نظرسنجی: کدوم
فرهاد
رحمتی
[نمایش نتایج]
زمان بسته شدن نظرسنجی: 03-03-96658
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 79 رأی - میانگین امتیازات: 3.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کل کل پرسپولیس و استقلال

(09-09-2017، 17:44)كورش9573 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2017، 12:43)αԃηєѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2017، 12:14)كورش9573 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2017، 19:46)αԃηєѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2017، 19:29)كورش9573 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود من تازه اومدم داخل انجمن نمي دونم چه جوري بايد كار بكنم يكي برام توضيح بده   crying  
پرسپوليسي هم هستم پرچمش بالاست
يكي بهم پيام بده انگار اينجا خيلي قاطيه نمي دونم چه بايد بكنم  crying  Telegh_39

از جایی که من استقلالیم و پرچم استقلال بالاس بهت نمیگم |: 
شوخی کردم ! 
بزن رو ارسال های امروز ..
رو هر چی خواستی کلیک کن.
در ظمن .
وقتی ۲۱ ارسال توی انجمن هایی به غیر از گفتگو آزاد داشته باشی خصوصیت فعال میشه و می تونی به بقیه کاربرا پیام بدی 
موفق باشی

مرسي

(08-09-2017، 19:46)αԃηєѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2017، 19:29)كورش9573 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود من تازه اومدم داخل انجمن نمي دونم چه جوري بايد كار بكنم يكي برام توضيح بده   crying  
پرسپوليسي هم هستم پرچمش بالاست
يكي بهم پيام بده انگار اينجا خيلي قاطيه نمي دونم چه بايد بكنم  crying  Telegh_39

شوخی کردم ! 
رو هر چی خواستی کلیک کن.
در ظمن .
وقتی ۲۱ ارسال توی انجمن هایی به غیر از گفتگو آزاد داشته باشی خصوصیت فعال میشه و می تونی به بقیه کاربرا پیام بدی 
موفق باشی
خب چه جوري عكس بزارم چه جوري حالتم رو انتخاب كنم؟

ببین اون بالا نوشته : تعویض حالت من .. بزن روش .. حالتتو انتخاب کن.
برای عکسم بزن رو کنترل پنل بالای صفحه .. تغییر آواتار .. فایلو انتخاب کن .. عکستو تعویض کن!

دستت كاركرد
مرسي
ميگم آهنگ رو چه جور مي زاري؟
Telegh_06

شرمنده ! اون و دیگه بلد نیستم ! :/

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط كورش9573
آگهی
(09-09-2017، 18:43)αԃηєѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2017، 17:44)كورش9573 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2017، 12:43)αԃηєѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2017، 12:14)كورش9573 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوخی کردم ! 
رو هر چی خواستی کلیک کن.
در ظمن .
موفق باشی

مرسي

شوخی کردم ! 
رو هر چی خواستی کلیک کن.
در ظمن .
موفق باشی
خب چه جوري عكس بزارم چه جوري حالتم رو انتخاب كنم؟

ببین اون بالا نوشته : تعویض حالت من .. بزن روش .. حالتتو انتخاب کن.
برای عکسم بزن رو کنترل پنل بالای صفحه .. تغییر آواتار .. فایلو انتخاب کن .. عکستو تعویض کن!

دستت كاركرد
مرسي
ميگم آهنگ رو چه جور مي زاري؟
Telegh_06

شرمنده ! اون و دیگه بلد نیستم ! :/
crying ولي مرسي
Telegh_20
پاسخ
بعد از یه سال بلند فقط داااااااااد میزنم پرسپولیسسسسسسسسسس
پاسخ
پرسپوووولییییس
پاییز،، ای مسافر خاک آلود،
در دامنت چی! چیزی نهان داری؟!!
چون برگ های مرده خشکیده، دیگر چی! ثروتی به جهان داری؟!!
پاسخ
 سپاس شده توسط AMIRMAHDI_AEZAZI
کلکل   نداره ک تیمی ک برا کشورش افتخار نداره و نیورده اصن قابل کل کل نیست Huh
کل کل پرسپولیس و استقلال 130
پاسخ
(04-08-2018، 1:16)P҉A҉R҉S҉A҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن تو خوبی من بد من اونم ک دنیا رو نمیفهمه
پاسخ
آگهی
(04-08-2018، 13:01)omidkaqaz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-08-2018، 1:16)P҉A҉R҉S҉A҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن تو خوبی من بد من اونم ک دنیا رو نمیفهمه

اره چطوری اصن؟
منطق کاغذیا  Smile Smile
پاسخ
اولا من این نام کاربریو دوسال پیش گذاشتم

الان طرفدار رپم نه رپر

و این ک منطق کاغذیا هرچی ک هست قابل احترامه

مثل ملتفت و پایدار و دیوار و ونتونز و تیک تاک و اپیکورو و جیزبند و تمامی لیبل ها و تشکل های رپر فارسی

دوما پیام قبلی من در این تایپیک تکست بهرام بود که خیلی هم به جا به کار بردم

سوما پرسپولیس بهتره دگ  نتایج چن سال اخیرو نگا توروخدا
پاسخ
(05-08-2018، 1:15)omidkaqaz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولا من این نام کاربریو دوسال پیش گذاشتم

الان طرفدار رپم نه رپر

و این ک منطق کاغذیا هرچی ک هست قابل احترامه

مثل ملتفت و پایدار و دیوار و ونتونز و تیک تاک و اپیکورو و جیزبند و تمامی لیبل ها و تشکل های رپر فارسی

دوما پیام قبلی من در این تایپیک تکست بهرام بود که خیلی هم به جا به کار بردم

سوما پرسپولیس بهتره دگ  نتایج چن سال اخیرو نگا توروخدا
من ک کاغذو شوخی کردم شما جدیش گرفتی
و این ک الان کلا طرفدار رپی جای شکر داره و خوشحالم نشان دهنده ی رشده سنیه  Wink
و در اخر تیمه اخوندی معلومه از این صحبتام باید راجبش کرد 
پاسخ
یک روز باد پرسپولیس رو میبرد قهرمانی بعد یه مرده میپرسه چراباد استقلال رو نبر بعد یکی میگه چو ن استقلال سوراخه25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30

(03-08-2018، 22:35)_.Kaw._.yar._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پرسپوووولییییس

افرینp332
123::
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  لیگ یک/دبل خلیفه‌ و استقلال در کسب برد
  دیدار دوباره فیل و فنجان های استقلال (عکس)
  ترکیب پدیده برای مصاف با استقلال

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان