امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

معرفی رمان ایرانی با پایان تلخ

درود
میخواستم بگم کسایی که عاشق رمان های عاشقانه با پایان تلخ هستن برن کتاب های آقای مرتضی مودب پور رو بگیرن که واقعا کتاب های زیبایی هستن که من اسماشونو میگم:
یاسمین،پریچهر،رکسانا،شیری ن،گندم،یلدا
این کتاب های موضوعی عاشقانه دارن و یک شخصیت طنز هم تو همه کتاب ها هست که باعث میشه فکر خودکشی از سرتون بیاد بیرون و یه مقدار از سنگینی داستان ها کم بکنه.در دل این داستان ها یک نفر دیگه هستش که داستان سرگذشت خودش رو تعریف میکنه که در واقع با یک کتاب دو داستان میخونید.در پایان همه این کتاب ها پایان تلخی دارن.

من اولویت بندی میکنم از نظر خودم:
1-یاسمین:یه پسر فقیر که خانوادش مردن عاشق یه دختر پولدار میشه که یه سری مسائل پیش پاشون هست(پیشنهاد میکنم حتما بخونید خیلی زیبا هستش من خودم چند بار خوندمش.داستانی که تو دل این داستان هست هم فوق العاده هست)
2-پریچهر:یه پسر که از خارج برمیگرده و عاشق یه دختری میشه و اون دختر یه بیماری سخت میگیره و...(با پایان این داستان حتما گریتون میگیره)(این داستان برای دهه هفتاد هست که تا به حال بیش از 20 بار چاپ مجدد شده)
3-یلدا:پسر داستان عاشق یه همسایه قدیمی میشه که تازه از آمریکا برگشته و بحث فرهنگ ها که پیش میادش و دختره آخر... و بحث دیگه ای در دل داستان که یک دختر ف.ا.ح.ش.ه که به ایدز مبتلا شده و افتاده بین جوونا
4-رکسانا:پسر داستان عاشق یک دختر مسیحی میشه و اصل داستان بیشتر مربوط به سطح فکر مردم نسبت به مسیحیت و آزادی بیان در جامعه میباشد(کتاب خیلی قشنگیه)
5-گندمSadشخصیت اول پسر)دختر میفهمه پدر مادرش یکی دیگن و از خونه فرار میکنه و بحث هایی این وسط پیش میاد(زیاد پایانش نسبت به بقیه تلخ نیست)
6-این کتاب یه مقدار تخیلی هستش.شیرین داستان شیرین و فرهاد به خواب پسر میاد و...

خواندن این کتاب ها رو به همه دوستان پیشنهاد میکنم
^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معرفی رمان ایرانی با پایان تلخ 1

پاسخ
 سپاس شده توسط saba3قبلیم-_-
آگهی
ممنون خانوم
پاسخ
اینا رمانا م. مودب پورن
همه رماناش بد تموم می شه

رماناش بر رفته از واقعیته

همه رماناشو دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط مدار بی قراری
Bg1 گندمو تا نصفه خوندم زیاد جالب نی کع
پاسخ
هی بد نبود
سپاس
ممنون
Heart Heart
پاسخ
(02-10-2013، 19:42)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود
میخواستم بگم کسایی که عاشق رمان های عاشقانه با پایان تلخ هستن برن کتاب های آقای مرتضی مودب پور رو بگیرن که واقعا کتاب های زیبایی هستن که من اسماشونو میگم:
یاسمین،پریچهر،رکسانا،شیری ن،گندم،یلدا
این کتاب های موضوعی عاشقانه دارن و یک شخصیت طنز هم تو همه کتاب ها هست که باعث میشه فکر خودکشی از سرتون بیاد بیرون و یه مقدار از سنگینی داستان ها کم بکنه.در دل این داستان ها یک نفر دیگه هستش که داستان سرگذشت خودش رو تعریف میکنه که در واقع با یک کتاب دو داستان میخونید.در پایان همه این کتاب ها پایان تلخی دارن.

من اولویت بندی میکنم از نظر خودم:
1-یاسمین:یه پسر فقیر که خانوادش مردن عاشق یه دختر پولدار میشه که یه سری مسائل پیش پاشون هست(پیشنهاد میکنم حتما بخونید خیلی زیبا هستش من خودم چند بار خوندمش.داستانی که تو دل این داستان هست هم فوق العاده هست)
2-پریچهر:یه پسر که از خارج برمیگرده و عاشق یه دختری میشه و اون دختر یه بیماری سخت میگیره و...(با پایان این داستان حتما گریتون میگیره)(این داستان برای دهه هفتاد هست که تا به حال بیش از 20 بار چاپ مجدد شده)
3-یلدا:پسر داستان عاشق یه همسایه قدیمی میشه که تازه از آمریکا برگشته و بحث فرهنگ ها که پیش میادش و دختره آخر... و بحث دیگه ای در دل داستان که یک دختر ف.ا.ح.ش.ه که به ایدز مبتلا شده و افتاده بین جوونا
4-رکسانا:پسر داستان عاشق یک دختر مسیحی میشه و اصل داستان بیشتر مربوط به سطح فکر مردم نسبت به مسیحیت و آزادی بیان در جامعه میباشد(کتاب خیلی قشنگیه)
5-گندمSadشخصیت اول پسر)دختر میفهمه پدر مادرش یکی دیگن و از خونه فرار میکنه و بحث هایی این وسط پیش میاد(زیاد پایانش نسبت به بقیه تلخ نیست)
6-این کتاب یه مقدار تخیلی هستش.شیرین داستان شیرین و فرهاد به خواب پسر میاد و...

خواندن این کتاب ها رو به همه دوستان پیشنهاد میکنم

سلام..رمان عسل از مرتضی مودب پور هم هست خیلی قشنگه داستان یه دختر ۱۷ ساله هستش از زبون خودش تو دختر خاطراتش که مادر پدرش طلاق میگیرن و یه داداش کوچولو مریضم داره و این رمان عاالیه و پایان تلخی داره که ختما گریتون میگیره عاشق یه پسر میشه و اون پسره هم عاشقش بوده ولی نامزد داشته و این موضوعو از عسل پنهان میکرده اخرشم دختره که همه ادمای زندگیشو از دست داده و فکر میکنه پسره مرده ولی بعد میفهمه همش نقشه بوده بخاطر نامزد پسره که نره خودکشی کنه مجبور شدن بگن پسره نرده که عسل فراموشش کنه ولی اخرش دوستش حقیقتو میگه و عشلم که هنوز عاشقش بوده و شوهرشم نرده و یه بچه هم داره خودکشی میکنه رمان ادبی هستش و خیلی عالیه خیلییییییی حجم عمیقی از ناراحتیای پنهون تو دلتو اشکار میکنه ....پیشنهاد میکنم بخونینش حیف پایانش تلخه!!!یجوریه دوست داری زود بخونیش ولی وقتی تموم میشه دلت براش تنگ میشه من هیلی دارم دنبال رمان شبیه این رمان میگردم ولی نیست ک نیس این رمان از نظر فضا فوق احساسیه و زیادم افراط نکرده که از بس افسرده بشی بدت بیاد کلا عالیعهههههه❤
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow یه رمان خیلی قشنگ.نخونی نصف عمرت فناست
  رمان عشق من ، عشق تو (عاشقانه ، معرکه) به قلم: خودم
  رمان عاشقانه ( کراش من توی دانشگاه یه دختر ترسناکه) به قلم خودم. پارت پایانی.
  رمان عاشقشم؟
  رمان تلخ و شیرین
  رمان فوق‌العاده ترسناک «فرزند ابلیس» | نوشته‌ی خودم
Heart رمان[انتقام شیرین]
  رمان تمنا برای نفس کشیدن
  رمان الناز (عاشقانه)
  رمان شورنگاشت(داستانی کاملا واقعی)|ز.م

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان