نظرسنجی: چه ماهی به دنیا اومدید ؟
فروردین
اردیبهشت
خرداد
تیر
مرداد
شهریور
مهر
آبان
آذر
دی
بهمن
اسفند
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چه ماهی به دنیا اومدی ؟؟

هر کسی بنویسه که چه ماهی به دنیا اومده .

خود من خرداد به دنیا اومدم
وقتی متولد میشویم برایمان اذان می خوانند

وقتی میمیریم برایمان نماز می خوانند

پس زندگی به اندازه یک اذان تا نماز است

آری زندگی به معنای یک نیت است
پاسخ
 سپاس شده توسط Armina ، elmira.a ، ...Sara SHZ... ، ~SoLTaN~ ، poya ، dokhmale anzali ، frozen✘girl ، serpico ، Mehrzad Zzz ، AmItiSe ، mhidden ، jojojo ، raha8919 ، mahdi69 ، FARID.SHOMPET ، شیدا18 ، aref333 ، pegiti ، ALA ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، white angel ، *GANDOM* ، sara ss501 ، zeinab ، aliedge ، mahsa_joon ، ...Altair... ، Tina.t.t ، shahkar91 ، انديا ، aCrimoniouSs ، ♥TARANNOM♥ ، The Ginkel ، ♥باران عشق♥ ، ^BaR○○n^ ، محمد رضا 1997 ، بهاره7 ، MissLone ، نانا☀2012 ، Shawty Girl ، Apathetic ، مهوش ، قاتل ، Kamila❤ ، *setare* ، ✘Nina✘ ، 000sara ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، "SoLmAz RaD" ، خانومي ، Mᴏʙɪɴᴀ ، rromina ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، RєƖαx gнσѕт ، نگین..... ، ♔ Lîfε ιζ βευτιfυl ♔ ، ✘ЯØற!ηд✘ ، Iran Girl ، Avril. ، هیون جونگ ، ☺t@k selooli☺ ، جیگیل ، [χσℓσνєѕтєя] ، atefee ، Nυмв ، زینب رهبر ، raya(love anime)78 ، ✓SHINE AGAIN✓ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، sara006 ، чернаяЛуна ، Radka ، ATENA♥♥♥ ، ѕтяong ، نفسممممممم ، ḲℑℳℐÅ ، roya15 ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، نیلوفر 2000 ، ⍣Raha⍣ ، باحال خوش ، _.sheidg._ ، @پوریا@ ، :) dαяуα ، ραтяιcια ، sardar20 ، ...Sara SHZ...
آگهی
شهریورBlush
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
پاسخ
 سپاس شده توسط sajede ، شیدا18 ، aref333 ، sara ss501 ، نانا☀2012 ، *setare* ، 000sara ، βΑllεяiηΑ♡ ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، ☺t@k selooli☺ ، чернаяЛуна ، ραтяιcια ، elmira.a
من اذرBig Grin
چه ماهی به دنیا اومدی ؟؟ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo ، ...Sara SHZ... ، ♥ Sky Princess♥ ، zeinab ، Hamidreza jefri HHH ، (raha) ، aref333 ، sara ss501 ، _mozhdeh_ ، *setare* ، 000sara ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، mobinamahro ، چمان ، ραтяιcια ، sanaz_jojo
مام مثل خواهرمون اذرUndecided
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلتنگی چه حس بدی است...

تنهایی چه حس بدی است

کاش...

پاره ای ابر میشدم

دلم مهربانی می بارید

کاش نگاهم شرار نور میشد

اشتی میدادش

و

که دوست داشتن چه کلام کاملی است

و

من...

چقدر دلم تنگ دوست داشتن است!
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، ♥ Sky Princess♥ ، Armina ، aref333 ، sara ss501 ، mahsa_joon ، *setare* ، 000sara ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، ραтяιcια ، ♥ Sky Princess♥
منم اذر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چه باحال تا الان 3 نفر!
آنان که با زندگی میسازند زندگی را میبازند
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo ، elmira.a ، Armina ، روزبه1 ، aref333 ، sara ss501 ، *setare* ، 000sara ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، ραтяιcια ، ...Sara SHZ...
اذر و عشقه SleepySleepySleepy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥ ، Armina ، elmira.a ، روزبه1 ، emo love ، aref333 ، FARID.SHOMPET ، sara ss501 ، *setare* ، 000sara ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، ραтяιcια ، ♥ Sky Princess♥
آگهی
شهریورBlush
پاسخ
 سپاس شده توسط sajede ، aref333 ، FARID.SHOMPET ، sara ss501 ، بهاره7 ، *setare* ، 000sara ، βΑllεяiηΑ♡ ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، ☺t@k selooli☺ ، чернаяЛуна ، ραтяιcια ، ...Sara SHZ...
ای خاک به سرم علیرضا تو شهریوری؟ بیچاره شدم آقا من میخوام تاریخ تولدمو عوض کنمBig GrinBig Grin
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
پاسخ
 سپاس شده توسط خانوم گل ، wushu ، Armina ، elmira.a ، aref333 ، white angel ، FARID.SHOMPET ، sara ss501 ، 000sara ، чернаяЛуна ، ραтяιcια ، mhidden
اسفند
پاسخ
 سپاس شده توسط aref333 ، FARID.SHOMPET ، *GANDOM* ، sara ss501 ، رعدوبرق ، *setare* ، 000sara ، seedni ، ♥ Sky Princess♥
منم خرررررررررردادم.
خردادی ها دوستتون دارم.
آقام آذره.
واااااااااااااا همه که آذرین.
دوسال وهشت ماهه که کنارهمیم Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo ، Armina ، elmira.a ، emo love ، sama1 ، aref333 ، FARID.SHOMPET ، sara ss501 ، shahzade ، تمنا ، Apathetic ، *setare* ، 000sara ، نفسممممممم ، ραтяιcια

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اسم بهترین دوستاتون از وقتی به دنیا اومدی تا الان چی بوده؟؟؟
Question چه ماهی به دنیا اومدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  سخت ترین سئوال دنیا! (عكس متحرک)
  اگه برای یک روز دنیا در اختیارت باشه چکار میکنی؟؟؟
  متولد کدوم ماهی؟
  اگه تو و عشقت تو دنیا تنها باشین چیکار می کنین؟؟؟
  متولد چ ماهی هستی؟
  شهریور ماهی که باشی...
  اگه یه تابلو بود که تمام مردم دنیا میدیدنش روش چی مینوشتی؟
  عجیب ترین عروسک های دنیا یا یا یا یا....

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان