امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این اتفاقی که برای من افتاد سعی کنید برای شما نیافته{این داستان واقعیه و دردناک}

میتونی یه کار کنی اون هم اینه که وقتی میبینیش بهش محل نده. خودت رو جلوش بگیر
این جوری جذبت میشه
در ضمن این کارا رو بذار کنار دلت میخواد بقیه هم اینجوری شن
اون از عمد میخواد حرصتو در بیاره
جواب میده امتحان کن
پاسخ
آگهی
نمی دونم چی بگم ولی پسرا همه همین طورن واسه همینه اصن ازشون خوشم نمیاد
طرف باید مرد باشه که نخواد کارایی که نتونی را به خاطرش انجام بدی
منم به خاطرش همه کار می کنم اونم فقط یه بار ازم خواست انقدر نگم نمیدونم اگر نه ناراحت میشه منم دیگه نگفتم
البته اون اصن نمی دونه من دوستش دارم یعنی عاشقشم و دوس پسرم هم نیس فامیلم نیس
نمیدونم اصن چرا ازم چنین چیزی خواست؟؟؟؟
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

پاسخ
مرسی!اتفاقی که واست افتاد خیلی بد بود و اگه من جای تو بودم ی کاری میکردم که پسره به ماسمالی بیفته!البته تو کار خیلی خوبم!!ینی بلدم چی کار کنم!
اینم بدون که هرچقد به پسر برینی بیشتر ازت خوشش میاد!امتحان کن جواب میده..Smile
|:
پاسخ
 سپاس شده توسط SOGOL.NM
چقد سخته واقا
ایشالا واس ما پیش نمیاد
بگو آمین
پاسخ
 سپاس شده توسط SOGOL.NM ، آمین
واقعا دردناک بود
:||:
[img=0x17]<a href=[/img]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این اتفاقی که برای من افتاد سعی کنید برای شما نیافته{این داستان واقعیه و دردناک} 2 [url=http://8pic.ir/viewer.php?file=83kznna7l6n6fvvysl97.png][/url]
پاسخ
 سپاس شده توسط SOGOL.NM
عزیزم،درکت میکنم ،امیدوارم خدا جواب این افرادو بده،توام غصه نخور،مثه همه ی ما خودتو از اول بساز
منو فقط کسی میفهمه که کسی نمیفهمتش
پاسخ
آگهی
بابت اتفاقی که برات افتاده متاسفم .خیلی حیفه که عاشق همچین ادمی شدی ولی خب کار دله دیگه . الان بهت حق میدم بخوای به خاطر در اوردن لجش و انتقام با کسای دیگه ایی باشی و له شون کنی ولی الان انتقام برات لذت بخشه چند سال دیگه عذاب وجدان میگیری که خعلی سخته .کنار امدن با این قضیه کار اسونی نیست ولی سعی کن بپذیری و ی زندگی جدید و برا خودت درست کنی تو هنوز جوانی و فرصت های زیادی برای زندگی داری زندگیتو به خاطر ی ادم بی لیاقت تباه نکن که بعدا حسرتشو میخوری Heart
در بیکرانه ی زندگی دو چیز افسونم کرد ابی اسمان که میبینم و میدانم نیست و خدایی که نمیبینم و میدانم هست
پاسخ
 سپاس شده توسط فرانه ، SOGOL.NM
من مثه تو گوشی داشتم شاید تلفنی میحرفیدم اما هیچوقت نمیرفتم دیدنش بعدشم حالا که رفتی بنظرمن بعد یه مدت میبینی که اصلا یادتم رفته منم مثه توام اما بااین تفاوت اینجا که الان یه سالم گذشته ودیگه برام اهمیتی نداره بعدا یکی دیگ میاد تو زندگیت یادت میره باورکن
پاسخ
 سپاس شده توسط SOGOL.NM ، آمین
اولش اینکه از اولم رابطتتون اشتباه چون تو خودتو اویزونش کرده بودی هیچ پسری ازین نوع دخترا خوشش نمیاد...الانم کار اشتباهی میکنی ک ب اصطلاح ادم بدی شدی...چون باس جوری ادامه میدادی ک یروزی حسرت داشتنت و بخوره نه اینکه بگه ای خودش لاشی تر ع منه پس دلم نمیسوزه براش...
ته چشمان تو خدا شیطنت میکند ته چشمان من شیطان خدایی
پاسخ
 سپاس شده توسط SOGOL.NM
سلام دوست عزیزم نمیگم کار اشتباهی کردی چون جوون بودی خام اینی که میگم تجربه بار ها ثابت کرده هر ادم ممکنه هزاران بار عاشق شه تو میتونی دوباره عاشق شی یه کس دیگه که بهت کمک کنه دوست داشته باشه همه ادمای دنیا هزار جفت دارن که میتونه کمک حالشون بشه ولی هیچ عشقی مثل عشق اول نمیشه سغی کن مرد ایده ال خودت رو پیدا کنی و با هم خوشبخت بشید میدونم الان ایده ال های تو اونن ولی تو اگه خوشبخت شی و عاشق یه مرد لایق بشی مطمن باش که عشق قبلیت هم به غلط کردن میفته و تو مثل اون زمانا که تو رو پرت کرد تو پرتش میکنی یعنی پیدا کردن یه عشق جدید و ایده ال انتقام و خوشبختی
پاسخ
 سپاس شده توسط SOGOL.NM

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اگه برای اولین بار نفر قبلیتو ببینی چیکار میکنی؟
Photo یه جمله برای مادرت بنویس.
  اگه نفر قبلیت شنا بلد نبود افتاد تو اب ....
  اگه نفر قبلی خدای نکرده بمیره، برای شادی روحش چیکار میکنی؟
  اگرقاضی بودی برای نفرقبلیت چه حکمی نعیین میکردی؟
  پسری که برای دختر شارژمیگیره..............
  شما برای کنترل جمعیت زمین چه پیشنهادی دارید
  اگر قرار بود بین باهوش تر بودن و خوش قیافه تر بودن یکی را انتخاب کنید، کدام راانتخاب
  فرض کنید تویه اتوبوسید و نفر قبلیتون.......
  لطفا یک جمله برای امام زمان بنویس.(اگه دوسش داری بیا)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان