم یک روز بسیار عالی را داشته باشید ، به گزارش نیک صالحی بیایید عکس بگیریم. همچنین گفت که من در آن لباس خوب به نظر می رسم. او واقعا خوش برخورد بود."
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روز شنبه برد پیت با برادرش Doug به سر صحنه فیلم برداری در لندن رسید
ابی لینگ وود تصدیق کرد که حضور این سوپراستار غوغای زیادی در مهمانی آنها به پا کرد و همه می خواستند با برد پیت عکس بگیرند. "او بیشتر سوژه صحبت در عروسی من شد ولی اشکال نداشت."
برد پیت برای بازی در فیلم جدید موهایش را به سبک جدیدتری کوتاه کرده است. او در این فیلم نقش یک سرباز در جنگ جهانی دوم را دارد و در سال 2014 اکران خواهد شد.

if I'm not back again this time tomorrow carry on carry on as if nothing really matters.
پاسخ
 سپاس شده توسط arman 17 ، ESSE BLACK ، MR.FARZAM ، [ niki ] ، amirali * ، شا یا ن ، ahmad22 ، Ƒαкє ѕмιƖє ، املیا ، لرد خشمگین ، M.K.N ، arooos ، -Edgar ، blame worthy ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~
آگهی
اسپم ها حذف شدند...
کــوه بـا نـخـسـتـیـن سـنـگ هـا آغـاز مـی شـود...
انـسـان بـا نـخـسـتـیـن درد...
مـن بـا نـخـسـتـیـن نـگـاه تـو آغـاز شـدم...
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos
ممنون Shy
من از اینکه فرزندانم. در آینده چه مامان باحالی دارن بهشون غبطه میخورمBig Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ایلان ماسک جانی دپ را به مبارزه در قفس دعوت کرد!
  کارت عروسی بازیگران
  اکران فیلم‌های خارجی که بدون مجوز در حال انجام است، رسما دزدی است
  معرفی فیلم مردی بدون سایه
  معرفی فیلم بدون تاریخ بدون امضاء
Wink برنامه دورهمی بدون تماشاگر ضبط خواهد شد
  ازدواج خانم بازیگر مشهور بدون حضور خانواده اش (عکس)
Lightbulb دعوت از دانشگاه‌های هنر برای حضور در جشنواره سیمرغ
Wink تمدید مهلت جشنواره "بدون دبیر" نمایش‌های آئینی و سنتی
  دو جایزه جشنواره ونیز برای فیلم «بدون تاریخ بدون امضا»

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان