امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستان منو حمام و دختر همسایه+17(بی جنبه ها وارد نشون)

Wink 
عروسی دختر همسایمون -صاحبخونه- بود و مردونه رو انداخته بودن خونه ی ما (طبقه بالا) و قرار شد من توی اتاق خواب بمونم تا مردها ناهارشونو بخورن و برن. من تو اتاق خودمو با کامپیوتر سرگرم  کردم. مهمونا کم کم وارد میشدن و من صداشونو میشنیدم… همینطور اضافه میشدن … قرار بود ۲۵ نفر باشن اما نزدیک ۱۰۰ تا بودن! یا خدا! منم قفل در اتاقم خراب بود و هر لحظه میترسیدم که یکی بپره تو اتاق! وای!!
از ترسم رفتم یه متکا انداختم پشت در که هرکی مثلاً خواست وارد اتاق شه ، تلاشش بیهوده باشه! هیچی! اومدم با استرس پشت کامپیوتر نشستم و اصلا نفمهیدم چیکار میکنم! همینجوری مشغول بودم که از تو پذیرایی صدای چندتا پسر بچه ی تخس رو شنیدم… خدایا ارحمنی! شرارت از صداشون می بارید! مطنئن بودم فضولیشون گل میکنه و میان سمت اتاق…! اصلاً اجازه ندادن این فکر کامل از سرم خطور کنه! دیدم دستگیره ی در داره بالا پایین میشه… خدایا تو که دوسم داشتی! حالا چیکار کنم چیکار نکنم؟!….. در اسرع وقت پریز کامپیوترو کشیدم و پریدم تو حموم! خدارو شکر متکاهه کار خودشو کرد و حداقل باعث شد چند ثانیه دیر تر وارد اتاق بشن. من تو حموم چمباتمه زده بودم ، چراغ هم خاموش بود و دستگیرشو هم از داخل انداخته بودم که وارد حموم نشن حداقل! والا!
صداشونو می شنیدم و حرص میخوردم! خدا رو شکر همه چیو جمع کرده بودم انداخته بودم تو کمد دیواری وگرنه باید فاتحه شونو میخوندم! آخه آدم اینقدر فضول!؟؟؟ اینا ننه بابا ندارن که بهشون بگه نکن زشته؟! چی بگم والا؟! همینجوری مثل بز نشسته بودم روی دوتا پاهام ( آخه یکی نیست بگه مگه چهارتا پا داری که رو دوتاش نشستی؟ )
کف حموم خیس بود و نمیشد روی نشیمنگاه نشست و اگر هم بلند میشدم سایه م از شیشه مشجر معلوم میشد! میشد با این روش اونا رو ترسوند ، اما میرفتن ننه باباشونو (اگه داشتن!) صدا میکردن و آبروی نداشته ی منم میرفت پی کارش!
تصمیم گرفتم مثل بز ، نه بز رو یه بار گفتم تکراری میشه! مثل مرغ پرکنده همونجا بشینم و به شانس و اقبال خودم فحش های +۱۸ بدم و صد البته به اون بچه های فضول و عمه هاشون!
تو همین اوضاع اسفناک بودم که یهو در حموم تکون خورد! وای خدا اینا دیگه چه تخسایی هستن! اگه میشد با ژیلت خودکشی کرد حتماً این کارو میکردم! ولی خدا رو شکر اون صحنه ی ترسناک تموم شد و به نظر رسید که از اتاق رفتن بیرون و در رو هم پشت سرشون بستن!
نفس عمیقی کشیدم و  بلند شدم! پاهام بدجوری کرخت شده بود! آخرین باری که پاهام اینجوری شده بود ، چندسال پیش موقع آزمون عملی آمادگی دفاعی بود که انقد بشین پاشو رفتم تا نزدیکی مرز افلیجیت رسیدم!! اما الآن خدا رو شکر میکنم فقط پاهام درد گرف و اتوبوسمون تصادف نکرد…
بگذریم
دستگیره ی در حموم رو آزاد کردم و در رو  کشیدم طرف خودم… یه بار ، دو بار.. نمیومد!!! از بیرون بسته بود!! دهـــنـــتـــونو….. معاینه فنی! دستگیره ی در رو از بیرون بسته بودن! چیکار میکردم؟! خدایا یه تیغ تیز محصولی از لامیران… نه! چندتا سوسک از تو چاه بفرست بالا من سکته رو کامل بزنم ، نمیخوام خون راه بیفته. حال منو تصور کنید تو اون لحظه… خودتونو جای من بذارید…
نشستم کف و حموم و بی توجه به خیسی کفِ ش شروع کردم به گریه… ساعت تقریباً ۱۱:۳۰ بود و مهمونا قرار بود ساعت ۱ ناهار بخورن و بعدش برن! یعنی رســماً ۲ ساعتی رو تو حموم تاریک و مبهم زندونی بودم! کلید برقش هم بیرون بود و من دستم از بیرون کوتاه بود!
تو همون حال و هوا واسه خودم افکار خنگولانه میساختم!
نکنه از چاه حموم اژدها بیاد بیرون!
هری پاتر داستان منو حمام و دختر همسایه+17(بی جنبه ها وارد نشون) 1
اژدهای دلتورا داستان منو حمام و دختر همسایه+17(بی جنبه ها وارد نشون) 1
آخه این چه فکریه میکنی تو منگول خان! نکنه عروس و داماد بخوان بیان تو حموم ما دوش بگیرن!!!!! این دیگه آخرش بود!
یهو یه فکری به سرم زد و تصمیم گرفتم مثل این فیلما با لباس برم زیر دوش! صحنه ی حالبی میشدا! بشین بابا تو هم!
خلاصه اون دو ساعت هم عمر مفید ما تو حموم گذشت و من خوابم برد که به گفته ی مامانم ، بابا و مامانم اومدن تو اتاق و منو نیافتن ، وقتی مامانم در حموم رو باز کرد جیغ کشید و من پریدم! مثل این فیلما شده بود ، وقتی در سلول رو باز میکنن  و نور چشم زندونی رو میزنه! همونجوری شده بود! زیر لب مثل زخمی ها گفتم “ما…ما..ن”! چی شنیدم؟
- مامان و زهر مار! چشمم روشن! دیگه کارِت به جایی رسیده که خودکشی میکنی؟! اگه عاشقشش بودی چرا زودتر نگفتی؟!
- عاشق کی مامان ؟ چی میگی؟
- مرض! خودتم میدونی منظورم شقایقه (دختر همسایه که امروز عروسیش بود)
- شقایق کدومه مامان منو حبس کردن!
- پاشو پاشو واسه من فیلم بازی نکن! پسره ی الدنگ!
- مامان….!
- مامان و زهر هلاهل! خودتو جمع کن خرس گنده! بیا لباساتو جمع کن یه دوش بگیر از این کثافت در بیای!
من داستان منو حمام و دختر همسایه+17(بی جنبه ها وارد نشون) 1
بابام در حال نظاره داستان منو حمام و دختر همسایه+17(بی جنبه ها وارد نشون) 1
مامان : ضمناً! با شریفه خانم (مامانِ شقایق) صحبت کردم که شیما (خواهر کوچیکه ی شقایق) رو برات نشون کنم اونم موافقت کرد. شیما هم مثل شقایق ، خانومه ، غصه نخور!!!
دوباره من داستان منو حمام و دختر همسایه+17(بی جنبه ها وارد نشون) 1
همچنان من داستان منو حمام و دختر همسایه+17(بی جنبه ها وارد نشون) 1
شیما سیبیل داستان منو حمام و دختر همسایه+17(بی جنبه ها وارد نشون) 1 ))

نامردید اگه نظر و سپاس ندین.....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعلــه اینجوریاس^_-
 سپاس شده توسط super hero ، ~HiSssh~ ، کیمیانا ، ɪᴄᴇ ، ستایش*** ، سید مهدی رحمتی را عشق است ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، mobina bieber ، رومینا اتیش پاره ، amirali * ، امیررضا* ، RєƖαx gнσѕт ، Mason ، ★BlAcK EvIl★ ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، النا ♥♥♥♥ ، shawkila ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، reza789 ، محسن جون ، مبینا فرزین ، املیا ، Wєιяɗ ، رونیکاا ، نیلوفر جون ، ارتادخت ، سانا50 ، ایمان استقلال ، Archangelg!le ، یک گل ، !!sheatoonak!! ، *emad* ، .آمیتیدا. ، شهرام094 ، glembert girl ، کاتارا ، mahdi.ir ، صنوبر ، aclic ، !~IмДи~! ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، Moh ha DZ ، EHSAN$$ ، اسرا2 ، bieber fan ، mona49 ، aCrimoniouSs ، آرامش ، AYLIN♥♥♥♥ ، pegah 13 ، ~...(:rOomina:)...~ ، میلاد137 ، دلبر شیطون ، [ niki ] ، neda13 ، علی کاراته باز ، Parmida 18 ، ὄᾗłẏ ʛἷʀł ، بغض ابر ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، sjmmc ، فاطمه مصطفوی ، آرمان♥♥♥ ، *غزاله* ، ★MoRpHeUsS★ ، درس خون انجمن ، ♥h@di$♥ ، مبینا جووون ، sosun24 ، AMIR NJ ، ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦ ، امیر ، shahi 80 ، ayshaaa.1381 ، SM Love ، barado ، orchid83 ، سایه2 ، ندا ، ☆єℓαнєн✮ ، hosein(●̮̮̃•̃) ، Shervin_ST ، ''HeisEnbErg'' ، bela vampire ، ✘Miss maryam✘ ، MANDI 1 ، Ana Hita ، جيمزباند ، Shadow of Death ، ای بابا گیر دادیا ، بولوم ، ***Z.E*** ، ELISA J0ON ، Mᴏʙɪɴᴀ ، zolale qasemi ، شیدا18 ، 12pariya ، خوش تیپ انجمن ، معصومه202020 ، فانتا ، _mozhdeh_ ، sefidbarfy ، ♥bahar♥ ، I LOVE YOU FARHAD ، استلا62 ، مگس کش ، Andrea ، matadorrr ، 20000reza ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، دختر شاعر ، alibigham ، mohabat ، رضاقاسمی ، mahrana 11 ، pegah jb ، navid8750 ، دختر اتش ، cheshm asali ، ainazz ، آرمان*** ، $hanane$ ، чернаяЛуна ، TurK WolF ، newboy ، امیر مهدی نوری ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، mahsakhanm ، آرتـان ، sara mehrani ، ღSηow Princessღ ، Ѧℳℐℝ ، pяett¥•G!ฯГ ، ღ ツ setareh ツ ღ ، panita ، mobina1375 ، صدف خوشمله ، لی مین هو3 ، amir 2000 ، بووووق ، mrf007 ، نادی22 ، ali0077 ، امیرحسین محدث ، عصلان ، سورنا فاول ، nastaran14 ، mahdi207 ، 138889 ، بهرخ ، aliali321321321 ، M.Bibal ، aylari ، farhad222 ، **amirali** ، FurY ، یاسی@_@ ، پرنسس شهر رویاها ، عاشقتم فقط ، mohamad-124 ، ارتمیس فاول ، The Darkest Light ، ♥غم کده♥ ، Vampire2 ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، دختر زیبا ، shayan yoyo ، leilajoon♥♥ ، rana m ، ._NeGiX_. ، DANIYALL TAHERY ، ماهرخ خانوم ، ★~Ѕдула~★ ، along boy ، DiReCtIoNeR GiRl ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، D.I.Z.E.R.E ، عشق =......... ، گار ، پری خانم ، lackyguy ، stars ، ( DEYABLO ) ، hasti … ، نیلوفر جوووووووووون ، اگرین1392 ، mobina joooooooon ، mr.destiny ، امیر.. ، ѕтяong ، sety3soot ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، امیر539 ، єη∂ℓєѕѕღ ، Aria1122 ، هلنا جوووووووون ، BIG-DARK ، masihsfr ، Emmɑ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، _leιтo_ ، THEDARKNESS ، sardar20 ، آرمان کريمي 88 ، tamana m ، ƁяιƖƖιαηт ، parisa 1375 ، موناجون خوشگل
آگهی
وليتو كه دختريDodgy
ولي خيلي باحال بودBig Grin
ولي ترسناك نبودBig Grin
تازه اين مطلب رو كپي كردي چون اين مطلب در مورد يه پسرهBig Grin
man 10 haghighat ro darmored shoma midonam
1-dari fek mikoni chera man daram finglish minevisam
2-alan dari bikar tooy flashkhor migardi
3-baray inke vaghteto begzarooni dari alaki emza manoo mikhooni
4-az inka anjoman bi hes va hal shode bizari
5-donbal doost migardi
6-alan nafahmidi ke man ye kalame ro ashtebah neveshtam
7-alan dari chek mikoni ke koodoom ro eshtebah neveshtam
8-vali nafahmidi man ye kalame dige ham eshtebah nevashtam
9-nafahmidi ke man kalame check ro eshtebah neveshtam
10-alan dari be man fohsh midi
 سپاس شده توسط رومینا اتیش پاره ، النا ♥♥♥♥ ، I LOVE YOU FARHAD
(09-10-2013، 20:00)dead space نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وليتو كه دختريDodgy
ولي ترسناك نبودBig Grin
مگه قرار ترسناک باشهHuh
اره دخترمDodgy
خاطره یکی از دوستانم بود:cool:
جوابتو گرفتی پس هیسسسسسس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعلــه اینجوریاس^_-
 سپاس شده توسط سام عفيفي ، I LOVE YOU FARHAD ، AMO ، ღ ツ setareh ツ ღ ، لی مین هو3 ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
میسی خوب بود
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

داستان منو حمام و دختر همسایه+17(بی جنبه ها وارد نشون) 1
 سپاس شده توسط ...asall... ، املیا ، I LOVE YOU FARHAD ، hasti …
خيلي شرايط سختي بوده واقعاااااااا
هرگز نخواب کوروش
دارا جهان ندارد،سارا زبان ندارد
رستم در این هیاهو،گرز گران ندارد
روز وداع خورشید،زاینده رود خشکید
زیرا دل سپاهان نقش جهان ندارد
بر نام پارس دریا نام دگر نهادند
گویی که آرش ما تیر و کمان ندارد

تبریک به مناسبت این روز از یاد رفته ... !تبریک به مناسبت گم شدن تاریخ پر افتخارمان ... !تبریک به مناسبت ثبت نشدن این روز در تقویم ایران ... !
تبریک به مناسبت تروریست خواندن ایران و ایرانی در دنیا ... !
تبریک به مناسبت حذف نام غرورآفرین کورش بزرگ از کتاب مدارس ... !
 سپاس شده توسط دلبر شیطون ، I LOVE YOU FARHAD
(09-10-2013، 20:17)Ahang jooON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میسی خوب بود
خواهش می کنم عزیزم

(09-10-2013، 20:22)سام عفيفي نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خيلي شرايط سختي بوده واقعاااااااا
مگه درکش کردی که میدونی؟؟Big GrinBig GrinBig Grin
بعلــه اینجوریاس^_-
 سپاس شده توسط I LOVE YOU FARHAD
آگهی
عالی بود ولی فکر کردم دختر تو حمومه پسرا اومدن چون اگه پسرا بیا تو نباید پسرا تو حموم غایم شه TongueSmileBlushHeartUndecidedTongue

Heart    گاهی دلم تفریح نا سالم میخواد مثل فکر کردن به توHeart

دوستی را از زنبور عسل یاد نگرفتم که وقتی از گلی جدامیشه میره سراغ گل دیگه دوستی را از ماهی یاد گرفتم که وقتی از اب جدا میشه میمیره پس صادقانه بهت میگم دوستت دارم
 سپاس شده توسط ...asall... ، !!sheatoonak!! ، arsham kabiri ، stars
ته خنده بود ممنون
 سپاس شده توسط ...asall... ، rko65
مرسی خوبه Smile
هوای مردن...
بیخ گوش من است...!
همان جایی که روزی...
رد نفس های تو بود...!
(09-10-2013، 20:41)melikajon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2013، 20:34)dead space نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها مليكا توي خصوصي به من فوش داد گفت خفه شوAngry
مليكا الان يه اخطار ميگيري الان گزارش ميكنمAngry

(09-10-2013، 20:09)melikajon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2013، 20:00)dead space نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وليتو كه دختريDodgy
ولي ترسناك نبودBig Grin
مگه قرار ترسناک باشهHuh
اره دخترمDodgy
جوابتو گرفتی پس هیسسسسسس
چرا تو يك ستاره اي؟Big Grin

(09-10-2013، 20:09)melikajon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وليتو كه دختريDodgy
ولي ترسناك نبودBig Grin
مگه قرار ترسناک باشهHuh
اره دخترمDodgy
جوابتو گرفتی پس هیسسسسسس
حالا چه ربطي به دختر حمسايه داره؟Big Grin
در مورد سوال اولیت هر چهار ستاره تبدیل به یه ستاره بزرگ میشه و اما دومی خیلی ای کییو هستی جوجو
به من نگو جوجوAngry
تو خودت بيشتر شبيه جوجو هستيAngry
يه بار ديگه گزارشAngry
man 10 haghighat ro darmored shoma midonam
1-dari fek mikoni chera man daram finglish minevisam
2-alan dari bikar tooy flashkhor migardi
3-baray inke vaghteto begzarooni dari alaki emza manoo mikhooni
4-az inka anjoman bi hes va hal shode bizari
5-donbal doost migardi
6-alan nafahmidi ke man ye kalame ro ashtebah neveshtam
7-alan dari chek mikoni ke koodoom ro eshtebah neveshtam
8-vali nafahmidi man ye kalame dige ham eshtebah nevashtam
9-nafahmidi ke man kalame check ro eshtebah neveshtam
10-alan dari be man fohsh midi
 سپاس شده توسط fagol

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان