امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برای داشتن زندگی ایده آل ! راز های افراد موفق ! ✔✔

Thumbs Up 
۱- صبح ها زود از خواب بیدار  شوید ! تا جایی که می توانید .. انیشتین ساعت ۴/۵ صبح روز خود را آغاز میکرد !
۲- دوش آب سرد معجزه می کند ! کلورا دایسون .. هرروز صبح زود با دوش آب سرد صبح خود را آغاز می کرد .
۳- هیچ چیز جای یک صبحانه مقوی را نمی گیرد ! در صبحانه تان شیر و غلات . تخم مرغ و نون تازه فراموش نشود ... کیازوآ والتر می گوید : صبحانه پوست را شاداب و خون را تمیز می کند !
۴- به خودتان قول بدهید هر روز سه نفر را خوشحال کنید ! .. داون هوبنر .
۵- هر روز صبح عزیز ترین شخص زندگی تان را ببوسید ! .. فلورانس اسکاول شین !
۶- هر روز صبح حداقل بیست دقیقه نرمش کنید .. تفاوت دیدنی است ! .. کلورا دایسون ( مانکن مکزیک )
۷- فقط سه نفس عمیق در اولین ثانیه آغاز روز .. خودتان امتحان کنید ! فلورانس اسکاول شین .
۸ - هر روز صبح یک نقاشی بکشید ! بدون اینکه غر بزنید : نقاشی من خوب نیست !
۹- جلوی آینه وایسا.. دو نفس عمیق بکش و برای خودت بگو ! از آرزوهایت .. از نقشه هایت ! فلورانس اسکاول شین .
۱۰- بهترین لباس هایت را بپوش و حداقل سالی یکبار سری به خانه سالمندان بزن ! اگر وضع مالی مناسبی داری برایشان هدیه بخر ... یا حتی کمی یا غذا بپز !
۱۱- با خودت تکرار کن : امروز هزاران نیکی از هزاران راه با لطف تعالی بر من نازل می شود ... این جمله معجزه می کند ! فلورانس اسکاول شین .
۱۲- هر روز سه دروغی که در زندگی ات گفته ای را روی کاغذ بنویس و به شخصی که به آن دروغ گفته ای بده ! ... ( ماچ فراموش نشود ! )
۱۳ - سعی کن هر روز یک اخلاق بدت را ترک کنی .. با این کار زندگی ات را میسازی !
۱۴ - در مورد چیزهایی که به آن ها علاقه داری تحقیق کن ! .. ادیسون .
۱۵ - فعال باش .. همه جا و همه چیز !
۱۶ - یادبگیر در جواب طعنه ها فقط لبخند بزنی ... : )
۱۷ - کتاب بخوان .. هر چقدر که شد !
۱۸ - هر روز صبح طلوع آفتاب را نگاه کن و خدایت را شکر کن .. تا می توانی ! فلورانس .
۱۹ - به مشکلت فکر کن و آن را نقاشی کن .. به مسخره ترین شکل ممکن !
۲۰ - کوله پشتی برای خاطرات بدت درست کن و هر روز داخلش را تمیز کن .. فکرت را هم ! داون هوبنر !
سپاس ندی حلالت نمی کنم !
:cool:  Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسط •ДmịrHoSsiŋ• ، teresa ☆ ، αԃηєѕ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، †cυяɪøυs†
آگهی
حالا اگه جوک بود چه سپاس ها که رد نمیشد ! Angry
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای داشتن زندگی ایده آل ! راز های افراد موفق ! ✔✔ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط teresa ☆
مرسی عالی بود ...
بیشتر از این تایپکا بزن !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای داشتن زندگی ایده آل ! راز های افراد موفق ! ✔✔ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط rozhin❤ ، αԃηєѕ
چه چیزا !
من صبح از خواب بلند میشم تا یه ساعت دنباله دستام می گردم برم طلوع آفتاب نگاه کنم ؟!!
سپاس.

پاسخ
خیلی خوب بود این راز ها
ممنون از زحمت ت Cool
The truth of love is living in heaven with you
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان