امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

¶¶بیاید بگید تو دوران مدرسه چه لقبی داشتید¶¶

شیطون ،باادب ، خانم روانشناس ،بعض موقعه ها کم رو و...
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

پاسخ
آگهی
خز-------پاندا
نمی خندید وگرنه هیچی بخندید

راستی من تو مدرسه نقش مشاور رو هم داشتم
اهای تویی که پشت پازدی به قلبم و رفتی دیگه برنگرد چون تو دنیای من هیچ اشغالی بازیافت نمیشه
راستی من عوض نمی شم ولی خیلی جاها عوضی میشم اینو تو مخت فرو کن1818
پاسخ
Rainbow 
شوگولیTelegh_59Telegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
پاسخ
شیطون
میمون
خوشگله
مهی
پر رو
...
همینا یادم بود فعلا Big Grin
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
پاسخ
+18 -__-
Heart  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
I    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
L   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
O   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
V   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Y   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
O   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
U    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
F   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
R    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
V   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
R   Heart
(:

آدم توی این دنیا واسه شکسته شدن 
دلش حق انتخابی نداره !
ولی میتونه انتخاب کنه که کی 
دلش رو بشکنه ...
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، م‍حمّد
بیلی Exclamation
نآشناس
پاسخ
آگهی
شیطون vahidrk
خفن Bf8
مسخره باز29216
روانی کن در این حد شیطونم که ببهم میگن روانی کن ولی به پای درسم نمیرسینHeartHeart
کوچولو899
موشموشکru1
نازBc9
فسقلی899
رومخTelegh_02
بهترینBc9
دونده سرعتیru1ru1
بزارین یه خاطره بگم
زنگ که خورد اومدم بیرون از کلاس مدرسه دوربین نداشت کارم راحت انجام میشد کوچولو هم بود دیده نمیشدم یه ورقه تو دستم روشم نوشته بودم اخه خر تر ازمن هست دیگه چرا من خرم ی چسبم بش زده بودم بعد معلممون اومد بیرون منم پشت سر دوستم ورقه رو چسبوندم به اقا و دررفتم جیک ثانیه فرار کردم معلممون رفت تو اتاق معلما همه از خنده مردن اخرشم دوستم کتکارو خورد دوستم هم خرخون بود هم مغرور اینم شد درس و عبرت براش که مغرور نباشه
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

¶¶بیاید بگید تو دوران مدرسه چه لقبی داشتید¶¶ 16
پاسخ
تکتم خشن و کماندو 14
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
به من میگفتن فرز نمیدونم چرا
¶¶بیاید بگید تو دوران مدرسه چه لقبی داشتید¶¶ 16
پاسخ
+۱۸-_-
ماکانی♡
مغرور.-.
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Tongue بیاید هر سوالی دوست دارید از نفر قبلیتون و من بپرسید باید صادقانه جواب بدیم
  دوران کودکـی شما و مدیران فلشخور !
  دخترا بگید کدوم احلاق پسرا بیشتر رو مخه؟؟
  بزرگ ترين ارزوت تو دوران بچگيت چي بوده؟بهش رسيدي يا نه؟
  کدوم نوع مدرسه میرین؟(جان مادرتون راست بگین)
  طرفدارکدوم درس مدرسه ای؟؟؟؟
  شخصیت کارتونی مرد علاقتون تو دوران بچگی کی بوده؟
  شرم‌آورترین کاری که زمان بچگی در مدرسه انجام دادی، چه بود؟ಠ‿ಠ
  مزخرف ترین درس در دوران تحصیل
  دوست داشتی نفر قبلیت تو مدرسه بقل دستیت باشه؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان