امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دردسری که گریبانگیر دکتر کپی،در پارتی شبانه عوامل شبکه من و تو شد / عکس

شبکه من و تو که در ابتدا با شعار اینترتیمنت (سرگرمی و تفریحی) به روی ایر آمد و به این بهانه برنامه های مختلفی را پخش کرد به مرور زمان نقاب سیاسی خود را کنار زد و رفته رفته هویت اصلی خود را به مخاطبینش نشان داد.

این شبکه با پخش برنامه هایی در قالب سرگرمی و تفریحی سعی کرد تا به اهداف سیاسی مورد نظر خود برسد. برنامه های "دکتر کپی” و "شبکه نیم” از جمله برنامه هایی است که سیاست های شبکه من و تو را بیش از پیش بر همگان آشکار می سازد.

برنامه دکتر کپی، برنامه ای عروسکی است که سعی دارد تا سناریوهای سیاسی گردانندگان شبکه من و تو را به مخاطبین خود القاء نماید.

بحث بر سر حضور و یا عدم حضور "ساسان سمایی” برنامه ساز و گوینده عروسک دکتر کپی در برنامه این هفته ابهامات بسیاری را در پی داشت تا اینکه "شبنم رئیسی” از عوامل این برنامه که با عنوان "خانم گزارشگر” در برنامه دکتر کپی ایفای نقش می کند در وبسایتش از بستری شدن ساسان سمایی (دکتر کپی) در بیمارستان خبر داد.

دردسری که گریبانگیر دکتر کپی،در پارتی شبانه عوامل شبکه من و تو شد / عکس 1

شبنم رئیسی با اشاره به مسمومیت شدید ساسان سمایی بر اثر مصرف الکل و ترامادول در پارتی عوامل من و تو، نوشت: «بعد از معاینه، دکتر به ما گفت ساسان دچار مسمومیت شده و کلیه و دستگاه تنفسیش آسیب شدیدی دیدند آخه ساسان بخاطر فشار کاریش ترامادول مصرف می کرد اون شب هم تو مهمونی تو خوردن الکل زیاده روی کرد و یه دفعه از هوش رفت. »

شایان ذکر است رعایت اصول و اخلاق از مهمترین رسالت عوامل یک رسانه به حساب می آید، امری که تا کنون با بی احترامی به مخاطبین خود و با برگزاری پارتی های شبانه و مصرف قرص های اعتیاد آور توسط عوامل شبکه من و تو زیر پا گذاشته شده است.

پاسخ
 سپاس شده توسط سانا50 ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ
آگهی
اینا ابروی ایران و بردنDodgy
تو اسمشو بزار دوست اجتماعی ولی من بهش میگم هرزگی مدرن

خوشحال میشم اگه اینجا ببینمتونTongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=57925
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=58687&page=4
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=62843
پاسخ
یعنی هر برنامه ای که بخواد کوچکترین انتقادی رو بکنه انواع وصله هارو بهش میچسبونن.اگرم این اقا مشکلی داره درخصوص مصرف الکل یا ترامادول به زندگی شخصیش مربوط میشه و نه زندگی حرفه ای و شغلیش.اتفاقا موضوع برنام دکتر کپی نقد به موضوعات سایتهای داخلی و مطالب نشریات داخلی میشه.قطعا مشکل از سیاست داخلیه و نه مجریان برنامه های تلوزیونی
گرمی دستهای من کم شده دستهاتو بده دستهای سرد منو گرم بکن باد پاییز سرده.
کوروش یغماییHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط فرهاد1370
برو بابا
:29dz:سپاس نشه فراموش      حرف اضافه موقوف:دردسری که گریبانگیر دکتر کپی،در پارتی شبانه عوامل شبکه من و تو شد / عکس 1
پاسخ
(14-10-2013، 16:01)Eli17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین دوست من این چیز ها نباید برای کسی مهم باشه.آبروی ایران به این چیز ها ربط نداره که
اکنون گور او را بس است

آنکه جهان اورا کافی نبود
پاسخ
 سپاس شده توسط !!sheatoonak!! ، Ƒαкє ѕмιƖє
(14-10-2013، 16:01)Eli17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خفشو (البته من توهین کردنو قبول ندارم ولی اینجا لازم دونستم ک از کلمه ی خفشو استفاده کنم)
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
آگهی
عزیز من شبکه من و تو شبکه ای با برنامه های نابه حالا یه نفرشون هم که قرص ترامادول خورده به ما چه تازه شاید داشته اعتیادشو ترک میکرده. لطفاً چهره سایت و با این حرفها خراب نکنید
پاسخ
اینم یه شایعه اس که مثل شایعه ی رها اعتمادیه اینم چند روز دیگه از بین مردم میره
Heartone direction my loveHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє

برو بینیم بابا :ess:
ایران و ابرو؟؟؟
خشت خشت خشت
(صدای امضا کردن)

DodgyDodgy

چی انتظار داشتی؟؟؟؟
پاسخ
(14-10-2013، 16:58)..آریا.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین دوست من این چیز ها نباید برای کسی مهم باشه.آبروی ایران به این چیز ها ربط نداره که

كسى يعنى من؟مهم نيس منم يه روزى مثل اينا ميزارم ميرم

(14-10-2013، 17:04)فرهاد1370 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خفشو (البته من توهین کردنو قبول ندارم ولی اینجا لازم دونستم ک از کلمه ی خفشو استفاده کنم)

خيلى بى ادب و بى شخصيتىAngry

(14-10-2013، 17:23)سانا50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو بینیم بابا :ess:
ایران و ابرو؟؟؟

درست صحبت كنDodgy
تو اسمشو بزار دوست اجتماعی ولی من بهش میگم هرزگی مدرن

خوشحال میشم اگه اینجا ببینمتونTongue
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=57925
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=58687&page=4
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=62843
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دکتر پوتین را جواب کرد
  ایرانسل بسته اینترنت شبانه نامحدود خود را در اختیار کاربرانش قرار می دهد.
  هشدار فرابورس درباره دستکاری قیمت سهام در شبکه‌های اجتماعی
  عوامل اجرای موسیقی خیابانی بدون رعایت الزامات فرهنگی و بهداشتی در ایلام دستگیر شدند.
Heart سرزدن‌های ترامپ به کلوپ‌های شبانه با رئیس‌جمهوری سابق گرجستان
  اتحاديه راديو و تلويزيون عراق اقدام شبکه MBC در توهین به شهید المهندس را محکوم کرد!
  ماجرای پیاده کردن یک دکتر از هواپیما به بهانه کرونا+پاسخ ایرلاین و اظهارات مسافر
  اعلام ممنوعیت تردد شبانه در لبنان به خاطر کرونا
Heart پناهگاه مهم داعش و شبکه حقانی در کابل منهدم شد
  تغییر رنگ پوست دو دکتر مبتلا به کرونا در چین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان