امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نحوه مخ زدن پسرها و دخترا

Thumbs Up 
سلام داش ها و ابجی ها

یه مشکل خیلی اساسی که ما داریم اینکه چه طور مخ فرد مورد علاقه مونو بزنیم

خوب من امروز هر چی از داسنته ها و تجربه هی خودم دارم به شما می دهم

اول با دخترا که کار ساده ای هم نیست$$$$$$$

اول چیزه که مهمه باید اهرت زیبا و گیرا باشه مثل یه ادمه باحال

و بعد که شخص مورد نظر رئو پیدا کردید اول ببینید که علایقش چیه بعد باهاش درباره یه چیزی که دوس داره صحبحت کن بعد راجب اینکه دوست دارم به طور اینکه نفهمه بگو مثلا می تونی یه جور خونوادتو بپیچونی که با هم بریم بیرون (کافی شاپ پارک رستوران شهر بازی ###پارک لاله جایه ی خیلی خوبی هیست@@@@@ یادتون نره

بعد براش یه داستان من درووردی بساز که خوشش بیاد بعد یه مقدار رابطه ها گرم میشه HeartHeartHeartHeart

بعد می رسی به جای مورد علاقه ی خودت دخی رو یه چیزی بهش بگی که رفیقه باحالش بشی یه چیز که خوش حالش کنه مثلا ilov u بعد چیزی مثل همیچین کلمه ای رو بای د تو موبایل ت براش بفرستی وگرنه اگر لو بره دیگه باید با عمرت خدا حافظی کنی

خوب وقتی دخترا دوست اساسییت شد باید برای پول خرج کنی شار عروسک گردن بند دس بند و......
باهاش تو جاهایی مثل چت روم ها بچتی براش گوشه چش نازک کنی
که دیگه دختره همیشه به یاد تو باشه بعد هم که معلومه هر روز با هم یجایین و حال و صفا سیتی

خوب این بود نحوه ی مخ زدن یه دختر

میرسیم به نحوه ی مخ زدن پسر که یه کار خیلی خیلی مشکله

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

اول باید یه دختر زیبا با میکاپ عالی داشته باشی بعد باید بلد باشی چطور حرف بزنی بعد میری یه پسرو که دوسش داری گیر میاری بعد میری کنارش وایمیست یا میشینی بعد خودتو بزن به عمیق فکر کردن بعد به پسره یه چیز بگو که خوشش بیاد یا یه تیکه باحال بهش بپرونی ولی نه اینکه ضایعش کنی اونطوری دیگه نمیشه جمش کرد بعد پسره یه فکرایی راجبت می کنه که تو برای چی اینو گفتیو چرا ....

بعد یه خورده براش عفه بیا و خودتو بهش بچسبون نه اینکه بهش بچسبیا یعنی یخورده با هاش در تماس باش باهاش حرف بزنی از این جور کارا بعد کاری که نباید انجام بدیدی اینه که شارز و چیز های دیگه نخواهید که براتون بگیرن و گرنه اونم دیگه....../*&%^$&%

بعد به پسرا بگو که شیرینیو تو دل بریو یو از این حرفا بعد پسرا منظورت رو میگرو بعد برید حال کنید

-------------------------------------------------------------------------------------

این بخشو گوش کنید که مهمه اگر به دستبرادران ارشاد گیر اوفتاد از این روش ها استفاده کنید

i can,t speak farsi

ببخشید خواهرمه مشکلی هست

ببخشید پسر خالمه

من با ایشون قرار ملاقات برای باز کردن وبلاگ داشتم وغیره
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
امید وارم کار امد باشه بای تا بعد

سپاس و نظر نشه فراموشا وگرنه من میشم اینcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط Fatemeh_ns ، ωøŁƒ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، کــــــــــⓐرمَن ، Armi.moosapoor ، @پوریا@ ، Emmɑ ، THEDARKNESS
آگهی
خسته نباشیدواقعا 
فهمیدی چی نوشتی؟

پاسخ
 سپاس شده توسط Armi.moosapoor ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
پسرا اشتباهه

دختره باید سر پسره با یکی دیگه جلوش دعو کنه و در موردش به دخترای دیگه بحرفه
خود پسره میفهمه و دیوونش میشه
من اونیم که سایه هم نداشت ...

پاسخ
اگ مامانمون پیشمون باشه تکلیف چیع
پاسخ
+
  پر چرت و دورغ مثل صدا سیما.!!!!!!!!  :/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
LIFE
پاسخ
خوب بود ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
کدوم خری گفته مخ زدن دخترا اسونه Angry Bd6
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Armi.moosapoor ، Pαrɴyαɴ
(08-10-2019، 20:27)melika rzv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدوم خری گفته مخ زدن دخترا اسونه Angry  Bd6
پسرا Big Grin برعکس مخ زدن پسرا اسون ترهSleepy14
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(25-10-2019، 11:06)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2019، 20:27)melika rzv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدوم خری گفته مخ زدن دخترا اسونه Angry  Bd6
پسرا  Big Grin  برعکس مخ زدن پسرا اسون ترهSleepy14

اینو موافقم Smile
LIFE
پاسخ
خب تجربه مخ زدن ندارم ولی این کارا که همش ضایع کردنه
↖↯↯ﺳﻌــــﯽ ﻧﮑــــــﻦ ﻣـــــــــﻨﻮ ﺩﻭﺭ ﺑﺰﻧﯽ…
ﺧﯿــــــــــــﻠﯽ ﻫﺎ ﭘﯿﺶ ✘ﻣـــــــــــﻦ✘
ﺩﻭﺭﻩ ﺩﯾـــــﺪﻥ..↯↯⇧⇩
↙↯↯ﮔــﻔﺘﻢ ﺩﺭﺟــﺮﯾﺎﻥ ﺑﺎﺷــﯽ..!!✘✘✘
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbs Up پسر کش (دخترا بیاییییین)
  دخترا بگین کدوم^_^
  دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند
  تفاوت عروسی رفتن دخترها با پسرها(مخصوص با جنبه ها)
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
  دخترا بیان یه حقیقتو درباره پسرا بدونن
  نحوه پیداکردن دوست دختردر کشورهای جهان!!!!
  نحوه ضد عفونی کردن تجهیزات و وسایل آزمایشگاهی
Heart افکار پسرها و دخترها در شرایط گوناگون (طنز)
  دخترا و پسرا بدویید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان