امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

One Direction - Story of My Life

Star 
سلام به شما دوستان عزیزم . . (:

این ویدیو ای که گذاشتم داغ داغه و برای طرفدارای وان دایر کشن هستش و این ویدیو رسمی شد . . .

بهتون پیشنهاد میکنم که حتما حتما حتما حتما حتما این ویدیو رو ببینید حتی کسایی که دایرکشنر نیستن /: یعنی این عالی ترین ویدیو ای بود که از وان دایرکشن دیدم (:

برای دیدن موضوع های قبلیه من و خواندن مطلب درباره ی وان دایرکشن به این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مراجعه کنید و برای اینکه با وان دایرکشن بیشتر آشنا بشوید به این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مراجعه کنید (:

اگر عکس های بیشتری ازشون خواستید به خودم بگید و اینکه کیفیــت اصلــی رو گذآشتــم(:

با سپاس بابت دیدن شما . .(: نظر و سپاس خواهشن و تمناعن فراموش نشه (: فعلا (:

امیــــدوارم لذت برده بـــآشیــــد . . .

چقدر نظر و سپاس |: این همه خوشبختی منو محاله محاله محاله من و با تو دیدن خیاله خیاله خیاله |:
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe One Direction - Story of My Life 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، βΑllεяiηΑ♡ ، ღSηow Princessღ ، ก₥เг กℓϊ ، mfire44 ، HeDyE~×~ ، Wanton ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، AuTuMn ، ⍩ᴏɴᴇ ʙᴏʏ⍩ ، ∆ MeRzaD ∆ ، aLiReZaZ-iM ، яᎧмιиα ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، TinaMk ، pegah jb ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، مگس کش ، RєƖαx gнσѕт ، ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ ، *GANDOM* ، Wєιяɗ ، FARID.SHOMPET ، *Nafas* ، ƝeGaЯ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، ICe Angele ، maryamam ، Adl!g+ ، ♂ǺŘŤĬŊ♂ ، tan!a ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، T A R A ، hanie directioner ، First Star ، Alijah-1994 ، ar 10 ، Directioner_kimia ، Brooklyn Baby
آگهی
منتقل شد
پاسخ
 سپاس شده توسط Son of anarchy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان