امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختری با بیماری غذا نخوردن

این دختر به علت اینکه فکر می کند بیش از اندازه چاق است از خوردن غذا امتناع می کند .

این بیماری به دلیل ترس فرد از افزایش وزن ایجاد شده و فرد دچار لاغری مفرط می شود، ازخوردن غذا امتناع می کند و یا غذا را خورده اما عمدتا بر می گرداند. این افراد معمولاً تصویری نادرست از اندام خود دارند. همیشه خیال می کنند چاق بوده و به اندازه کافی لاغر یا خوش اندام نیستند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختری با بیماری غذا نخوردن 1

دلیل آن رواج تبلیغاتی ِ اندامهای باریک و فشارهای عصبی در جامعه است . مبتلایان به آنورکسیا مدت طولانی خود را گرسنه نگه می دارند . ملین ها یا قرصهای لاغر کننده مصرف می کنند، وعده های غذایی را حذف می کنند، عصبی اند و بی خوابی دارند.

آنها حساس و زود رنج می شوند، مبتلا به افسردگی شده و قابلیت باروری را از دست می دهند و در نهایت نیز به بیماری های قلبی و دیگر بیمارهای مرگ بار مبتلا خواهند شد. این افراد باید به متخصصین ارجاع داده شوند . چون درمان آنها در بسیاری از موارد تنها با مصرف مواد غذایی امکان پذیر نیست.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط zahra160 ، دختری تنها درباران ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، امیر ، shawkila ، karona ، *niloo* ، .maha. ، سایه2 ، mobina bieber ، *غزاله* ، Parmida 18 ، Ƒαкє ѕмιƖє ، هاناجون ، AMIRHOSSINE7 ، P e D i
آگهی
چند کیلو هست ؟
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  این بیماری روانی بخشی از مغز را تغییر می‌دهد
Rainbow تشخیص بیماری‌ها با دستمال کاغذی هوشمند!
Smile دختری که خواهرش را به طرز شگفت آوری نجات داد
  روبان‌های رنگی هر کدام نماد چه بیماری هستند?
  کدام خوراکی برای کدام بیماری خوب است؟
  نقرس، بیماری که فیل را از پای در می‌آورد
  هنگام بیماری، انگشتان دست خود را ماساژ دهید!
  اینترنت؛ بیماری نسل جدید
  70 درصد روزه داران دیابتی مبتلا به نوع 2 این بیماری هستند
  نَفَسی که بوی بیماری می‌دهد!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان