امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اردیبهشت ماهی که باشی …

يـه ارديبـهـــشتی گــاهــی آفـتـابـيــه ، گـــاهـی بـــارونــی … ولی هميشه متــواضع ست مثل بهـــــار …!

وقتي یه اردیبهـــ♥ـشتی ديوانه وار با تو بحث ميکنه خوشحال باش!
يعني هنوز دوسِت دارهيعني براش مهمييعني رو تو حساس ِيعني روت غيرت دارهيعني ميخواد تو رو، ديوونه!بتــــرس از سکوت اردیبهـــ♥ـشتی ها!چون نشانه پايــــان توست!!!اردیبهــــ♥ـشتی که سکوت کرد يعني تو رو براي خــودش تموم كرده

ما ارديبهشتيا يه اتفاق خوبيم كه توي زندگي دور و وري هامون افتادیم

همه اردیبهشتا قاتلن
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
چون معرفتشون همه رو کشته !

متولدين ارديبهشت نسبت به خانواده و دوستان خود بسيار وفادار و صادق هستند. هم چنين در شجاعت و دلاوري رتبه‌ي اول را دارند ، زيرا هيچ كس مثل آن ها نمي تواند اين همه از خود مقاومت نشان دهد. متولدين ارديبهشت ممكن است لجوج و سمج به نظر بيايند ، ولي بردباري و صبر اين افراد مثال زدني است

متولدين ارديبهشت به ندرت نگران مي‌شوند. هنگامي كه كارها مطابق خواست آن ها انجام نمي‌شود ، اخم مي‌كنند ، اما عصباني نمي‌شوند. خويشتن داري و صبر از صفات ذاتي آن‌هاست و به خاطر همين خصوصيات ، كارهاي خود را خيلي راحت انجام مي‌دهند و هيچ چيز نمي‌تواند مانع رسيدن آن ها به هدفشان شود.

دنیای” اردیبهشتی مان” را دوست دارم…
روزی اگر کم هم بیاوریم وآرام به فرش زیر پایمان خیره شویم…از مهربانی نگاهمان،گلهایش به رویمان لبخند خواهند زد…!!

اردیبهشتیست ﺩﯾﮕﺮ ، ﻋﺎﺷﻖ ﻛﻪ ﻣﻴﺸﻮﺩ ،ﺟﻮﺭﯼ ﻋﺎﺷﻘﯽ ﻣﯽ ﻛﻨﺪ ﮐﻪ ﺣﺲ می ﮐﻨﯽ ﻫﯿﭽﮕﺎﻩ ﺍﺯ ﮐﻨﺎﺭﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﻭﺩ…ﺍﻣﺎ ﻭﻗﺘﯽ ﻋﺸﻘﺶ ﺑﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺷﻮد ﻭ ﺑﺎ ﺳﻴﺎﺳﺖ ﺍﺩﻏﺎﻡ ﺷﻮﺩ ؛ﺟﻮﺭﯼ ﻣﯽ ﺭﻭﺩ ﮐﻪ ﺣﺲ ﻣﯽ کنی ﻫﯿﭽﮕﺎﻩ ﻋﺎﺷﻘﺖ ﻧﺒﻮﺩﻩ…ﻭ ﻳﺎﺩﺕ ﻧﺮﻭﺩ ﻛﻪ ﻓﺮﺍﻣﻮﺷﺖ ﻧﻤﻴﻜﻨﺪ !
ﺷﺎﻳﺪ ﺍﻧﺘﻘﺎﻡ ﻧﮕﻴﺮﺩ ، ﻭﻟﯽ ﻳﺎﺩﺵ مانند ﺧﻮﺭﻩ ﻭﺟﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺧﻮﺍﻫﺪ بلعید

حقیقتو میگم، بـــــی ادب نیستم…! خشنم ، بی رحــــــم نیستم…! تـــکپــــرم ،خـــــود خواه نیستم…! مغرورم ، پـــُـــر توقع نیستم…! رُکمـــ ، دروغـــــگو نیستم…! ساکـــتم ، لال نیستم…! کله خــــرابم ، بیشــعور نیستم…! عده ای را به فراموشی سپرده ام؟؟ حافظه ی خودم است!! دلم می خواهد این گونه باشم مجبور به تحمل من نیستی…! من یه اردیبهشت ماهی م♥، مثــــل هر کسی نیـستــــم…!

میگن ما مغروریم … ولی نمیدونن بخاطر کسی که دوسش داریم همه غرورمونو زیر پامون میذاریم …میگن ما خودخواهیم … ولی نمیدونن اگه کسی رو دوس داشته باشیم هیچکسی رو اندازه اون نمی خوایم …میگن ما زود دل می بُریم … ولی نمیدونن کسی رو که دوس داشته باشیم ” از دل نرود ” حتی اگر از دیده رود …نه … هنوز مونده که آدما ♥اردیبهشتی♥ ها رو بشناسن

تنها چیزی که یه اردیبهشت ماهی میخواد صداقت و معرفته اگه معرفت نداشته باشی انقدر معرفت میزاره تا پیش خودش شرمنده نشه…اگه دروغ بگی و بفهمه به روت نمیاره و میشینه تا خودت اعتراف کنی و ببخشتت…خیلی هم صبوره ولی اگه بازم دروغ بگی مطمئن باش دیگه هیچوقت بهت اعتماد نمیکنه…
اینو بفهم که یه اردیبهشت ماهی خیلی سخت اعتماد می کنه……

با یه اردیبهشتی بازی نکن ، بخواد باهات بازی کنه، شهربازی میشی! اردیبهشت ماهی که باشی … 1

هيچــوقت لبخنـــد از لبــای اردیبهــــ♥ـشتی ها جدا نميشه؛
حتي وقتی نــــاراحته… 
اون ميدونه كه لبخند چهــــره آرومــش، هـــديه اي زيبـــا به اطرافيانشه كه باهاش روحيــه ميگيرن… 

یه اردیبهشت ماهی یه آدم سادس
یه آدمی که احساساتش رو زبونشه
همونی که همه باهاش خوشحالن
همونی که اونقد به یه آهنگــ گوش میده
تا از ترانه گرفته تا ریتم و آهنگـ متنفر میشه
همونی که هق هق همرو با جونو دل گوش میده
اما خودش بغضاشو زیر بالش میترکونه
همونی که همه فکـــ میکنن سخته سنگه اما با هر تلنگری میشکنه
همونی که تکیه گاه خوبیه اما واسشـــ تکیه گاه نیستـــــــــ♥

مــن یـه ” اردیبهشت” مـاهـیـَم …!
مــن هـمـون ديـوونــه ام کـه هـيـچ وقــت عــوض نـمـيــشـه …هــمـونــی کـه هـمــه بـاهــاش خــوشــحـال هـســتـن …هــمـونــی کـه اونــقـدر يــه آهــنـگ رو گــوش مــيـدهکـه از تــرانـه گــرفـتــه تــا ريـتــم و خــوانـنـدش مــتــنـفـر بــشـه …… هــمـونــی کــه هـِـق هـِـق هــمــه رو بــه جـونِ دل گـوش مــيـدهامــا خــودش بـٌـغـضــاش رو زيــر بــالــش مــيـتـرکــونـه …!هــمـونــی کــه هــمـه فــکـر مـيــکـنـن ســخـتـه…ســنـگـه امــا بـا هــر تــلـنـگـری مـيـشـکـنــه …هــمــونــی کــه مــواظـبـه کــسـی نـاراحــت نـشــه امــا هـمــه نـاراحـتـش مـيـكـنــن …هــمـونــی کـه تـکـيـه گــاه خـوبـيــه امـا واســش تـكـيـه گــاهــی نـيـســت …!مــن هــمــون “اردیـــــــــبهشـــــــــت” مــاهــیــَم …!

من یه اردیبهشت ماهیم آره ، طبیعتــــم مغـــــروره … کم حـــــرف نیستم … فقط دلیل نمیبینم با هر کســـی هم صحبت بشم … عصبـــی و اخمـــو نیستم … فقط دلیل نمیبینم به هر کسی لبخند بزنم … وقتی کنار یه اردیبهشت ماهی هستی … تنها وقتی که لیاقت داشتـــه باشی از وجـــــودش لذت میبری … اره من یه اردیبهشت ماهیم!!!

اردیبهشت ماهی که باشی … 1

من یک اردیبهشتی ام…یادگرفته ام وقتی بغض میکنم…وقتی اشک
میریزم…منتظرهیچ دستی نباشم(جز یه نفر…) وقتی زمین خوردم خودم بلندشوم…
چون میدانم همه رهگذرند……

اردیبهشتیا تنهایی فقط با خاطرات خوبشون زندگی می کنن ولی به خاطر اینکه تنها نباشن با هر کسی زندگی نمی کنن …!!!

اصولا یه اردیبهشت ماهی مثله الکل می مونه، دیر بجنبی پریده.. دیگران گفتن ما فقط یاد آوری کردیم

تو رگ اردیبهشتیا خون نیست!
معرفته! عشقه! صداقته!بلـــــــــــــــه!

اردیبهشتی ست دیگر!
کنارش که می نشینی، چایت سرد میشود و دلت گرم!

سپــــــــــــــــــــــــــــــــاس یــــــــــــــــــــــــــادت

اردیبهشت ماهی که باشی … 1نـــــــــــــــــــــــــرهاردیبهشت ماهی که باشی … 1

[sub][/sub]
[sub]✌[/sub]

اردیبهشت ماهی که باشی … 1اردیبهشت ماهی که باشی … 1اردیبهشت ماهی که باشی … 1اردیبهشت ماهی که باشی … 1اردیبهشت ماهی که باشی … 1اردیبهشت ماهی که باشی … 1اردیبهشت ماهی که باشی … 1اردیبهشت ماهی که باشی … 1اردیبهشت ماهی که باشی … 1اردیبهشت ماهی که باشی … 1اردیبهشت ماهی که باشی … 1اردیبهشت ماهی که باشی … 1اردیبهشت ماهی که باشی … 1اردیبهشت ماهی که باشی … 1اردیبهشت ماهی که باشی … 1اردیبهشت ماهی که باشی … 1اردیبهشت ماهی که باشی … 1اردیبهشت ماهی که باشی … 1اردیبهشت ماهی که باشی … 1اردیبهشت ماهی که باشی … 1اردیبهشت ماهی که باشی … 1اردیبهشت ماهی که باشی … 1

پاسخ
 سپاس شده توسط یاسی@_@ ، ^gĥàŻáĽ^ ، دايانا ، صدف 2014 ، *الناز*
آگهی
فروردینیم اما
بیشتر اونایی که نوشته بودی درسته
پاسخ
Heart مررررسی Heart
پاسخ
:29dz: پرچم اردیبهشتیابالاس
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کپی سریال باری ماهی مرکب از برنامه ایرانی !
  فروردین ماهی که باشی …
  این موضوع رو بخاطر یکی از دوستان بهمن ماهی میزارم .عکس نوشته برای متولدین بهمن .
Wink چالش...اگع خونتون تنها باشی و....
  متولد چه ماهی هستی ؟؟؟⇙{بدوووووووو بیا دوست عزیزز}⇘
  متولد چه ماهی هــــستی...؟!
  متولد چه ماهی هستی؟...........
  دختر که باشی....(ورود پسرا اکیدا غیر مجاز می باشد)
Tongue چ ماهی و چ روزی ب دنیا اومدی؟+ی تست باحال
  متولد چ ماهی؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان