امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جوک عالی

[rtl]غضنفر میره بنگاه معاملات ملکی بهش میگن : ما یه خونه داریم کنار راه آهنه سر و صداش زیاده ولی بعد از یه هفته عادت میکنی .[/rtl]
[rtl]میگه : ایرادی نداره ، این یه هفته رو میرم خونه ی داداشم ! [/rtl]
[rtl]----- ----- ----- ----- -----[/rtl]
[rtl]از غضنفر می پرسن دوست داری چه جوری بمیری ؟ [/rtl]
[rtl]میگه مثل پدربزرگم در خواب و آرامش ؛ نه مثل مسافرهای اتوبوسش در ترس و وحشت ![/rtl]
[rtl]روباهی به زاغی گفت : ای جووون ! چه سری چه دمی عجب پایی ! زاغ عصبانی شد و گفت : بی تربیت ! خجالت بکش ! من اون موقع دوم دبستان بودم الان شوهر دارم (:[/rtl]
[rtl]سلام ! دیشب خواب دیدم تویه باغ سرسبز داشتی برای خودت قدم می زدی ، منم اونجا بودم کنار دریاچه ، دیدم یه گل قرمز بین لباته ، داشتی به من نزدیک می شدی می خواستم بهت یه چیزی بگم اما
.
.
.
یه دفعه چوپونت اومد و بردت طویله ! [/rtl]
[rtl]تق تق تق[/rtl]
[rtl]كیه ؟[/rtl]
[rtl]من گدای دوره گردم ، اومدم دورت بگردم ! [/rtl]
[rtl]میدونی چرا معرفت ها کم شده ؟ [/rtl]
[rtl]چون همش در تو جمع شده ! [/rtl]
[rtl]پ.ن.1 : دیگه جوک و اس ام اس هم حال نمیده ، کم کم باید در وبلاگم را تخته کنم ! [/rtl]
[rtl]پ.ن.2 : ایران جوک هم یک ساله شد (:[/rtl]
[rtl]----- ----- ----- ----- ----- -----[/rtl]
[rtl]میدونی شباهت تو با باغچه چیه ؟ [/rtl]
[rtl]جفتتون كرم دارید ! [/rtl]
[rtl]غضنفر بعد از عملیات داشته شهدا رو جمع می کرده و توی پلاستیک می کرده ، بین شهدا یه زخمی بوده که به زحمت میگه من زخمی هستم شهید نشدم . غضنفر میگه بیا برو توی پلاستیک شهید شدی بدبخت ! داغی نمیفهمی ! [/rtl]
[rtl] [/rtl]
[rtl]هرگز ندیدم بر لبی لبخند زیبای تو را[/rtl]
[rtl]هرگز نمی گیرد کسی در قلب من جای تو را[/rtl]
[rtl].[/rtl]
[rtl].[/rtl]
[rtl].[/rtl]
[rtl]هیجان زده نشو پشت خاور نوشته بود ! [/rtl]
[rtl] [/rtl]
[rtl] به یه نفر میگن : با « حمید و فرید » جمله بساز . میگه : شما با همید ؟ چند نفرید ؟[/rtl]
[rtl]یارو تو یک شب برف و بورانی داشته از سر زمین برمیگشته خونه ، یهو میبینه یكجا كوه ریزش كرده ، یک قطار هم داره ازون دور میاد ! خلاصه جنگی لباساشو درمیاره و آتیش میزنه ، میره اون جلو وامیسته . راننده قطاره هم كه آتیش رو میبینه میزنه رو ترمز و قطار وا میسته . همچین كه قطار واستاد ، یارو یك نارنجک درمیاره، میندازه زیر قطار ، چهل پنجاه نفر آدم لت و پار میشن ! خلاصه یارو رو میگیرن میبیرن بازجویی ، اونجا بازجوه بهش میتوپه كه : مرتیكه خر ! نه به اون لباس آتیش زدنت ، نه به اون نارنجك انداختنت ! آخه تو چه مرگت بود ؟! یارو میزنه زیر گریه ، میگه : جناب سروان به خدا من از بچگی این دهقان فداكار و حسین فهمیده رو قاطی میكردم ! [/rtl]
[rtl]افغانیه رو می خوان اعدام كنن ، میگن حرف آخرت چیه ؟ میگه كارگر نمی خوای ! [/rtl]
[rtl]به یه غضنفر بمب میدن ، میگن بزار یه جای شلوغ ، می بره می زاره تو عروسی پسر عموش ! [/rtl]
[rtl]دفاعی دوم دبیرستان : ( عجب درس آشغالی بود خداییش )[/rtl]
[rtl]تعریف مادر زن : مادر زن اسلحه ای است انفرادی  که با عیال حمل میشود  و با مهمات دروغ همسایگان مسلح شده و با زخمی کردن داماد بیچاره خنک میشود . این اسلحه بدون عقب نشینی بوده و شرایط جوی به هیچ وجه در او اثر ندارد . مادر زن گاهی تک تیر و گاهی رگبار شلیک می کند . طول مادر زن بدون سر نیزه 2 متر میباشد . تعداد تیر در هر ثانیه یک میلیون فحش و ناسزا بوده و برد موثر آن ، انتقال داماد به بیمارستان و برد نهایی آن انتقال داماد به گورستان میباشد ! [/rtl]
[rtl]اخیرا کشف کردند که حرف مورد علاقه ی دختر های ایرانی در زبان فارسی ( پ ) و ( خ ) می باشد ، مثلا : دوست دارند که ( پول ) ( خرج ) کنند . ( پسر ) ( خر ) کنند . ( پدر ) ( خام ) کنند . ( پراید ) ( خراب ) کنند . ( پیرمرد ) ها رو جیبشونو ( خالی ) کنند . ( پاسپورت ) بگیرند برن ( خارج) و . . . [/rtl]
[rtl]نامت را بر شن‌ها نوشتم ، موج پاکش کرد [/rtl]
[rtl]نامت را بر نسیم صبحگاهان نگاشتم ، باد با خود برد [/rtl]
[rtl]آخر ، آنرا بر قلب کوچکم حک کردم ، سکته‌ای زدم و ناکار شدم ![/rtl]

[rtl]----- <<>> ----- <<<>>> ----- <<>> -----[/rtl]
[rtl]از بچه اصفهانیه می پرسن وقتی می ری سر یخچال چی می خوری ؟ می گه : کتک ! [/rtl]
[rtl]موبایلتو چیكار كردی هر چی زنگ می زنم میگه گوسفند مورد نظر با گله می باشد ! [/rtl]
[rtl]در 3 جا حرف هارو نباید باور كرد :
1 - حرف های پای منقل رو
2 - حرف های پای منبر رو
3 - حرف های توی بغل رو [/rtl]
[rtl]پندی از یک داغ دیده : هرگز به علامت آبی و قرمز روی شیر توالت اعتماد نكن ! [/rtl]
[rtl]به من بی اس ام اس کمک کنید ، الهی خیر از گوشیت ببینی ، اجرت با مخابرات ![/rtl]
[rtl]برو پایین دعواست [/rtl]
[rtl].[/rtl]
[rtl].[/rtl]
[rtl].[/rtl]
[rtl]دیر رسیدی 110 بردشون ! [/rtl]
[rtl]دوست دارم با تو بخوابم ، منو تو با هم ، من بی تو خوابم نمی بره ، کجایی زیرشلواری من ؟![/rtl]
[rtl]زنها 2 وقت گریه می کنند : [/rtl]
[rtl]1 – وقتی فریب می خورند . [/rtl]
[rtl]2 – وقتی می خواهند فریب بدهند ! [/rtl]
[rtl]با شرکت در گروه های هرمی و جمع آوری چند نفر زیرمجموعه متوجه خواهید شد که از خودتون خل تر هم وجود دارد و به آینده خوشبین خواهید شد ...[/rtl]
[rtl]عروسک قشنگ من قرمز پوشیده / تو رختخواب مخمل آبیش خوابیده / عروسک من چشماتو وا کن / اس ام اس تو حالا نگاه کن / عروسکم اسکل شدی برو لالا کن ! [/rtl]
----- <<>> ----- <<<>>> ----- <<>> -----
[rtl]غضنفر باباش میمیره میخواسته خاكش كنه جو میگیرتش باراندازش میكنه .[/rtl]
[rtl]یکی به رفیقش می گه : شنیدم تو ظرف شستن به زنت کمک می کنی؟ زن ذلیل! می گه خب مگه چیه . اونم تو رخت شستن به من کمک می کنه . [/rtl]

[rtl]انجیر رو به غضنفر نشون میدن ، میگن : این چیه ؟ [/rtl]
[rtl]میگه : آلو بوده چلوندن ، تو زعفرون خوابوندن ، بهش کنجد مالوندن ، تهش یه چوب چپوندن ، تازه شده گلابی ! [/rtl]
[rtl]همیشه پشت سر هر مرد موفقی ، یک زن هست که نتوانسته جلوی موفقیت اون رو بگیره ! [/rtl]
[rtl]غضنفر میره امتحان گواهی نامه بده چند بار رد میشه بعد تو راه پلیس جلوش رو می گیره میگه گواهی نامه . غضنفر هم میگه دادین كه می خواین ؟[/rtl]
[rtl] پیكانی با شماره پلاک تهران ص از چراغ قرمز رد میشه ، پلیس که غضنفر بوده آژیر كشان دنبالش می افته و پشت سرهم داد می زد : تهران صلی الله علیه و آله بزن كنار ! [/rtl]
[rtl]دلم برات تنگ شده بود ، حالا  فهمیدم چرا ! مال ِ کش ِ شلوارم بود ! [/rtl]
[rtl]غضنفر زنگ میزنه به دوستش ، آهسته میگه : من الان توی جلسه ام . بعدا باهات تماس میگیرم ! [/rtl]
[rtl]انسان ها مانند میخ هستند ، وقتی جهتشان را گم می کنند ، تاثیرشان را از دست می دهند و شروع به خم شدن می کنند . [/rtl]
[rtl]بعضی فکر می کنند این منصفانه نیست که خدا کنار گل سرخ خار گذاشته است . بعضی دیگر خدا را ستایش می کنند که کنار خارها گل سرخ گذاشته است . [/rtl]
[rtl]اگر مثل گاو گنده باشی ، می دوشنت ، اگر مثل [/rtl]
پاسخ
آگهی
عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییSmileممنون
یـــــکــــیــــ نیــســـ بهــ مــونـــ بـــگــهــ تــو دلــم ولــــ ولــــــســـ واســـــهــ خــــواســـــتنـــــHeart::
پاسخ
@فرنودِ بن گیومرث
بیا یکم جوک با نمک یاد بگیر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معلم عربیای جدید-خیییلللییی باحال بود-عالی بو د طنز-د
  جک عالی
  ترول جدبد عالی فوقعالاده بهتریت ترولای سال

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان