امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زنی که پسرش باردار شد ../

یک زن ۴۰ ساله اهل زیمبابوه در کمال ناباوری قصد دارد با پسر ۲۳ ساله خود ازدواج کند. این زن و پسرش ادعا میکنند که شدیدا عاشق یکدیگر هستند، آنها میگویند تصمیم دارند رابطه خود را وارد مرحله جدیدی کنند وبه همین دلیل تصمیم به ازدواج گرفته اند. این درحالی است که “بتی بکو” در حاضر ۶ ماهه باردار است و کودک او حاصل رابطه حرام و نامشروع وی با پسرش است که این رسم برای مردم بسیاری قابل قبول نیست و اینکار بسیار زشت است. زنی که پسرش باردار شد ../ 1
خانم برکو ۱۲ سال است که همسرش را از دست داده و به همراه پسر ش زندگی میکند، این زن با تایید رابطه اش میگوید: طبق رسوم باید با برادر کوچکتر همسر مرده ام ازدواج کنم اما من ازدواج با پسرم که فرزندی از او در رحم دارم را ترجیح میدهم. او در دادگاه گفت مدت سه سال است با پسر خود رابطه نامشروع دارد و پول زیادی خرج کرده تا بتواند به صورت قانونی با وی ازدواج کند.
پسر این زن میگوید : طبق رسومات قبیله ای پدرم موظف بوده است به خاطر ازدواج با مادرم پولی به خانواده او بپردازد اما قبل از اتمام بدهی اش درگذشته و اکنون من میخواهم وظایف ناتمام او را به پایان برسانم. او میگوید از اینکه مردم بدانند مادرش از او باردار است اصلا ناراحت نیست.
قاضی دادگاه محلی که به اتهام این مادر و پسر رسیدگی میکند میگوید اگر در زمان گذشته چنین چیزی رخ داده بود هردوی آنها توسط مردم قبیله کشته میشدند اما اکنون ترس از پلیس مانع این کار است
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  این مادر حاضر شد به جای دخترش باردار شود (+عکس)
Star آرشام شخصیت رمان گناهکار ! یا همون رودریگو گومز با همسر و پسرش !
  زنی که در هفته 17000دلار خرج دوست پسرش میکند !!!!!!!!!!!! افرین افرین
  110 نصیحت مفید لقمان به پسرش
Star داستانی جالب و پندآموز از وصیت های یک پدر به پسرش ....
  مردی که سه سال پشت سرهم باردار شد (عکس)
Star خانومی که توسط موجودات فضایی باردار شد+عکس
  این خانم با خوردن همبرگرد باردار شد!!!(عکس)
  تصاویری از اندام زن 23 ساله قبل از بارداری که 5 قلو باردار بود!!
Heart نامه آبراهام لینکن به آموزگار پسرش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان