جستجوی مطلب در انجمن:

ساعت مچی Gucci طرح love عینک ری بن ويفری شیشه شفاف

تراوین 
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آموزش ایجاد ایمیل در یاهو با دور زدن تحریم جدید

09-30-2013, 04:57 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-30-2013 05:20 PM، توسط ایسان پویا*****.)
ارسال: #1
آموزش ایجاد ایمیل در یاهو با دور زدن تحریم جدید
چند روزی هست که سایت یاهو در بخش ایجاد ایمیل جدید کد ایران را از سیستم ثبت نام حذف کرده است و برای همین دیگر ایجاد ایمیل جدید در یاهو برای ایرانیان غیر ممکن شده است، اما اکنون با این روش که در ادامه خواهید دید به سادگی میتوانید ایمیل جدید یاهو ایجاد کنید و تحریم را دور بزنید.

به گزارش سایت تحلیلی و خبری بینانیوز ، یک جوان خوشفکر ایرانی (مهندس نبی کرمعلی زاده) برای مرورگر فایرفاکس افزونه ای را نوشته است که به سادگی کد ۹۸ ایران را به لیست ثبت نام در یاهو اضافه میکند و بعد از وارد کردن شماره موبایل خود کد فعال سازی از یاهو برای شما پیامک خواهد شد.

آموزش :

۱- ابتدا این افزونه را روی مرورگر فایرفاکس خود نصب کنید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox...asemonkey/

۲- سپس این افزونه را که مخصوص افزودن کد ۹۸ به لیست یاهو هست را نصب کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://userscripts.org/scripts/show/177253

۳- اکنون وارد سایت یاهومیل شوید و ایمیل جدید یاهو خود را ایجاد کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://lashibazi.mihanblog.com/
×تڪ پَــرِ ڪسـے نَباݜ ڪﮧ נَمـ پَــرِ هَمَسـ...!
آموزش ایجاد ایمیل در یاهو با دور زدن تحریم جدید 1
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط M.barselona ، ~BAd bOY~ ، کیمیانا ، poorya0111 ، xx_sina_xx ، hanieyh
آگهی
بازی آنلاین
اخبار بازی اخبار بازی
09-30-2013, 09:09 PM
ارسال: #2
RE: آموزش ایجاد ایمیل در یاهو با دور زدن تحریم جدید
بايد در انجمن رفع مشكلات انجمن موضوع رو ميزديدSmile
 سپاس شده توسط ایسان پویا*****
09-30-2013, 10:31 PM
ارسال: #3
ببخشید من یک سوال دارم من وقتی یاهو خودم را باز می کنم در قسمت مسنجر گزینه ای با نام چت روم وجود ندارد به نظر شما علت چیست ؟؟؟؟؟؟؟؟

10-01-2013, 03:27 PM
ارسال: #4
(09-30-2013 10:31 PM)armin van beuorn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید من یک سوال دارم من وقتی یاهو خودم را باز می کنم در قسمت مسنجر گزینه ای با نام چت روم وجود ندارد به نظر شما علت چیست ؟؟؟؟؟؟؟؟

من اطلاعاتم کافی نیست فقط میدونم یاهو خیلی وقته چتش بسته است و اگر میخواید چت کنید باید از یاهو مسنجر چت کنید که باید برنامه اش رو دان کنید و
نام کاربریتون رو آدرس ایمیلتون بدون@yahoo و www باید وارد کنید پس ورودش هم همون پس ایمیلتونه

http://lashibazi.mihanblog.com/
×تڪ پَــرِ ڪسـے نَباݜ ڪﮧ נَمـ پَــرِ هَمَسـ...!
12-12-2013, 12:20 AM
ارسال: #5
این همه کار لازم نیست فقط کافی به جای شماره ایران شماره یه کشور دیگرو بزنیم مثل افغانستان.امریکا و...
ارسال پاسخ 

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
balatarin donbaleh cloob Twitter Facebook google

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش -- طلای تراوین _ ROGER _ 0 51 04-05-2014 11:01 AM
آخرین ارسال: _ ROGER _
  آموزش مولتی پلیر بازی کردن CoD MW3 کرک شده به صورت آنلاین بدون نیاز به تانگل و استیم EMINEM2 1 3,431 07-17-2013 03:42 PM
آخرین ارسال: F A R I D

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ما را در فیسبووک و کلوب لایک کنید