امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اعتیاد یک دختر به خوردن صابون و پودر لباسشویی

اعتیاد یک دختر به خوردن صابون و پودر لباسشویی 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختر ی که ساکن فلوریدای امریکا می باشد، ۵ صابون در روز می خورد.

به گزارش آخرین نیوز به نقل از انتخاب دکترها به او هشدار دادند که این اعتیاد می تواند او را بکشد. اما این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختر ۱۹ ساله ادعا می کند که او به شدت به خوردن صابون و پودر لباسشویی اعتیاد دارد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وی می گوید: من اولین باری که دستم را به درون پودر لباسشویی کردم، مقداری از ان را بر روی زبانم گذاشتم و خیلی مزه ی شیرین و در عین حال نمکی داشت. من از همان موقع به پودر لباسشویی معتاد شدم.

این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختر ۱۹ ساله که دانشجوی پرستاری می باشد می گوید: من می دانستم که خوردن صابون خطرناک است اما این هشدار را مثل هشداری که بر روی بسته ی پودر لباسشویی می زنند نادیده گرفتم و از دقیقه ای که از خواب بیدار می شوم شروع به خوردن انها می کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط MONA-GH ، M.barselona ، The Darkest Light ، PARIA33 ، محمدرضا.ر ، لرد خشمگین ، ESSE BLACK ، bieber fan ، . . . P oo R ! A . . . ، maynaz90 ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، shawkila ، ارتادخت
آگهی
ميخوره اگه ميخوره كه الان نبايد زنده باشه DodgyDodgyDodgyDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط ارتادخت
خییلی عجیبه!
وقتی رفتی پاسکاری شدی
فهمیدی داستان اینطور نی
Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط ارتادخت
وای یه حباب ساز زنده p332p332
ﺟﻠﻮﯼ ﻣﻦ ﺣﺮﮐﺖ ﻧﮑﻦ! ﻣﻦ ﭘﯿﺮﻭﯼ ﻧﻤﯽ ﮐﻨﻢ.
ﭘﺸﺖ ﺳﺮ ﻣﻦ ﺣﺮﮐﺖ ﻧﮑﻦ! ﻣﻦ ﺭﻫﺒﺮﯼ ﻧﻤﯽ ﮐﻨﻢ.
ﺗﻨﻬﺎ ﮐﻨﺎﺭﻡ ﻗﺪﻡ ﺑﺰﻥ ﻭ ﺩﻭﺳﺘﻢ ﺑﺎﺵ !
ﺁﻟﺒﺮ ﮐﺎﻣﻮ
پاسخ
 سپاس شده توسط ارتادخت
ggreggreggreggreggreggreggreggreااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااه
پاسخ
 سپاس شده توسط ارتادخت
ایییییییUndecided
موزیک ویدیو چی شد صدات قطع شد آرمین 2AFM                                         
اعتیاد یک دختر به خوردن صابون و پودر لباسشویی 1اعتیاد یک دختر به خوردن صابون و پودر لباسشویی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ارتادخت
آگهی
چهجوری میخوره؟Huh
در من ادم برفی است ک عاشق آفتاب شده.
و این:

خلاصه ی همه ی داستان های عاشقانه ی دنیاست...
پاسخ
دیوونه اسConfused
پاسخ
خاک تو سرش.ولی از نظر من به برم وایتکس رو امتحان بکنه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان