امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♠♠ دسترسی به شماره و آدرس تلفنهای ثبت شده در 118 فقط بازدن نام ونام خانوداگی ♠♠

Lightbulb 
با استفاده از این ترفند که در اصل معرفی یک سایت است میتوانید به صورت کاملأ آنلاین و از طریق اینترنت، با تایپ نام و نام خانوادگی شخص پی به شماره تلفن و محل سکونت او ببرید. با این کار شما از تماس با اپراتورهای 118 شرکت مخابرات بی نیاز میشوید و میتوانید بدون دردسر شماره تلفن تمامی افراد حقیقی و حقوقی را به دست آورید.

بدین منظور کافی است به آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://118.tct.ir بروید.

همان طور که مشخص است برای جستجوی تلفن افراد حقیقی به قسمت "مشترکین حقیقی" و برای جستجوی تلفن شرکت ها و موسسات به قسمت "مشترکین حقوقی" بروید.

در هر دو قسمت هم با استفاده از دکمه جستجو تکمیل فرم نظر به زبان فارسی میتوانید شماره و آدرس فرد مورد نظر را بیابید.

دقت کنید برای استفاده از این سرویس تنها باید از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نمایید.

من خودم امتحان کردم جواب داد
♠♠ دسترسی به شماره و آدرس تلفنهای ثبت شده در 118 فقط بازدن نام ونام خانوداگی ♠♠ 1
 سپاس شده توسط ashkan007 ، اصغرخان ، *Armila* ، $hanane$ ، امیر‌حسین ، ѕтяong ، K33 ، parmida.a ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، BIG-DARK ، ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ ، لیلا 77 ، parisa 1375
آگهی
آدرس چیو میخواد ؟
یـہ وقتایے..
اُونقَـد هیچکس حالے اَزَت نِمیپرسہ
کہ آدم شَکـ میکنه
نکنہ مُـرده وخودش خَبـرنَــداره ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌♠♠ دسترسی به شماره و آدرس تلفنهای ثبت شده در 118 فقط بازدن نام ونام خانوداگی ♠♠ 1
وووووووا مگه داریم
bethowen ...
من هرچی امتحان کردم صفحع رو باز نمیکنه Dodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
LIFE
 سپاس شده توسط Sajjadsardar
الکیه اصلا نمیاره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

♠♠ دسترسی به شماره و آدرس تلفنهای ثبت شده در 118 فقط بازدن نام ونام خانوداگی ♠♠ 1
سایتشو بستن
123::

آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Shocked پیدا کردن شماره تلفن خود با ماشین حساب!
  شماره ای که درتنهایی با ان تماس بگیرید
  دسترسی آسان به عشق
  آدرس ایمیل-وبلاگ-سایت اشخاص معروف(بازیگرها-خواننده هاو...)
  شماره ناشناس؟
  فرستادن SMS بدون افتادن شماره تلفن
  شماره موبايلت با كدوم شماره تموم ميشه؟؟؟؟؟....
  شماره گوشیت با کدوم شماره تموم میشه؟
  به پوشه های قفل شده در ویندوزتان دسترسی پیدا کنید
  چند تا شماره تلفن باحال ابته ٤تا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان